Ludogorets vs Ferencvaros – předpovědi, kurzy a tipy na sázení

Ten, kdo vyhraje tento zápas, postoupí do vyřazovací fáze Evropské ligy UEFA (UEL), přičemž Ludogorets zatím ve skupinové fázi UEL dával průměrně 3,6 celkového gólu na zápas a pouze jeden z pěti zápasů bez gólů do poločasu (HT: W1 , D1, L3), očekávejte zde temperamentní hru. Pouze jedna porážka z posledních 14 soutěžních domácích zápasů bude morální vzpruhou pro hostitele (G9, D4, L1), kteří prohráli dvě z posledních tří H2H, ačkoliv poslední vyhráli 3:0. Stejně jako v případě výhry H2H bylo 15 z posledních 16 domácích výher Ludogorets dosaženo s handicapem -1. Ferencváros je v této kampani neporažen ve dvou venkovních zápasech skupiny UEL (W1, D1), přičemž oba zápasy dávají dohromady dva nebo méně gólů. Je působivé, že maďarští šampioni prohráli pouze jeden ze svých posledních 11 soutěžních výjezdů (G8, D2, L1), přičemž v sedmi z těchto zápasů vstřelili minimálně dva góly. Rekord hostů v zápasech evropské venkovní skupiny je slušný (W3, D1, L3) a ve skutečnosti lepší než jejich domácí rekord (D5, L3). Nečekejte však příliš mnoho gólů: devět z posledních deseti venkovních zápasů Ferencvárosu na UEL přineslo méně než 2,5 gólu (včetně kvalifikace). hráči ke sledování: Claudiu Keșerü skóroval za Ludogorets v posledním zápase UEL – jeho čtyři góly ve skupinové fázi padly po přestávce. Ferencváros ještě musí prohrát, kdy Tokmac Nguyen V této sezóně se posunul do kádru (G7, D1): skóroval ve dvou ze tří H2H. statistický útok: První gól padl v 15. minutě ve třech z posledních čtyř domácích zápasů Ludogorce. Oba týmy skórovaly ve druhém poločase ve třech z posledních pěti venkovních zápasů Ferencvárosu. První gól padl ve 20. minutě v předchozích třech H2H.