Lorient – ​​Předpovědi, předpovědi a tipy z Nantes

⚽ Předpovědi Lorient – ​​​​Nantes

Lorient – ​​Nantes Tipy a šance. 8. listopadu, 15:00 FRANCIE: Ligue 1 – 10. kolo.

Lorient – ​​Náhled Nantes

• Lorient jsou nad posledními třemi Ligue 1 (L1) na rozdíl branek pouze poté, co vyhráli pouze jeden z posledních osmi ligových zápasů (G1, L2, L5), ačkoli tři z jejich porážek byly rozdílem jediného gólu. Lorient, jediný tým L1, který v této sezóně stále vede HT, vstřelil sedm ze svých 12 gólů L1 po 60. minutě. To mu však pomohlo vyhrát dva z pěti zápasů, kde inkasoval jako první (G2, L3), ačkoli dosud nevyhrál žádný z ligových zápasů, kde vstřelil první gól (D1, L2).
  • Je však znepokojivé, že Lorient nevyhrál v posledních sedmi L1 H2H (D2, L5). Doma také nevyhráli v posledních třech zápasech L1 (D1, L2), ztratili pět bodů poté, co dali první gól ve dvou z těchto zápasů.
  • Nantes vyhrálo pouze jeden z posledních šesti zápasů L1 (W1, L1, L4) a v pěti z nich inkasovalo více než 2 góly. Očekávejte však pozdní akci, protože sedm z 13 „vlastních gólů“ Nantes v L1 přišlo po 60. minutě, pět inkasovaných v období 61-70, kteří byli neporaženi v zápasech Nantes L1 (G6, D1).
  • Hosté v této sezóně nezvítězili venku z domova L1 (L1, L3) a nedokázali skórovat proti HT ve třech z těchto čtyř zápasů. Následně trpěli první (a prohráli) v posledních třech.
  • Hráči ke shlédnutí: Yoane Wissa vstřelil své poslední tři góly v prodloužení L1, dvakrát tolik než nejlepší střelec Lorientu. Mezitím Imrân Louza z Nantes vstřelil své góly v L1 před HT a z penalty.
  • Zajímavé statistiky: Lorient udržel čisté konto v posledních 19 domácích zápasech v nejvyšší soutěži, ačkoli inkasoval pouze 11 gólů.
Heads-up zápas: LORIENT – NANTES
29.04.17 L1 Nantes Lorient 1: 0
15.10.16 L1 Lorient Nantes 1: 2
27.07.16 CF Lorient Nantes 0: 1