Guaraní vs Grêmio LIVE: Podívejte se, kam se dívat v televizi a online

Guarani a Grêmio Car, v tomto čtvrtek (26. em 9.30:XNUMX (čas Brasília), in Defensores del Chaco v Asunciónu, Paraguay, pro 16. kolo Libertadores Cup 2024. Utkání bude vysíláno živě v den Facebook Sledujte.

Odchodem Paraguaye tento čtvrtek končí první kolo osmifinále.

Tým Renata Portaluppiho neví, jaké to je prohrát od 11. října, kdy je porazil Santos ve Vila Belmiro 2:1.Po duelu s Peixe se hrálo 12 zápasů, přidali devět výher a tři remízy.

Navzdory pozitivní sérii se Grêmio dočkalo kritiky od fanoušků v minulém nedělním zápase, kdy remizovalo 0:0 s Corinthians v Brasileirão. Alvinegro měl stále o dva hráče méně a i tak Gauchos nedokázali vyrovnat sítě.

Nyní se očekává, že opět předvedeme dobrý výkon na hřišti a udržíme sérii bez porážky. Na to musí Renato Portaluppi lézt s maximální silou, kromě Kannemanna, který je pozastaven. Tendence je, aby David Braz obsadil uvolněné místo Argentince.

Na straně Guarani to není nejlepší. Tým je uprostřed tabulky paraguayského mistrovství a na zápas přichází po porážce proti 12 de Outubro.

Po čtvrtečním duelu se týmy střetnou znovu 3. prosince v Arena do Grêmio. Ti, kteří se kvalifikují, čelí vítězi Santos a LDU.

Guaraní vs Grêmio: kde sledovat, plánovat, plánovat a nejnovější zprávy, sledovat minutu po minutě v reálném čase.

TECHNICKÝ LIST: GUARANÍ X GRÊMIO

Datum/čas: 26 ve 11:2024
Místo: Defensores del Chaco, Asunción (Paraguay)
Rozhodčí: Guillermo Guerrero ( Ekvádor )
Asistenti: Christian Lescano a Byron Romero (Ekvádor)
Videorozhodčí: Daniel Fedorczuk (Uruguay)

Pravděpodobné sestavy:

ZÁRUKA: Srbština; Tripichio, Romaña, Báez a Miguel Benítez; Jorge Morel, Florentín a Rodrigo Fernándezovi; Cecílio Domínguez, Merlini a Fernando Fernández.; Technický: Gustavo Costas

Zpronevěra: Guillermo Benítez.

GUILDA: Vanderlei; Victor Ferraz, Geromel, David Braz a Cortez; Darlan, Matheus Henrique, Luiz Fernando, Jean Pyerre a Pepê; Diego Souza.; Technický: Renato Portaluppi

Zpronevěra: Kannemann, Alisson, Maicon a Leonardo.