Fluminense vs Athletico-PR LIVE: Podívejte se, kde se dívat v televizi a online

River Plate a Athletico PR Car, v tomto úterý (01. em 19h15 (čas v Brazílii), na Estadio Libertadores da América, v Avellaneda – Buenos Aires, V XNUMX. kole druhé etapyLibertadores Cup 2024. Utkání bude vysíláno živě v den televize conmebol.

Týmy nastupují na hřiště toto úterý (01) k odvetnému zápasu osmifinále Libertadores; podívejte se, jak sledovat živě v televizi a na internetu.

V Libertadores je gól pro hosty v tiebreaku. S tím 0 ku 0 dává River. Remíza na dva nebo více gólů (2:2, 3:3…) dává Atléticu. A 1:1 vede rovnou k penaltám. A kdo vyhraje, samozřejmě postupuje. Kdo projde, dostane ve čtvrtfinále Independiente del Valle nebo Nacional-URU – cestou 0:0.

Pro tento úterní duel prožívají trenéři různé situace ve vztahu k sestavě svých týmů. Zatímco Marcelo Gallardo má maximální sílu, Paulo Autuori hromadí problémy. Je tam 15 faulů, mezi jmény jako Santos, Jandrei, Abner, Nikão a Reinaldo.

River Plate vs Athletico-PR: kde sledovat, plánovat, plánovat a nejnovější zprávy, sledovat minutu po minutě v reálném čase.

Pravděpodobná sestava Athletico-PR: Benedikt; Erick, Pedro Henrique, Thiago Heleno a João Victor; Wellington, Richard, Christian a Léo Cittadini; Carlos Eduardo (Walter) a Kayzer.

Světla: Útočník Reinaldo (suspendován), brankáři Santos, Jandrei a Léo Linck, pravý bek Khellven, obránci Felipe Aguilar a Zé Ivaldo, levý bek Abner, záložník Alvarado, záložník Nikão a útočník Geuvânio (Covid-19); pravý obránce Jonathan, levý obránce Márcio Azevedo a útočník Vitinho (zraněný).

Možný tým pro River Plate: Armani; Montiel, Paulo Díaz, Pinola a Casco; Sosa a Enzo Pérez; De La Cruz a Ignacio Fernández; Borré a Matías Suarez.

Zpronevěra: nikdo.