????Přímý zdroj z LEAGUELANE.com. Pro denní ziskové tipy navštivte jejich odkaz PREMIUM PREDICTIONS.

Holandsko Eredivisie
Datum: neděle 8. listopadu 2024
Start v 11.15 UK
Místo konání: Galgenwaard Stadium, Utrecht.

Ajax nedávno v Eredivisie zuřil a ve třech zápasech nastřílel 23 gólů, doma porazil Heerenveen (5-1) a Fortunu Sittard (5-2) a na silnici překonal VVV 13 gólů na nulu. Začátkem tohoto týdne porazili Midtjylland (1-2) v Lize mistrů a také v neděli cestují do Utrechtu v dobré náladě.

De Godenzonen je na čele tabulky, ale Vitesse, PSV a Heerenveen se zhluboka nadechnou, což na ně vyvine tlak, aby předvedli hru na stadionu Galgenwaard. Útočná linie vedená Dušanem Tadičem a Lassinou Traore plní a v tuto chvíli je těžké se s nimi dohadovat.

Utrecht je od říjnové reprezentační přestávky v dobré formě, ale Hérakles (4:1) ukončil třízápasovou sérii bez porážky. Dostali góly a to bylo minulý týden drahé, což bude znepokojující, než se nejtěžší výzva vydá zpět domů. Svěřenci Johna van den Broma stříleli góly a nyní budou chtít být vážnou hrozbou.

Utrecht proti Ajaxu

• Utrecht porazil Ajax (2-0), když se zde týmy naposledy setkaly, aby se v březnu dostaly do finále KNVB Beker.
  • Ajax předtím třikrát vyhrál v řadě a vstřelil 11 gólů.
  • De Godenzonen také odehrál vzrušující přátelský zápas v srpnu, 5 gólů ku 1.

Předpověď Utrecht vs Ajax

Nyní očekáváme, že v Utrechtu uvidíme další příležitost s vysokým skóre a podpoříme Ajax, aby se vrátil, a ANO pro oba týmy se skóre 2.62. V poslední třetině byli prostě zběsilí a my se nemůžeme dočkat, až v neděli uvidíme, jak si návštěvníci postaví rekordy Eredivisie a porazí soupeře na stadionu Galgenwaard.

Po pravdě, Ajax nebyl v defenzivě tak působivý a vidíme, že Utrecht má co říct. S ohledem na to také usilujeme o velkou skórovací příležitost s více než 3 góly na 1,83, což je podle nás solidní přístup k zápasu, vzhledem k vysoké míře vstřelení branek obou týmů v poslední době, což je také vidět. v hlavě. nedávná osobní setkání.