Famalicão x Sporting: LIVE [HD]: Podívejte se, kde sledovat Liga NOS ŽIVĚ

Famalicão tváří Sportingv tomto Sobota (05) v 15:00 (čas Brasília), in Městský stadion Famalicão ve Vila Nova de Famalicão, pro 9. den Premier League NOS. Zápas bude streamovat ESPN a SPORT TV v Portugalsku ve 19:00.

Ve snaze využít výhody, kterou nabízí lehčí kalendář, Sporting čelí Famalicão tuto sobotu (05).

Sporting předčasně vypadl z Evropské ligy, když padl v poslední fázi výběrového řízení pro skupinovou fázi turnaje proti LASK Linz z Rakouska, měl téměř celou první polovinu sezóny 2024/2024 s výhodou mnohem lehčí kalendář než Benfica a Porto. Věděl, jak využít delší dobu tréninku.

S 22 body (sedm výher a remíza) vede portugalský šampionát, který vyhrál i v tomto století. Má čtyři body proti Braze a Benfice, které se dělí o místo ve vedení. Náskok oproti čtvrtému Portu je šest bodů. Tato výhoda však končí. Příští týden čeká kontinentální soutěže poslední kolo skupinové fáze. Od té doby. kalendář bude pro všechny stejný.

Sporting neprohrál od zápasu s LASK Linz. Sedm výher a jedna remíza. Tento seznam zahrnuje debut v Portugalském poháru. Porazil Sacavenense masakrem. Aplikoval 7:1. Jeho dalším soupeřem bude Paços de Ferreira. Budete moci vystupovat na svém stadionu. Jako host má na portugalském šampionátu stoprocentní úspěšnost. Vyhrál čtyři zápasy, v nichž vstřelil deset branek a jeden inkasoval.

Famalicão x Sporting: kde sledovat, plánovat, plánovat a nejnovější zprávy, sledovat minutu po minutě v reálném čase.