Elche – Celta Vigo Předpovědi a tipy

⚽ Předpovědi Elche – Celta Vigo

Elche – Celta Vigo Tipy a kurzy. 6. listopadu ve 21 hodin ŠPANĚLSKO: LaLiga – 9. kolo.

Předchozí Elche – Celta Vigo

• Elche vstupuje do tohoto kola mezi hrstkou klubů, které vyhrály působivých 50 % svých zápasů La Ligy (LL) jako poražené (W3, D1, L2), přičemž si udržují perfektní bilanci tří výher, které jdou do úvodního utkání. kdekoli. Jeho tři výhry doprovázeli i lídři HT.
  • Nicméně jejich domácí zápasy LL byly skutečně 'příběhem dvou poločasů'. Udrželi čisté konto v prvním poločase (dvě čistá konta) ve všech třech domácích zápasech LL, ale celkový stav 0:4 ve druhém poločase hrozí anulováním jakéhokoli pozitivního začátku.
  • Celta de Vigo nedokázala vyhrát žádný ze svých sedmi zápasů LL jako venkovní favorit od začátku sezóny 2019/20 (D3, L4). Tým, že od začátku července nevyhrál venku proti žádnému soupeři (D4, L3), nepomohl své věci tím, že zaznamenal maximálně jeden gól na každém z těchto sedmi výjezdů.
  • V poslední době jsou však problémy s bodováním ještě vážnější. Celkem jen dva góly v posledních pěti zápasech LL na všech stadionech, oba ve druhém poločase, jim umožnily vyřadit ze čtyř porážek v této sezóně tři a tyto tři porážky zahrnují deficit HT.
  • Hráči, které je třeba sledovat: Na začátku tohoto kola byl Josan de Elche jedním ze šesti hráčů, kteří skórovali v úvodním zápase svého týmu v zápasech LL 2024/21.
  • Santi Mina z Celty je posledním mužem, který skóroval za klub během ligové porážky. Zajímavé je, že v polovině z posledních šesti venkovních zápasů LL jejich tým utrpěl porážku 2:1.
  • Horká statistika: Výsledek HT byl zopakován při závěrečném hvizdu v posledních pěti zápasech LL každého týmu.
Heads-up hry: ELCHE – CELTA VIGO
03.03.15 LL keltské vigo Elche 1 : 1
26.09.14 LL Elche keltské vigo 0: 1
01.03.14 LL Elche keltské vigo 1: 0
29.09.13 LL keltské vigo Elche 0: 1
19.02.12 LL2 Elche keltské vigo 0: 2

ŠPANĚLSKO: LaLiga – 9. kolo