????Přímý zdroj z LEAGUELANE.com. Pro denní ziskové tipy navštivte jejich odkaz PREMIUM PREDICTIONS.

Evropa – kvalifikace Ligy mistrů
Datum: středa 26. srpna 2024
Začátek v 19:00 UK / 20:00 CET
Místo: Regionální sportovní areál Brestskiy (Brest).

Domácí se museli hodně snažit, aby se dostali do druhého kola. Ve své první hře Astana, mistři Kazachstánu, pořádně vyděsila. Ale běloruský tým vyhrál zápas o skóre 6-3. I když ten zápas vyhráli, obrana mnoho hloupých šancí vzdala a měla štěstí, že se soupeř netrefil.

Maroon Whites to měli ve svém předkole snadné. Museli hrát venku proti velšskému šampiónovi Connah's Quay Nomads. V této hře se ujali vedení a zaznamenali vteřinu v 65º minutu vyhrát zápas 0:2. Bělorusy ale nelze brát na lehkou váhu, zejména pokud jde o útočnou sílu.

Dinamo Brest vs FK Sarajevo: Head to Head (h2h)

• Půjde o první přímý střet mezi oběma týmy.

Dinamo Brest vs FK Sarajevo: Předpověď

Bosenský klub je aktuálně na vítězné vlně ve všech soutěžích. Nikdy neměli problém v národních soutěžích, a to ani mimo domov. Na druhou stranu domácí tým trápí sérii porážek na běloruském šampionátu. Jsou tedy pod tlakem, i když hrají doma. Za to, jak hrál proti Astaně, ale můžeme očekávat festival gólů.

Pro Maroons je to druhý venkovní zápas jejich evropské kampaně. V závislosti na jejich výkonu v první hře existuje možnost, že dostanou tuto. Většina jeho pouličních bitek byla v posledních týdnech nerozhodná. Takže vsadím se, že zápas bude po devadesáti minutách nerozhodný a góly na obou koncích hřiště.

Dinamo Brest vs FK Sarajevo: tipy na sázení

• Oba týmy mají skóre @ 1,83 (5/6).
  • Pár na kravatu @ 3,60 (5/13).

Hledáte další hry? přečíst všechno Předpovědi Ligy mistrů zde nebo přejděte na naši hlavní stránku stránka s fotbalovými tipy.