????Přímý zdroj z LEAGUELANE.com. Pro denní ziskové tipy navštivte jejich odkaz PREMIUM PREDICTIONS.

Datum: neděle 27. září 2024
Začátek v 12:00 UK / 13:00 CET
Místo: Matmut Atlantique.

V nedělním poledním zápase bude Bordeaux na 13. místě proti Nice na 10. místě.

Bordeaux dosud vyhrálo pouze jeden zápas, a to proti Angers, venku, takže se snaží vyhrát svůj první domácí zápas v sezóně.

Přestože k tomu klub ve svých posledních dvou zápasech přišel bez vítězství, jejich poslední zápas skončil prohrou 2:1 s nově povýšeným Lens. Góly se zdají být pro ně problém, protože zatím jen 3 vstřelili, i když inkasovali pouze 2 góly.

Ještě nepřišli do hry Lens, aby vstřelili branku, a tým Bordeaux v této sezóně by mohl být postaven kolem obrany, pokud ano, nemusí být tím nejatraktivnějším týmem na sledování.

Nice začalo velmi dobře dvěma po sobě jdoucími výhrami, ale nyní prohrálo dvě v řadě. Jeden z těch zápasů byl proti PSG, když byli doma poraženi 2:3.

Druhý šel do Montpellier s porážkou 3:1 venku. Podaří se Nice odrazit?

Pokud ano, mohli by být zpět v top 8, ale vítězství pro Bordeaux by znamenalo, že klub předběhne své soupeře.

Bordeaux vs Nice: Vzájemné zápasy

V minulé sezóně tento zápas skončil 1:1.

Posledních 6 zápasů v řadě dalo méně než 2,5 gólu.

Nice dokázalo z posledních šesti návštěv v Bordeaux vyhrát pouze jednou, naposledy v roce 2018.

Bordeaux vs Nice: Předpověď

Oba týmy potřebují vyhrát a vypadá to, že to bude vyrovnaný zápas bez ničeho. Tradičně padá málo gólů, takže jednou z našich možností bude tipovat poločasový výsledek, který nabízí dobrou hodnotu a tam můžeme mít dvě možnosti.

Naší další možností bude vidět méně než 2,5 gólu, historie k tomu silně ukazuje. Přestože hra může být nevyzpytatelná, skutečnost brzkého začátku může zohlednit i to, že oba týmy nebudou hrát uhlazený fotbal a proto se nemusíme dočkat mnoha útoků na branku. Vy dva se můžete rádi spokojit s místem.

Bordeaux vs. Pěkné tipy na sázení

• Správné skóre v poločase: 0:0 nebo vedení Bordeaux 1:0 na 2,50 (6/4) a 4,00 (3/1)