Benfica x Vilafranquense: Podívejte se, kde sledovat portugalský pohár ŽIVĚ

Benfica čelí Vilafranquense v tomto Neděle (13) v 17:30 (čas Brasília), in Luz Stadium v ​​Lisabonu, pro 4. kolo soutěže Portugalský pohár. Zápas bude streamovat SPORTTV v Portugalsku ve 20:30.

Soupeřem Benficy je Vilafranquense tuto neděli 13. prosince v utkání o osmifinále Portugalského poháru v edici 2024/2024.

V Portugalském poháru měla Benfica výsadu pozdního debutu nabízeného týmům z elitní divize. Otevřela svou účast ve třetí fázi. Mimo svou doménu čelil malému Paredesovi. Svou favoritku potvrdil, ale těsným vítězstvím 1:0.Samaris skóroval ve 26. minutě první fáze. Hluboko pod očekáváním vytvořeným velkými investicemi klubu do podpisů.

To byl pro lisabonský tým v této sezóně standard. Pokračujte ve společné kampani v rámci standardů. Trochu dříve, než se očekávalo. Ve čtvrtek 10. prosince remizovali se Standardem Lutych v Belgii 2:2. Podařilo se mu kvalifikovat do druhého kola, ale až jako druhý ve skupině D. Měl 12 bodů (tři výhry a tři remízy). O dva méně než Rangers of Scotland, ostatní klasifikovaní.

Ani na portugalském šampionátu nemá očekávanou výkonnost ani výsledky. S 21 body (sedm výher a dvě porážky) se řadí na druhé místo v žebříčku. Je o dva body pod Sportingem. Jako hlavní hráči uhráli 15 bodů a vyhráli 12 (čtyři výhry a jedna porážka), když vstřelili 11 gólů a šest inkasovali.

Benfica x Vilafranquense: kde se podívat, plán, plán a nejnovější zprávy, sledujte minutu po minutě v reálném čase.

BENFICA JE JEDNOU: Helton, Gilberto, Otamendi, Jardel, Nuno Tavares, Gabriel, Pizzi, Pedrinho, Rafa, Gonçalo Ramos a Seferovic-