????Přímý zdroj z LEAGUELANE.com. Pro denní ziskové tipy navštivte jejich odkaz PREMIUM PREDICTIONS.

německá Bundesliga
Datum: sobota 17. října 2024
Začátek v 17:30 UK / 18:30 CET
Místo: Schuco Arena.

Bavoři jsou nyní po porážce od Hoffenheimu v ohrožení. Podařilo se jim zvítězit nad Herthou 4:3, ale stále to nebylo na úrovni, kterou nyní očekáváme od tříbodového vítězství.

A právě v tomto scénáři se objevuje Die Blauen, tým, který do první ligy postoupil teprve na konci minulé sezony. Frustrovaní a odhodlaní Bavoři by si měli proti tomuto nízkému soupeři zahrát.

Proti tomuto soupeři mají v průběhu let také působivý h2h rekord (jako je tomu u téměř každého týmu v Německu).

Tuto sobotu pravděpodobně očekávejte velké vítězství Bayernu Mnichov.

Arminia Bielefeld vs Bayern Mnichov: Head-to-head (h2h)

• Naposledy se oba střetli na hřišti a obhájci titulu zvítězili 0:1.
  • Také vyhráli osm z předchozích devíti zápasů.
  • Od roku 1997 proti svému rivalovi prohrál pouze dvakrát.
  • Za posledních 14 let nedali domácí na tomto stadionu ani jednou gól.

Arminia Bielefeld vs Bayern Mnichov: Náhled

Muži Uwe Neuhause prohráli venku 1:0 poslední den proti Werderu Brémy. Poté, co domácí měli branku neuznanou ve 20º minutě VAR, o sedm minut později si to vynahradili dalším gólem a vedení drželi až do závěrečného hvizdu.

Svěřenci Hanse-Dietera Flicka přitom minulý týden doma vyhráli proti Herthě 4:3. V mistrovské útočné třídě Robert Lewandowski vstřelil všechny čtyři branky úřadujících evropských šampionů. Ve skutečnosti dal vítěze 90+3.rd minuta.

Dopředu jsou Bavorové v tuto chvíli snadno nejlepším týmem na světě a jsou odhodláni ještě jednou zopakovat hrdinské činy z minulé sezóny.

Čelí nově povýšenému týmu bez špičkových letových zkušeností. A hned je to nevyrovnaná hra.

Navíc Flickovi muži mají proti tomuto soupeři také dominantní h2h rekord. Pokusí se předvést bezvadný výkon a při tom se pokusí vymazat vzpomínku na porážku Hoffenheimu.

S ohledem na tyto postřehy by si Bayern Mnichov měl zajistit tři body, a to také ve velkém stylu.

Arminia Bielefeld vs Bayern Mnichov: tipy na sázení

• Bayern Mnichov -1.5 asijský handicap @ 1.60 (3/5)
  • Více než 2,5 gólu týmu Bayern Mnichov za 1,60 (3/5).

Hledáte další hry? přečíst všechno Předpovědi německé Bundesligy zde nebo přejděte na naši hlavní stránku stránka s fotbalovými tipy.