Top 5
Equip de casa – Visitant | Motiu de l'aposta | |
---|---|---|
05/12
15:00
|
Sèrbia 2. Lliga Južnobanatska “Istok”
pollet
Banatul
|
El Banatul ha guanyat els seus últims 21 partits.
|
05/12
14:00
|
Premier League de les Illes Fèroe
KÍ
Vikingur
|
Víkingur ha guanyat els seus últims 21 partits.
|
05/12
15:00
|
Romania Lliga 4 Covasna
Prima Brăduț
Perko Sanzieni
|
Prima Brăduț ha guanyat els seus últims 20 partits.
|
05/12
08:00
|
Romania Lliga 6 Valcea
Recolta Laloșu
Cerna Fârtățești
|
Recolta Laloșu ha guanyat els seus últims 18 partits.
|
05/12
13:00
|
Alemanya Oberliga Niedersachsen
TuS Bersenbrück
Emden
|
Emden ha guanyat els seus últims 18 partits.
|
L'equip de futbol guanyador fa prediccions i estadístiques. Victòries de la majoria de partits de futbol seguits.
Equip de casa – Visitant | Motiu de l'aposta | |
---|---|---|
05/12
15:00
|
Sèrbia 2. Lliga Južnobanatska “Istok”
pollet
Banatul
|
El Banatul ha guanyat els seus últims 21 partits.
|
05/12
14:00
|
Premier League de les Illes Fèroe
KÍ
Vikingur
|
Víkingur ha guanyat els seus últims 21 partits.
|
05/12
15:00
|
Romania Lliga 4 Covasna
Prima Brăduț
Perko Sanzieni
|
Prima Brăduț ha guanyat els seus últims 20 partits.
|
05/12
08:00
|
Romania Lliga 6 Valcea
Recolta Laloșu
Cerna Fârtățești
|
Recolta Laloșu ha guanyat els seus últims 18 partits.
|
05/12
13:00
|
Alemanya Oberliga Niedersachsen
TuS Bersenbrück
Emden
|
Emden ha guanyat els seus últims 18 partits.
|
05/12
14:30
|
Sèrbia Moravička Okružna Lliga
Ocasions
Zadrugar (DT)
|
Zadrugar (DT) ha guanyat els seus últims 17 partits.
|
05/12
14:00
|
Grècia Gamma Ethniki - Playoffs d'ascens, grup 1
Palama atromites
Hola. Volou
|
Hola. El Volou ha guanyat els seus últims 17 partits.
|
05/12
08:00
|
Romania Lliga 4 Gorj
Vulturii Fărcășești
CS Minerul Motru 2008
|
Vulturii Fărcășești ha guanyat els seus últims 17 partits.
|
05/12
14:00
|
Grècia Gamma Ethniki - Playoffs d'ascens, grup 1
Palama atromites
Hola. Volou
|
Atromitos Palama ha guanyat els seus últims 16 partits.
|
05/12
11:00
|
Romania Lliga 4 Bistrita-Nasaud
Sageata
Atlètic Monor
|
L'Atlètic Monor ha guanyat els seus últims 15 partits.
|
05/12
15:00
|
Romania Lliga 6 Timiș
Victorul Cruceni
Partizan Dinias
|
El Partizan Diniaș ha guanyat els seus últims 15 partits.
|
05/12
14:00
|
Grècia B EPS Ilias
Kavasilon atromites
Aetos Alpokhoriou
|
Atromitos Kavasilon ha guanyat els seus últims 15 partits.
|
05/12
08:00
|
Romania Lliga 4 Valcea
Bosc de la Mălaia
Esparta
|
L'Sparta ha guanyat els seus últims 15 partits.
|
05/12
08:00
|
Romania Lliga 5 Brasov
Olympia Sasciori
Clabucet Nord
|
El Clabucet Nord ha guanyat els últims 15 partits.
|
05/12
12:00
|
Romania Lliga 5 Vaslui
Gloria Mânjești
Hușana Huși
|
Hușana Huși ha guanyat els seus últims 14 partits.
|
05/12
15:00
|
Romania Lliga 6 Timiș
Bosc de Mănăștiur
Steaua Roșie Stanciova
|
Steaua Roșie Stanciova ha guanyat els seus últims 14 partits.
|
05/12
15:30
|
Croàcia 3. ŽNL Bjelovarsko-bilogorska – Gerró
Lasta
App
|
El Lasta ha guanyat els seus últims 14 partits.
|
05/12
08:00
|
Romania Lliga 4 Neamt
Speranța Răucești
Romà
|
Roman ha guanyat els seus últims 13 partits.
|
05/12
09:00
|
Polònia Lliga Okręgowa – Siedlce
Pogoń II Siedlce
Fenix Siennica
|
Pogoń II Siedlce ha guanyat els seus últims 13 partits.
|
05/12
15:30
|
Croàcia 1. ŽNL Zagrebačka – Zapad
Pušća
Mladost (KD)
|
Mladost (KD) ha guanyat els seus últims 12 partits.
|
05/12
08:00
|
Romania Lliga 5 Botoșani
Viitorul Gorbănești
Ripiceni
|
El Ripiceni ha guanyat els seus últims 12 partits.
|
05/12
11:00
|
Romania Lliga 4 Satu Mare
Frohlich Foieni
Real Andrid
|
El Fröhlich Foieni ha guanyat els seus últims 11 partits.
|
05/12
13:00
|
Copa de Rússia Winne - Grup C
StroyGarant
Gorki Kursk
|
StroyGarant ha guanyat els seus últims 11 partits.
|
05/12
15:00
|
Portugal AF Porto Divisió d'Honor
Apareguda
Leixões B
|
L'Aparecida ha guanyat els seus últims 11 partits.
|
05/12
13:30
|
Itàlia Categoria Prima Calàbria Girone C
Calcio Malvito
Acri Academy
|
El Calcio Malvito ha guanyat els seus últims 11 partits.
|
05/12
14:30
|
Grècia B EPS Evoias
Kathenoi
Distos
|
Kathenoi ha guanyat els seus últims 11 partits.
|
05/12
16:00
|
Portugal A.F. Setúbal II Divisió
Pinhalnovense
Sesimbra
|
El Sesimbra ha guanyat els seus últims 10 partits.
|
05/12
08:00
|
Romania Lliga 5 Arges – Seria Nord
Miroși
Cornellà
|
Miroși ha guanyat els seus últims 10 partits.
|
05/12
13:00
|
Grècia B EPS Korinthias
etos
Corint 2006
|
El Korinthos 2006 ha guanyat els seus últims 10 partits.
|
05/12
15:00
|
Romania Lliga 5 Arad
Unirea Gurahonț
Crișul Chișineu Criș II
|
Crișul Chișineu Criș II ha guanyat els seus últims 10 partits.
|
05/12
15:00
|
Sèrbia Međuopštinska lliga Srem
Borac (M)
Zeka Buljubaša
|
Borac (M) ha guanyat els seus últims 10 partits.
|
05/12
12:00
|
Romania Lliga 6 Dambovita
Găești
Unirea Cobia
|
El Găești ha guanyat els seus últims 10 partits.
|
05/12
15:30
|
Croàcia 2. ŽNL Vinkovci
Frankopan RA
Hajduk Mirko
|
Frankopan RA ha guanyat els seus últims 9 partits.
|
05/12
14:30
|
Hongria Pest Megye I. osztály
GSK
Vac VLSE
|
El GSK ha guanyat els seus últims 9 partits.
|
05/12
15:00
|
Croàcia 2. ŽNL Koprivničko-križevačka
Prekodravac
Omladinac (H)
|
L'Omladinac (H) ha guanyat els seus últims 9 partits.
|
05/12
14:00
|
Itàlia Categoria Prima Sardenya – Girone A
Segariu
Atlètic Masainas
|
L'Atlètic Masainas ha guanyat els seus últims 9 partits.
|
05/12
15:30
|
Croàcia 1. ŽNL Splitsko-dalmatinska
Orkan Dugi Rat
Val
|
Val ha guanyat els seus últims 9 partits.
|
05/12
14:00
|
Itàlia Promozione Sardegna Girone A
Pol. Ovodda
Alguer
|
L'Alguer ha guanyat els seus últims 9 partits.
|
05/12
08:00
|
Romania Lliga 4 Tulcea
Progresul Isaccea
Acadèmica Heracleea
|
Progresul Isaccea ha guanyat els seus últims 9 partits.
|
05/12
15:00
|
Polònia Lliga Okręgowa – Siedlce
ŁDK Łosice
Wektra Zbuczyn
|
Wektra Zbuczyn ha guanyat els seus últims 9 partits.
|
05/12
08:00
|
Romania Lliga 5 Constanta
Pescăruşul Gîrliciu
Peștera
|
Peștera ha guanyat els seus últims 9 partits.
|
05/12
13:15
|
Alemanya Oberliga Mittelrhein
Unió (S)
E. Hohkeppel
|
E. Hohkeppel ha guanyat els seus últims 9 partits.
|
05/12
15:00
|
Sèrbia Vojvođanska Lliga “Istok”
Vojvodina 1928
Proleter (BK)
|
Vojvodina 1928 ha guanyat els seus últims 9 partits.
|
05/12
16:00
|
Turquia Süper Lig
Karagümrük
Galatasaray
|
El Galatasaray ha guanyat els seus últims 9 partits.
|
05/12
15:30
|
Croàcia 2. ŽNL Sisak
Češko Selo
Petrovec
|
Češko Selo ha guanyat els seus últims 9 partits.
|
05/12
08:00
|
Romania Lliga 5 Iasi
Sportul Studentesc Iași
Gloria Românești
|
Gloria Românești ha guanyat els seus últims 9 partits.
|
05/12
22:00
|
Lliga Nacional BVIFA de les Illes Verges Britàniques
Wolues
Isleños
|
Islanders have won their last 9 jogos.
|
05/12
15:00
|
Lliga Peta de Bulgària – BOG Pazardzhik
Draginovo
Minyor
|
Draginovo ha guanyat els seus últims 9 partits.
|
05/12
14:00
|
Grècia Gamma Ethniki - Playoffs d'ascens, grup 1
Mandraikos AO
Neas Ionias
|
Neas Ionias ha guanyat els seus últims 9 partits.
|
05/12
11:30
|
Romania Lliga 5 Olt
AS Rapid Piatra Olt
Birza
|
Birza ha guanyat els seus últims 9 partits.
|
05/12
08:00
|
Romania Lliga 7 Prahova
Podenii Vechi
Voinţa Măgurele
|
Voinţa Măgurele ha guanyat els seus últims 8 partits.
|
05/12
10:00
|
Espanya 1a Divisió Provincial d'Aficionats, Primera – Zamora
Sense nom
Sanabria
|
Noname have won their last 8 jogos.
|
05/12
15:00
|
Lliga Regional de Bòsnia i Hercegovina RS – Zapad
Sloga DIPO Gornji Podgradci
Bratstvo Kozinci
|
Sloga DIPO Gornji Podgradci ha guanyat els seus últims 8 partits.
|
05/12
16:00
|
Portugal AF Lisboa II Divisió
Rio de Moor
Belenenses
|
El Belenense B ha guanyat els seus últims 8 partits.
|
05/12
15:00
|
Romania Lliga 5 Alba
Arieșul Apuseni Baia de Arieș
Inter Ciugud
|
Arieșul Apuseni Baia de Arieș ha guanyat els seus últims 8 partits.
|
05/12
15:30
|
Croàcia 2. ŽNL Brodsko-posavska
NK Bonk
ASK
|
L'NK Bonk ha guanyat els seus últims 8 partits.
|
05/12
12:00
|
Romania Lliga 6 Dambovita
Voința Buciumeni
Valahii 1456 Târgoviște
|
Valahii 1456 Târgoviște ha guanyat els seus últims 8 partits.
|
05/12
15:00
|
Sèrbia Sremska Lliga
Šumar
Budućnost (SN)
|
Šumar ha guanyat els seus últims 8 partits.
|
05/12
08:00
|
Romania Lliga 5 Dambovita
Steagu Rosu
Lungulețu
|
Lungulețu ha guanyat els seus últims 8 partits.
|
05/12
15:30
|
Sèrbia Druga Novosadska Lliga
Dinamo (B)
Stražilovo
|
Stražilovo ha guanyat els seus últims 8 partits.
|
05/12
15:45
|
Croàcia MŽNL SB-PŽ
Omladinac Gornja Vrba
Vinogorac
|
El Vinogorac ha guanyat els seus últims 8 partits.
|
05/12
13:30
|
Campionat d'Europa sub-17 femení
Bèlgica
Espanya
|
Espanya ha guanyat els seus últims 8 partits.
|
05/12
13:00
|
Campió Nacional de França U19
Lille
Amiens
|
El Lille ha guanyat els seus últims 8 partits.
|
05/12
08:00
|
Romania Lliga 5 Dambovita
Vânătorul 2015 Rățoaia
Sportul Lucieni
|
L'Sportul Lucieni ha guanyat els seus últims 8 partits.
|
05/12
15:30
|
Croàcia 1.NL
NK Jarun
Zrinski Jurjevac
|
Zrinski Jurjevac ha guanyat els seus últims 8 partits.
|
05/12
14:00
|
Grècia B EPS Ilias
Pyrgou 2023
Keraunos (VR)
|
Pyrgou 2023 ha guanyat els seus últims 8 partits.
|
05/12
13:00
|
Romania Lliga 5 Calarasi
Phoenix Ulmu
Victòria Potcoava 2024
|
Phoenix Ulmu ha guanyat els seus últims 8 partits.
|
05/12
14:00
|
Grècia Gamma Ethniki - Playoffs d'ascens, grup 1
AS Meteora
Antúpolis
|
Anthoupolis ha guanyat els seus últims 8 partits.
|
05/12
14:00
|
Primera Lliga Russa, Femenina
Krasnodar
CSKA
|
El CSKA ha guanyat els seus últims 7 partits.
|
05/12
10:00
|
Primera Federació Espanya
Castelló
UD Eivissa
|
El Castelló ha guanyat els seus últims 7 partits.
|
05/12
16:00
|
Portugal A.F. Setúbal I Divisió
Comerç i Indústria
Moitense
|
Comércio e Indústria ha guanyat els seus últims 7 partits.
|
05/12
13:00
|
França París Illes-de-France National 3
USM Saran
Balagne
|
Balagne ha guanyat els seus últims 7 partits.
|
05/12
08:00
|
Romania Lliga 4 Tulcea
AS Pescărușul 1969 Sarichioi
Șoimii Topolog
|
L'AS Pescărușul 1969 Sarichioi ha guanyat els seus últims 7 partits.
|
05/12
14:00
|
Itàlia Eccellenza Sardegna
Ossèsia
Villasimius
|
L'Ossese ha guanyat els seus últims 7 partits.
|
05/12
15:30
|
Croàcia 3. ŽNL Istarska – Sjever
Marušići
Babići 1947
|
Marušići have won their last 7 jogos.
|
05/12
14:00
|
Segona Divisió de Líbia - Bengasi, grup 1
Ittihad Al Marj
Al Mojahed
|
Ittihad Al Marj have won their last 7 jogos.
|
05/12
08:00
|
Romania Lliga 5 Constanta
Negru Vodă
Viisoara
|
El Viisoara ha guanyat els seus últims 7 partits.
|
05/12
14:00
|
Grècia Gamma Ethniki - Playoffs d'ascens, grup 1
Loutraki
AO Thiva
|
Loutraki ha guanyat els seus últims 7 partits.
|
05/12
08:15
|
República Txeca MSFL
Baník Ostrava B
FK Blansko
|
El Baník Ostrava B ha guanyat els seus últims 7 partits.
|
05/12
14:00
|
Itàlia Promozione Sardegna Girone A
Lanteri Sassari
Calcio Nurès 1930
|
El Nuorese Calcio 1930 ha guanyat els seus últims 7 partits.
|
05/12
13:00
|
Campió Nacional de França U19
Vertou Ussa
Stade Rennais
|
L'Stade Rennais ha guanyat els seus últims 7 partits.
|
05/12
15:30
|
Croàcia 1. ŽNL Zagrebačka – Istok
Llotja
Ban Jelačić Banovo
|
Lonja have won their last 7 jogos.
|
05/12
15:00
|
Zona "Jug" de Sèrbia
Jablanica
Gerra Dinamo
|
Dinamo Jug have won their last 7 jogos.
|
05/12
16:00
|
Segona divisió de Rússia, grup 4
Smena Kazan
Dinamo Kirov
|
El Dinamo Kirov ha guanyat els seus últims 7 partits.
|
05/12
08:00
|
Romania Lliga 4 Tulcea
Somova Nacional
Viitorul Murighiol
|
El Viitorul Murighiol ha guanyat els seus últims 7 partits.
|
05/12
14:00
|
Itàlia Sèrie D, Poule Scudetto
cova
Equip Altamura
|
Cavese have won their last 7 jogos.
|
05/12
15:00
|
Lliga Pomurska nogometna d'Eslovènia
Čarda Martjanci
Turnišče
|
Čarda Martjanci have won their last 7 jogos.
|
05/12
09:00
|
Romania Lliga 5 Buzau
Unirea
Avântul Zărnești
|
L'Avântul Zărnești ha guanyat els seus últims 7 partits.
|
05/12
08:00
|
Romania Lliga 5 Sibiu
Recull l'ànima
Stăruința Laslea
|
Recolta Alma ha guanyat els seus últims 7 partits.
|
05/12
13:00
|
Lliga Chetvarta de Bulgària – OG Sofia
Ciutat Obelya
Nadezhda Dobroslavtsi
|
Nadezhda Dobroslavtsi have won their last 7 jogos.
|
05/12
16:00
|
Portugal AF Santarem I Divisió
Fàtima
Samora Correia
|
Fátima have won their last 7 jogos.
|
05/12
08:00
|
Romania Lliga 5 Olt
Lupii Profa
AS Voința Margineni
|
Lupii Profa ha guanyat els seus últims 7 partits.
|
05/12
13:00
|
Sèrie D d'Itàlia, Giron D
Ravenna
Lentigi
|
Ravenna have won their last 7 jogos.
|
05/12
08:00
|
Sèrbia Šumadijska Okružna Lliga
Šumadija (T)
OFK Aranđelovac
|
OFK Aranđelovac have won their last 7 jogos.
|
05/12
15:00
|
Sèrbia Medjuopštinska liga Sever
Bratstvo Medjureč
Partizan Glogovac
|
Partizan Glogovac have won their last 7 jogos.
|
05/12
16:00
|
Tercera Federació Espanya, Grup 13
Múrcia B
Esportiva Minera
|
El Múrcia B ha guanyat els seus últims 7 partits.
|
05/12
14:00
|
Romania Lliga 4 Harghita
Gheorgheni
Lendület
|
Gheorgheni ha guanyat els seus últims 7 partits.
|
05/12
15:30
|
Croàcia 1. ŽNL Vukovarsko-srijemska
Mladost (V)
Borac (D)
|
Mladost (V) ha guanyat els seus últims 7 partits.
|
05/12
15:00
|
Romania Lliga 6 Timiș
Faget II
Viitorul Ohaba Forgaci
|
El Viitorul Ohaba Forgaci ha guanyat els seus últims 7 partits.
|
05/12
08:00
|
Romania Lliga 5 Sibiu
Gura Râului
Miercurea Sibiului
|
Miercurea Sibiului have won their last 7 jogos.
|
05/12
13:00
|
França Grand Est National 3
Troyes 2
Interval
|
Troyes 2 ha guanyat els seus últims 7 partits.
|
05/12
14:00
|
Itàlia Categoria Prima Sardenya – Girone A
Asseminesi
Utah Calcio 2024
|
Uta Calcio 2024 have won their last 7 jogos.
|
05/12
14:00
|
Itàlia Categoria Prima Sardenya – Girone A
Baunese
Ulassai
|
Baunese have won their last 7 jogos.
|
05/12
15:00
|
Bòsnia i Hercegovina 2. Lliga RS – Zapad
Crni Vrh
Sl. Novi Grad
|
Crni Vrh ha guanyat els seus últims 7 partits.
|
05/12
14:30
|
Sèrbia Međuopštinska liga Kikinda-Žitište
Podgrmeč
Vojvodina (B)
|
Vojvodina (B) ha guanyat els seus últims 7 partits.
|
05/12
09:00
|
Sèrbia Zona Zapadno-Moravska
Unitat
Jedinstvo (K)
|
Jedinstvo ha guanyat els seus últims 7 partits.
|
05/12
11:00
|
Romania Lliga 5 Cluj
Meteor Mociu
Voința 2011 Pata
|
Meteor Mociu ha guanyat els seus últims 7 partits.
|
05/12
13:30
|
Itàlia Categoria Prima Calàbria Girone C
Guardavalle 1975
Promosport Lamezia
|
Guardavalle 1975 have won their last 7 jogos.
|
05/12
14:30
|
Hongria Pest Megye I. osztály
GSK
Vac VLSE
|
Vác VLSE ha guanyat els seus últims 6 partits.
|
05/12
15:00
|
Sèrbia Vojvođanska Lliga “Istok”
Mladost Omoljica
Budućnost (SC)
|
Mladost Omoljica ha guanyat els seus últims 6 partits.
|
05/12
15:00
|
Croàcia 2. ŽNL Kutina
Sagitari
Dinamo (O)
|
El Dinamo (O) ha guanyat els seus últims 6 partits.
|
05/12
09:00
|
Romania Lliga 5 Cluj
Avântul Bizonii Recea
Bonțida
|
Bonțida have won their last 6 jogos.
|
05/12
08:00
|
Romania Lliga 6 Valcea
Făurești
Cerna Copăceni
|
El Făurești ha guanyat els seus últims 6 partits.
|
05/12
11:00
|
Tailàndia Lliga Tailandesa 2
Rayong FC
Ayutthaya United
|
L'Ayutthaya United ha guanyat els seus últims 6 partits.
|
05/12
10:00
|
Espanya Divisió d'Honor Guipúscoa
Eibar Urko
Aretxabaleta
|
Eibar Urko have won their last 6 jogos.
|
05/12
15:00
|
Sèrbia Vojvođanska Lliga “Istok”
Mladost Omoljica
Budućnost (SC)
|
Budućnost (SC) ha guanyat els seus últims 6 partits.
|
05/12
15:00
|
Sèrbia Opštinska liga Lučani
Jelica
Volar
|
Voćar have won their last 6 jogos.
|
05/12
15:00
|
Sèrbia Opštinska Lliga Pančevo-Kovin-Kovačica-Opovo
Colònia
Omladinac 1927
|
Omladinac 1927 have won their last 6 jogos.
|
05/12
16:00
|
Portugal AF Viseu Divisió d'Honor
Oliveira de Frades
Sampedrense
|
Oliveira de Frades have won their last 6 jogos.
|
05/12
11:00
|
Romania Lliga 4 Bistrita-Nasaud
Sageata
Atlètic Monor
|
Sageata have won their last 6 jogos.
|
05/12
15:00
|
Romania Lliga 5 Ialomita
Flacăra Andrasești
Spicul Milosesti
|
Spicul Milosesti have won their last 6 jogos.
|
05/12
15:00
|
Romania Lliga 5 Ialomita
Olimpia Radulesti
Recordeu Malu Roșu
|
Recolta Malu Roșu have won their last 6 jogos.
|
05/12
09:30
|
Hong Kong Divisió 1
Sai Kung Dsa
Ciutat de Kowloon
|
Kowloon City have won their last 6 jogos.
|
05/12
16:00
|
Bòsnia i Hercegovina Područna liga RS – Gradiška
Laminci
Potkozarje Aleksandrovac
|
Potkozarje Aleksandrovac have won their last 6 jogos.
|
05/12
15:00
|
Portugal AF Leiria I Divisió - Sèrie A
Ansião
Figueiro dos Vinhos
|
Figueiró dos Vinhos have won their last 6 jogos.
|
05/12
15:30
|
Croàcia 2. ŽNL Bjelovarsko-bilogorska
Lasta
Mladost (DB)
|
Lasta have won their last 6 jogos.
|
05/12
12:30
|
Suïssa 3. Lliga FTC
Solduno
Gordola Calcio
|
Solduno ha guanyat els seus últims 6 partits.
|
05/12
11:00
|
Suècia Elitettan, Dones
Umeå
Kalmar
|
Umeå have won their last 6 jogos.
|
05/12
15:00
|
Eslovènia MNL Lendava
Hungarikum Olimpija
Nedelica
|
Hungarikum Olimpija have won their last 6 jogos.
|
05/12
12:00
|
Superliga Nacional de Kenya
Kisumu All Stars FC
Mara Sugar
|
Mara Sugar ha guanyat els seus últims 6 partits.
|
05/12
16:00
|
Portugal AF Santarem I Divisió
Coruchense
Fazenda
|
Fazendense have won their last 6 jogos.
|
05/12
16:00
|
Portugal AF Lisboa II Divisió
Sobreirense
Vialonga
|
Vialonga have won their last 6 jogos.
|
05/12
13:00
|
Alemanya Oberliga Niederrhein
Schonnebeck
Homberg
|
Homberg have won their last 6 jogos.
|
05/12
08:00
|
Romania Lliga 5 Arges – Seria Nord
Radesti
Petrolul Hîrtiești
|
Petrolul Hîrtiești ha guanyat els seus últims 6 partits.
|
05/12
23:00
|
Mèxic Lliga d'Expansió MX, Clausura
lleons negres
Atles
|
L'Atlante ha guanyat els seus últims 6 partits.
|
05/12
12:00
|
Romania Lliga 6 Dambovita
Tartasesti
Ràpid Dambovicioara
|
Tartasesti ha guanyat els seus últims 6 partits.
|
05/12
13:30
|
Itàlia Terza Categoria Calàbria – Girone A
Real Soveria Simeri
Reial Casino
|
Real Soveria Simeri have won their last 6 jogos.
|
05/12
15:00
|
Polònia Klasa Okręgowa – Zachodniopomorska Grup 1
Iskra Białogard
Zefir Wyszewo
|
Zefir Wyszewo ha guanyat els seus últims 6 partits.
|
05/12
08:00
|
Espanya 1a Divisió Provincial d'Aficionats, Primera – Zamora
Zamora Internacional
Corese
|
Coreses have won their last 6 jogos.
|
05/12
04:00
|
Lliga de Campions OFC d'Oceania
Solomon Warriors
Hekari Utd
|
Hekari Utd have won their last 6 jogos.
|
05/12
14:00
|
Grècia B EPS Kerkyras – Playoff del grup A
Foinikes
Hraklhs Sfakeron
|
Hraklhs Sfakeron have won their last 6 jogos.
|
05/12
15:00
|
Romania Lliga 6 Arad
Progresul Hălmagiu
Olympia Bocsig
|
Olimpia Bocsig have won their last 6 jogos.
|
05/12
13:00
|
Tercera Federació Espanya, Grup 13
UD Caravaca
CD Cieza
|
UD Caravaca have won their last 6 jogos.
|
05/12
15:00
|
Romania Lliga 4 Bihor
Viitorul Dobrești
Unirea Roșia
|
Unirea Roșia have won their last 6 jogos.
|
05/12
15:30
|
Croàcia 2. ŽNL Varaždinska
Polet (M)
Sloboda (V)
|
Sloboda (V) ha guanyat els seus últims 6 partits.
|
05/12
12:00
|
Premier League de Kenya
Policia de Kenya
Estrelles de la ciutat
|
La policia de Kenya ha guanyat els seus últims 6 partits.
|
05/12
08:00
|
Romania Lliga 4 Mehedinti
Viitorul Cujmir
Unirea 2023 Gârla Mare
|
Viitorul Cujmir have won their last 6 jogos.
|
05/12
09:00
|
Romania Lliga 4 Galati
Covurluiul 2024
Agrostar
|
Covurluiul 2024 ha guanyat els seus últims 6 partits.
|
05/12
15:00
|
Romania Lliga 6 Arad
Cetate Săvîrșin
Mureșana Mândruloc
|
Cetate Săvîrșin have won their last 6 jogos.
|
05/12
14:00
|
Brasil Suburban Curitiba
União Vila Sandra
Combat de Barreirinha
|
Combate Barreirinha ha guanyat els seus últims 6 partits.
|
05/12
14:00
|
Romania Lliga 5 Harghita
Miklos Marton Mădăraș
Fisag Ciucsângiorgiu
|
Fisag Ciucsângiorgiu have won their last 6 jogos.
|
05/12
14:00
|
Romania Lliga 5 București
Tracció
Electrica București
|
Electrica București have won their last 6 jogos.
|
05/12
09:00
|
Romania Lliga 4 Galati
Vointa 2015
Xipping
|
Vointa 2015 ha guanyat els seus últims 6 partits.
|
05/12
08:00
|
Romania Lliga 4 Iasi
Stejarul Dobrovat
USV Iasi
|
L'USV Iasi ha guanyat els seus últims 6 partits.
|
05/12
13:00
|
Primera Lliga de futbol de Zimbabwe
Manica Diamonds
Zifa Ersl Champions
|
Manica Diamonds ha guanyat els seus últims 6 partits.
|
05/12
08:00
|
Austràlia NPL Queensland, Femení
Suburbis orientals
Brisbane City FC
|
Eastern Suburbs have won their last 6 jogos.
|
05/12
15:00
|
Eslovènia MNL Lendava
Kobilje
Čentiba
|
Čentiba have won their last 6 jogos.
|
05/12
15:00
|
Tercera Federació Espanya, Grup 2
Unió Ceares
UD Llanera
|
La UD Llanera ha guanyat els seus últims 6 partits.
|
05/12
10:00
|
Espanya Preferent Regional Aragó
Gurrea
Altorricon
|
Altorricon have won their last 6 jogos.
|
05/12
13:00
|
Bòsnia i Hercegovina 1. ŽNL Hercegovačko-neretvanska
Mostar
Neretva Čeljevo
|
Neretva Čeljevo have won their last 6 jogos.
|
05/12
15:00
|
Romania Lliga 5 Caras Severin
Croàcia Clocotici
Mehadia
|
Croàcia Clocotici ha guanyat els seus últims 6 partits.
|
05/12
11:00
|
Romania Lliga 5 Suceava
Larix Dornisoara
Juniorul Fălticeni
|
Larix Dornisoara ha guanyat els seus últims 6 partits.
|
05/12
06:00
|
Austràlia NPL 2, Victòria
Reserves del Western United FC
M. Victòria Y.
|
M. Victory Y. have won their last 6 jogos.
|
05/12
15:00
|
Sèrbia MFL Sombor – 1. razred
Mladost (K)
Dinamo (BB)
|
Dinamo (BB) have won their last 5 jogos.
|
05/12
07:00
|
Hong Kong FA Cup
Lee Man
Sham Shui
|
Lee Man ha guanyat els seus últims 5 partits.
|
05/12
16:00
|
Lliga Regional de Colon Argentina - Cinquena, Zona A
Deportivo Colón
Colón (VdT)
|
Deportivo Colón have won their last 5 jogos.
|
05/12
12:00
|
Campionat de Rússia SFF Center
Kameya-SGUS
Alexander Dyatkovo
|
Aleksandr Dyatkovo ha guanyat els seus últims 5 partits.
|
05/12
08:00
|
Romania Lliga 5 Dolj
Unirea Tâmburești
Progresul Amărăștii De Sus
|
Progresul Amărăștii De Sus have won their last 5 jogos.
|
05/12
14:30
|
Itàlia Promozione Veneto Girone C
Piovese
Nuovo Monselice
|
Piovese have won their last 5 jogos.
|
05/12
15:00
|
Eliteserie de Noruega
KFUM Oslo
Fredrikstad
|
Fredrikstad ha guanyat els seus últims 5 partits.
|
05/12
15:30
|
Croàcia 3. ŽNL Varaždinska – Ludbreg
Eslògan (S)
Mladost (SP)
|
Mladost (SP) ha guanyat els seus últims 5 partits.
|
05/12
15:00
|
Romania Lliga 5 Ialomita
Amara II
Recolta Gheorghe Doja II
|
Recolta Gheorghe Doja II ha guanyat els seus últims 5 partits.
|
05/12
08:00
|
Romania Lliga 5 Dolj
Avântul Pielești II
Sopot
|
Sopot ha guanyat els seus últims 5 partits.
|
05/12
14:00
|
Campionat de l'Oblast de Voronezh de Rússia - Grup 3
Temp Boguchar
Olkhovatka
|
Temp Boguchar ha guanyat els seus últims 5 partits.
|
05/12
15:30
|
Croàcia 3. ŽNL Bjelovarsko-bilogorska – Gerró
Bedenik
Moslavina (VT)
|
Moslavina (VT) have won their last 5 jogos.
|
05/12
13:00
|
República Txeca 1. Lliga, Femenina
Eslovà Lib.
Slavia Praga
|
Slavia Praha have won their last 5 jogos.
|
05/12
11:30
|
Romania Lliga 5 Giurgiu
AS Sabarelul Cioceveni
AS Viitorul Baneasa
|
AS Viitorul Baneasa have won their last 5 jogos.
|
05/12
20:00
|
Colòmbia Primera B
Boca Juniors
Unió Magdalena
|
El Boca Juniors ha guanyat els seus últims 5 partits.
|
05/12
11:00
|
Alemanya Regionalliga Nordost
RW Erfurt
Viktoria Berlín
|
Viktoria Berlin have won their last 5 jogos.
|
05/12
15:00
|
Sèrbia MFL Sombor – 2. razred
Jedinstvo Stanišić
Pik 2023 Sombor
|
Jedinstvo Stanišić have won their last 5 jogos.
|
05/12
15:00
|
Hongria NB III Nyugat
Szombathelyi Haladah
Bicskei TC
|
El Bicskei TC ha guanyat els seus últims 5 partits.
|
05/12
08:00
|
Romania Lliga 5 Dambovita
Vointa Cretu
Flacăra Zavoiu
|
Flacăra Zavoiu ha guanyat els seus últims 5 partits.
|
05/12
16:00
|
Portugal AF Lisboa I Divisió
Estrela da Amadora B
Llantes
|
Estrela da Amadora B have won their last 5 jogos.
|
05/12
15:30
|
Croàcia 3. ŽNL Osijek
IOL
Laslovo ’91
|
LIO have won their last 5 jogos.
|
05/12
10:00
|
Tercera Federació Espanya, Grup 12
UD Lanzarote
CD Unión Sur Yaiza
|
UD Lanzarote have won their last 5 jogos.
|
05/12
09:00
|
Sèrbia Srpska Liga Istok
Borac (P)
Vlasina
|
Vlasina have won their last 5 jogos.
|
05/12
08:00
|
Romania Lliga 5 Gorj
Bradul Polovragi
Știința Drăguțești
|
Știința Drăguțești ha guanyat els seus últims 5 partits.
|
05/12
16:00
|
Tercera Federació Espanya, Grup 8
CD Mirandes B
Real Àvila
|
Real Ávila have won their last 5 jogos.
|
05/12
08:00
|
Romania Lliga 5 Dolj
Betis Craiova
Viitorul Predești
|
El Viitorul Predești ha guanyat els seus últims 5 partits.
|
05/12
14:00
|
Segona Divisió de Líbia - Oest
Wefaq
Al Shabiba Surman
|
Wefaq ha guanyat els seus últims 5 partits.
|
05/12
21:00
|
Segona Divisió El Salvador
CD Pipil
CD El Roble de Ilobasco
|
El CD El Roble de Ilobasco ha guanyat els seus últims 5 partits.
|
05/12
16:00
|
Portugal AF Lliga Elite Coimbra
Nogueirense
AA Coimbra SF
|
AA Coimbra SF have won their last 5 jogos.
|
05/12
14:30
|
Itàlia Eccellenza Campania Girone A
Pompei
Nola
|
Nola ha guanyat els seus últims 5 partits.
|
05/12
08:00
|
Romania Lliga 5 Cluj
Vulturul II
Luceafărul Orman
|
Vulturul II have won their last 5 jogos.
|
05/12
15:00
|
Espanya Lliga F
Barcelona
Athletic Bilbao
|
El Barcelona ha guanyat els seus últims 5 partits.
|
05/12
11:00
|
Noruega 1a divisió femenina
Valor net d'Aalesund
Hønefoss BK
|
Fortuna Aalesund have won their last 5 jogos.
|
05/12
16:00
|
Tercera Federació Espanya, Grup 9
Atl. Malagueño
Huetor Tajar
|
Atl. Malagueño have won their last 5 jogos.
|
05/12
08:00
|
Romania Lliga 6 Teleorman
Teleormanul Troianul
Oltul Plopii Slavitesti
|
Teleormanul Troianul ha guanyat els seus últims 5 partits.
|
05/12
13:00
|
Romania Lliga 5 Mureș
Steaua Cornești
Înfrărirea Deaj
|
Înfrățirea Deaj have won their last 5 jogos.
|
05/12
13:00
|
Grècia B EPS Korinthias
Dafni Eksamilion
Saronikos
|
Saronikos have won their last 5 jogos.
|
La pèrdua de l'equip de futbol fa prediccions i estadístiques. Pèrdues en la majoria de partits de futbol seguits.
Equip de casa – Visitant | Motiu de l'aposta | |
---|---|---|
05/12
21:00
|
Segona Divisió El Salvador
CD Titan
CSD Gale
|
El CSD Vendaval ha perdut els seus últims 25 partits.
|
05/12
16:00
|
Portugal AF Lliga Elite Coimbra
União FC
Arganil
|
Arganil have lost their last 25 jogos.
|
05/12
16:00
|
Portugal AF Santarem I Divisió
Atl. Ouriense
ADRC Vasco Gama
|
ADRC Vasco Gama have lost their last 23 jogos.
|
05/12
15:00
|
Bòsnia i Hercegovina 2. Lliga FBIH – Sjever
Svatovac
Prokosovici
|
Prokosovići ha perdut els seus últims 22 partits.
|
05/12
15:00
|
Polònia IV. Lliga – Podkarpacka
Sokół Kamień
Korona Rzeszów
|
Korona Rzeszów ha perdut els seus últims 20 partits.
|
05/12
14:00
|
Grècia B EPS Ilias
ermites
Doxa Elaiona
|
Doxa Elaiona ha perdut els seus últims 19 partits.
|
05/12
15:30
|
Croàcia 1. ŽNL Bjelovarsko-bilogorska
Tomislav Berek
bilo
|
Tomislav Berek ha perdut els seus últims 18 partits.
|
05/12
08:00
|
Romania Lliga 4 Gorj
Tismana
Bumbești-Jiu Parangul
|
Parângul Bumbești-Jiu ha perdut els seus últims 16 partits.
|
05/12
14:30
|
Grècia B EPS Veotia – Grup 1
AEO Orxomenos
PAVLOY
|
L'AEO Orxomenos ha perdut els seus últims 16 partits.
|
05/12
11:00
|
Romania Lliga 5 Suceava
Sporting Vointa Bunesti
Viitorul Forasti
|
L'Sporting Vointa Bunesti ha perdut els seus últims 16 partits.
|
05/12
15:30
|
Croàcia 1. ŽNL Primorsko-goranska
Snježnik
Goranin
|
Snježnik ha perdut els seus últims 16 partits.
|
05/12
14:30
|
Sèrbia Međuopštinska liga Dunav
estig
Napredak (B)
|
Stig ha perdut els seus últims 15 partits.
|
05/12
08:00
|
Romania Lliga 5 Iasi
Recordeu Conțești
CS Unirea Mircești
|
Recolta Conțești ha perdut els seus últims 15 partits.
|
05/12
15:30
|
Croàcia 1. ŽNL Sisačko-moslavačka
Eslògan (H)
Radnik (M)
|
Sloga (H) ha perdut els seus últims 14 partits.
|
05/12
09:00
|
Romania Lliga 5 Buzau
Sport Club Vernesti
Flamura Racovițeni
|
Flamura Racovițeni ha perdut els seus últims 14 partits.
|
05/12
15:45
|
Croàcia 2. ŽNL Požeško-slavonska
Eminovci
B.S.K.
|
El BSK ha perdut els seus últims 13 partits.
|
05/12
08:00
|
Romania Lliga 5 Cluj
Viitorul Sopor
Chimia Turda
|
Chimia Turda have lost their last 13 jogos.
|
05/12
14:00
|
Itàlia Categoria Prima Sardenya – Girone A
Fer Massenti S. Giovanni
Tonara
|
Fer Massenti S. Giovanni ha perdut els seus últims 13 partits.
|
05/12
15:00
|
Lliga Peta de Bulgària – BOG Pazardzhik
Spartak Kalugerovo II
Rodopi 1921
|
Spartak Kalugerovo II ha perdut els seus últims 13 partits.
|
05/12
15:00
|
Turquia TFF 1. Lliga
girsunspor
umraniyespor
|
El Giresunspor ha perdut els seus últims 13 partits.
|
05/12
15:30
|
Croàcia 2. ŽNL Novska
Sava
Sokol
|
Sava ha perdut els seus últims 12 partits.
|
05/12
15:30
|
Croàcia 2. ŽNL Splitsko-dalmatinska
Prugovo
Čaporice Trilj
|
Prugovo ha perdut els seus últims 12 partits.
|
05/12
09:00
|
Suïssa 2. Lliga FVRZ
Albisrieden
Witikon
|
El Witikon ha perdut els seus últims 12 partits.
|
05/12
08:00
|
Romania Lliga 5 Dambovita
Spicul Jugureni
Luceafărul Poiana
|
Luceafărul Poiana ha perdut els seus últims 12 partits.
|
05/12
15:30
|
Croàcia 2. ŽNL Brodsko-posavska
NK Bonk
ASK
|
L'ASK ha perdut els seus últims 12 partits.
|
05/12
09:30
|
Romania Lliga 5 Teleorman
Spicul Balaci
Vointa Dunarea Pietrosani
|
Vointa Dunarea Pietrosani ha perdut els seus últims 12 partits.
|
05/12
14:00
|
Itàlia Promozione Sardegna Girone A
Posada
Bonorva
|
Posada ha perdut els seus últims 12 partits.
|
05/12
15:00
|
Polònia IV. Lliga - Swiętokrzyska
Hetman Włoszczowa
Granat
|
Hetman Włoszczowa ha perdut els seus últims 11 partits.
|
05/12
14:30
|
Sèrbia Zona Zapadno-Moravska
Budućnost (A)
Ovčar
|
Budućnost (A) ha perdut els seus últims 11 partits.
|
05/12
08:00
|
Romania Lliga 6 Prahova
Tineretul Poienarii Burchii
Flacăra Mălăieşti
|
Tineretul Poienarii Burchii ha perdut els seus últims 11 partits.
|
05/12
15:00
|
Espanya Preferent Galícia – Grup Nord
Allaríz
Joventut de Cambados
|
L'Allaríz ha perdut els seus últims 11 partits.
|
05/12
12:00
|
Segona divisió de Rússia, grup 2
Enisey 2
Zvezda Sant Petersburg
|
Enisey 2 ha perdut els seus últims 11 partits.
|
05/12
13:00
|
Rússia Òblast de Bèlgorod-Centar
Vorskla Borisovka
Spartak Proletarskiy
|
Spartak Proletarskiy have lost their last 10 jogos.
|
05/12
08:00
|
Romania Lliga 5 Dambovita
Luceafărul Dărmănești
ACS Gloria Bucsani
|
L'ACS Gloria Bucsani ha perdut els seus últims 10 partits.
|
05/12
11:00
|
Campionat de l'Oblast de Voronezh de Rússia - Grup 3
Gribanovka
Energy Talovaya
|
Energy Talovaya have lost their last 10 jogos.
|
05/12
14:00
|
Promoció d'Honor de Luxemburg
Etzella
Blo-W. Medernach
|
Blo-W. El Medernach ha perdut els seus últims 10 partits.
|
05/12
13:00
|
Romania Lliga 5 Mureș
Comuna d'Atintis
Bekecs Măgherani
|
Bekecs Măgherani ha perdut els seus últims 10 partits.
|
05/12
15:00
|
Romania Lliga 4 Harghita
Homorod Merești
Ezüstfenyő
|
Ezüstfenyő have lost their last 10 jogos.
|
05/12
16:00
|
Xipre 1. Divisió
Nea salamina
aez
|
L'AEZ ha perdut els seus últims 10 partits.
|
05/12
12:00
|
Romania Lliga 6 Dambovita
Muscelul Văleni
Sportul Runcu
|
Muscelul Văleni ha perdut els seus últims 10 partits.
|
05/12
15:00
|
Lliga Kantonalna de Bòsnia i Hercegovina USK
Željezničar Bosanska Krupa
Omladinac Pokoj
|
Željezničar Bosanska Krupa have lost their last 10 jogos.
|
05/12
15:00
|
Portugal AF Braga Pronacional
Cabreiros
Amares
|
L'Amares ha perdut els seus últims 10 partits.
|
05/12
15:00
|
Portugal AF Leiria I Divisió - Sèrie A
Mirense
Muntanya Reial
|
El Monte Real ha perdut els seus últims 10 partits.
|
05/12
08:00
|
Romania Lliga 5 Arges – Seria Nord
Vulturii Vulturești
AFCS Cetateni
|
Vulturii Vulturești ha perdut els seus últims 10 partits.
|
05/12
15:30
|
Croàcia 1. ŽNL Zagrebačka – Zapad
B.S.K.
Sveta Jana
|
Sveta Jana ha perdut els seus últims 10 partits.
|
05/12
08:00
|
Romania Lliga 5 Constanta
Real Năvodari
Infància 23
|
Înfrățirea 23 ha perdut els seus últims 10 partits.
|
05/12
15:00
|
Sèrbia PFL Pančevo
Ševac
Budućnost (A)
|
Budućnost (A) ha perdut els seus últims 10 partits.
|
05/12
14:00
|
Noruega 3a Divisió, Grup 4
Mosjøen
Byaasen
|
Mosjøen ha perdut els seus últims 10 partits.
|
05/12
08:00
|
Romania Lliga 4 Bihor
Universitat Oradea
CS Oşorhei
|
Universitatea Oradea ha perdut els seus últims 10 partits.
|
05/12
15:00
|
Zona "Centar" de Sèrbia
Bukovik
Brzi Brod
|
Bukovik ha perdut els seus últims 10 partits.
|
05/12
16:00
|
Portugal AF Viseu Divisió d'Honor
Lamego
Os Vouzelenses
|
Lamego ha perdut els seus últims 10 partits.
|
05/12
15:00
|
Romania Lliga 5 Brasov
Codlea II
Recolta Budila
|
Codlea II ha perdut els seus últims 9 partits.
|
05/12
08:30
|
Grècia A EPS Makedonias Grup 1
Hlioupoli
Enwsi Sikaiwn
|
Enwsi Sikaiwn ha perdut els seus últims 9 partits.
|
05/12
08:00
|
Romania Lliga 4 Botoșani
Soimii
Sulita
|
Soimii ha perdut els seus últims 9 partits.
|
05/12
15:00
|
Sèrbia Sremska Lliga
Sloga (V)
Krušedol
|
Krušedol ha perdut els seus últims 9 partits.
|
05/12
08:00
|
Romania Lliga 4 Iasi
Tonmir Iași
Stejarul Sinesti
|
Stejarul Sinesti ha perdut els seus últims 9 partits.
|
05/12
15:00
|
Romania Lliga 4 Bacau
Barsanesti
Viitorul (Ca)
|
Viitorul (Ca) ha perdut els seus últims 9 partits.
|
05/12
08:00
|
Romania Lliga 5 Sibiu
Sorostin Șeica-Mică
Speranța Biertan
|
Sorostin Șeica-Mică ha perdut els seus últims 9 partits.
|
05/12
08:00
|
Romania Lliga 7 Prahova
Şoimii Apostolache
Cricovul Ciocini
|
Cricovul Cioceni ha perdut els seus últims 9 partits.
|
05/12
14:00
|
Sèrbia Mozzart Bet Prva Liga
Novi Sad
Radnicki (NB)
|
Radnički (NB) ha perdut els seus últims 9 partits.
|
05/12
15:00
|
Croàcia 2. ŽNL Dubrovačko-neretvanska
Libertas
SOŠK 1919
|
SOŠK 1919 ha perdut els seus últims 9 partits.
|
05/12
16:00
|
Portugal A.F. Divisió d'Honor de Braga - Sèrie A
Serzedelo
Monestir
|
Mosteiro ha perdut els seus últims 9 partits.
|
05/12
15:30
|
Croàcia 1. ŽNL Zagrebačka – Istok
Rakovec
Croàcia (NK)
|
Croàcia (NK) ha perdut els seus últims 9 partits.
|
05/12
15:30
|
Croàcia 2. ŽNL Varaždinska
Poljoprivrednik
Radnički (H)
|
Poljoprivrednik ha perdut els seus últims 9 partits.
|
05/12
15:30
|
Croàcia 1. ŽNL Vukovarsko-srijemska
Nosteria
Sinđelić
|
La Nosteria ha perdut els seus últims 9 partits.
|
05/12
08:00
|
Romania Lliga 5 Constanta
Voința Cochirleni
Marmura Deleni
|
Voința Cochirleni ha perdut els seus últims 9 partits.
|
05/12
15:00
|
Romania Lliga 5 Cluj
Inter Dezmir
Voința Sâncraiu
|
L'Inter Dezmir ha perdut els seus últims 9 partits.
|
05/12
12:00
|
Romania Lliga 6 Dambovita
Voința Valea Voievozilor
Luceafărul Dărmănești II
|
Voința Valea Voievozilor ha perdut els seus últims 9 partits.
|
05/12
13:30
|
Itàlia Terza Categoria Calàbria – Girone A
Time Jone
Poliesportiu Valle del Crocchio
|
Polisportiva Valle Del Crocchio ha perdut els seus últims 8 partits.
|
05/12
08:00
|
Romania Lliga 4 Tulcea
Viitorul Horia
Triumf Cerna
|
El Viitorul Horia ha perdut els seus últims 8 partits.
|
05/12
21:00
|
Primera Divisió Argentina, Femenina
Excursionistes
Rosario Central
|
Els excursionistes han perdut els seus últims 8 partits.
|
05/12
15:00
|
Romania Lliga 6 Timiș
Bosc de Mănăștiur
Steaua Roșie Stanciova
|
Foresta Mănăștiur ha perdut els seus últims 8 partits.
|
05/12
08:30
|
Eslovènia 1. MNL Murska Sobota
Lipa
Hodoš
|
Lipa ha perdut els seus últims 8 partits.
|
05/12
14:30
|
Sèrbia Zona Šumadijsko-Raška
Zastava
Goč
|
Zastava ha perdut els seus últims 8 partits.
|
05/12
08:00
|
Romania Lliga 4 Botoșani
Sportivul Trusesti
Unirea Săveni
|
L'Unirea Săveni ha perdut els seus últims 8 partits.
|
05/12
15:00
|
Bòsnia i Hercegovina Kantonalna Liga ZDK
NK Pobjeda Tešanjka
Proleter (M)
|
Proleter (M) ha perdut els seus últims 8 partits.
|
05/12
14:00
|
Grècia B EPS Ilias
Andritsainas 2023
Alfeios
|
L'Alfeios ha perdut els seus últims 8 partits.
|
05/12
11:00
|
Romania Lliga 5 Suceava
Sporting Vointa Bunesti
Viitorul Forasti
|
El Viitorul Forasti ha perdut els seus últims 8 partits.
|
05/12
13:00
|
Alemanya Oberliga Niedersachsen
BW Bornreihe
Heeslinger SC
|
BW Bornreihe ha perdut els seus últims 8 partits.
|
05/12
12:00
|
Finlàndia Kakkonen, grup B.
Inter Turku
Pöxyt
|
Pöxyt ha perdut els seus últims 8 partits.
|
05/12
14:00
|
Grècia A EPS Makedonias Grup 1
Nàpols
Ethnikos Metewrwn
|
Ethnikos Metewrwn ha perdut els seus últims 8 partits.
|
05/12
14:30
|
Sèrbia Međuopštinska liga Kikinda-Žitište
Bega Novi Itebej
1. Oktobar
|
1. Oktobar ha perdut els seus últims 8 partits.
|
05/12
15:00
|
Àustria Regionalliga Oest
Rankweil
Primer 1933
|
Rankweil ha perdut els seus últims 8 partits.
|
05/12
12:00
|
Romania Lliga 6 Dambovita
Viitorul Sălcioara
Flacăra Ghinești
|
El Viitorul Sălcioara ha perdut els seus últims 8 partits.
|
05/12
12:00
|
Superliga Nacional de Kenya
Gusii FC
Vihiga Utd
|
Gusii FC ha perdut els seus últims 7 partits.
|
05/12
15:30
|
Croàcia 1. ŽNL Sisačko-moslavačka
Voloder
Jelengrad
|
Jelengrad ha perdut els seus últims 7 partits.
|
05/12
15:00
|
Romania Lliga 5 Bihor
Transilvania Sport Academy
Minerul Șuncuiuș
|
Minerul Șuncuiuș ha perdut els seus últims 7 partits.
|
05/12
15:00
|
Zona "Centar" de Sèrbia
Viscut (Ž)
OFK Niš
|
Morava (Ž) have lost their last 7 jogos.
|
05/12
10:00
|
Romania Lliga 4 Vaslui
Viitorul Văleni
Speranţa Drânceni
|
Speranţa Drânceni have lost their last 7 jogos.
|
05/12
20:00
|
República Dominicana Lliga Dominicana de Futbol
Atl. Sant Cristòbal
Universitat O&M
|
Atl. El San Cristóbal ha perdut els seus últims 7 partits.
|
05/12
15:30
|
Croàcia 2. ŽNL Sisak
AŠK
Gvozd
|
Gvozd have lost their last 7 jogos.
|
05/12
08:00
|
Romania Lliga 5 Iasi
Windsock Movileni
Poiana Popești
|
Poiana Popești have lost their last 7 jogos.
|
05/12
08:00
|
Romania Lliga 5 Dolj
Jiul Breasta
Șimnicu De Sus
|
Șimnicu De Sus ha perdut els seus últims 7 partits.
|
05/12
08:00
|
Romania Lliga 5 Braila
Kazakh II Comunal
Dunărea Tichilești
|
Dunărea Tichilești ha perdut els seus últims 7 partits.
|
05/12
13:30
|
Itàlia Categoria Prima Calàbria Girone C
Acadèmia Taurianova
Gebbione 2024
|
Gebbione 2024 have lost their last 7 jogos.
|
05/12
15:30
|
Croàcia 3. ŽNL Osijek
Sarvaš
Filipovica
|
Filipovica have lost their last 7 jogos.
|
05/12
15:45
|
Croàcia 2. ŽNL Požeško-slavonska
Eminovci
B.S.K.
|
Eminovci ha perdut els seus últims 7 partits.
|
05/12
11:30
|
Romania Lliga 6 Giurgiu – Nord
ACS Maxima Hobaia II
Gaiseni
|
L'ACS Maxima Hobaia II ha perdut els seus últims 7 partits.
|
05/12
08:30
|
Grècia A EPS Makedonias Grup 1
Keravnos Kolxikou
Makedonikos Litis
|
Keravnos Kolxikou ha perdut els seus últims 7 partits.
|
05/12
12:00
|
Romania Lliga 5 Maramureș
CS Seini
Speranța Fersig
|
El CS Seini ha perdut els seus últims 7 partits.
|
05/12
13:00
|
Kosovo Superliga i Kosovës
BALCANS
Fushë Kosovo
|
Fushë Kosova ha perdut els seus últims 7 partits.
|
05/12
15:00
|
Sèrbia Srpska Liga Istok
Žitorađa 1957
Jagodina
|
Žitorađa 1957 have lost their last 7 jogos.
|
05/12
13:00
|
Grècia B EPS Korinthias
Ètnics
Thiella (KD)
|
Thiella (KD) ha perdut els seus últims 7 partits.
|
05/12
15:30
|
Sèrbia Druga Novosadska Lliga
Vinificació
Slanobarac
|
El Vinogradar ha perdut els seus últims 7 partits.
|
05/12
15:00
|
Lliga Kantonalna de Bòsnia i Hercegovina Sarajevo – Grup A
SAŠK
Hrid
|
Hrid have lost their last 7 jogos.
|
05/12
15:00
|
Sèrbia 2. Lliga Južnobanatska “Zapad”
Partizan (G)
Bavanište
|
Partizan (G) have lost their last 7 jogos.
|
05/12
12:00
|
Romania Lliga 5 Cluj
Avântul Panticeu
Vulturul Bunești
|
Vulturul Bunești have lost their last 7 jogos.
|
05/12
15:00
|
Romania Lliga 5 Timiș
Avantul Jamu Mare
CS Utvin
|
El CS Utvin ha perdut els seus últims 7 partits.
|
05/12
13:00
|
2a Divisió de Suècia, Norra Svealand
Dalkurd
Bé
|
Dalkurd ha perdut els seus últims 7 partits.
|
05/12
09:00
|
Romania Lliga 5 Buzau
Glodeanu Silistea
Viitorul Rusetu
|
El Viitorul Rusetu ha perdut els seus últims 7 partits.
|
05/12
08:00
|
Romania Lliga 5 Dolj
Desnatuiul Giurgița
Viitorul Ciupercenii Noi
|
Desnatuiul Giurgița ha perdut els seus últims 7 partits.
|
05/12
14:00
|
Romania Lliga 6 Timiș
Liebling II
AS Cornești
|
L'AS Cornești ha perdut els seus últims 7 partits.
|
05/12
15:00
|
Polònia Klasa Okręgowa: Nowy Sącz I
Babia Góra Lipnica Wielka
Płomień Limanowa
|
Płomień Limanowa have lost their last 7 jogos.
|
05/12
15:30
|
Croàcia 2. ŽNL Vinkovci
Meteor
Šokadija (SM)
|
Meteor ha perdut els seus últims 7 partits.
|
05/12
08:00
|
Romania Lliga 4 Vaslui
Victoria Muntenii De Jos
CS Sporting Juniorul Vaslui
|
Victoria Muntenii De Jos ha perdut els seus últims 7 partits.
|
05/12
14:00
|
Romania Lliga 5 Harghita
Ocna de Jos
Subcetat
|
El Subcetate ha perdut els seus últims 7 partits.
|
05/12
12:00
|
Romania Lliga 6 Dambovita
Gloria Doicești
Cetatea Târgoviște 1396
|
Gloria Doicești ha perdut els seus últims 7 partits.
|
05/12
15:00
|
Sèrbia Srpska Liga Istok
Timočanin
Radnički (P)
|
Timočanin have lost their last 7 jogos.
|
05/12
08:00
|
Romania Lliga 6 Teleorman
Viitorul Turris Turnu Măgurele
Dinamo Bogdana
|
El Dinamo Bogdana ha perdut els seus últims 7 partits.
|
05/12
16:00
|
Tercera Federació Espanya, Grup 9
Torredonjimeno
Atletico Melilla CF
|
L'Atlètic de Melilla CF ha perdut els seus últims 7 partits.
|
05/12
11:00
|
Segona divisió de Rússia, grup 3
Riazan
Kolomna
|
Kolomna have lost their last 7 jogos.
|
05/12
13:00
|
França Grand Est National 3
Estrasburg 2
Metròpoli Troyenne
|
Métropole Troyenne ha perdut els seus últims 7 partits.
|
05/12
14:00
|
Andorra Primera Divisió
EC Carroi
Penya Incarnada d'Andorra
|
CE Carroi have lost their last 6 jogos.
|
05/12
16:00
|
Polònia Lliga Okręgowa – Warszawa I
Promnik Łaskarzew
Legionovia II
|
El Promnik Łaskarzew ha perdut els seus últims 6 partits.
|
05/12
08:00
|
Romania Lliga 5 Galati
inter 2000
Razesii
|
L'Inter 2000 ha perdut els seus últims 6 partits.
|
05/12
08:00
|
Romania Lliga 5 Galati
Malina
inter 2000
|
L'Inter 2000 ha perdut els seus últims 6 partits.
|
05/12
13:00
|
Alemanya Westfalenliga - Staffel 1
SG Bockum Hovel 2013
Peckeloh
|
SG Bockum Hovel 2013 have lost their last 6 jogos.
|
05/12
08:00
|
Romania Lliga 5 Constanta
Voința Cochirleni
Marmura Deleni
|
Marmura Deleni have lost their last 6 jogos.
|
05/12
09:00
|
Polònia Lliga Okręgowa – Warszawa I
PKS Radość Warszawa
Bug Wyszków
|
PKS Radość Warszawa ha perdut els seus últims 6 partits.
|
05/12
09:30
|
Romania Lliga 5 Teleorman
Spicul Balaci
Vointa Dunarea Pietrosani
|
Spicul Balaci have lost their last 6 jogos.
|
05/12
15:00
|
Espanya 1a Divisió Provincial d'Aficionats, Primera – Zamora
Morales del Vi Atlètic
Inter Los Valles
|
Inter Los Valles have lost their last 6 jogos.
|
05/12
15:30
|
Sèrbia Prva Rasinska Okružna Lliga
Gradina
Eslògan (D)
|
Gradina have lost their last 6 jogos.
|
05/12
15:30
|
Croàcia 1. ŽNL Zagrebačka – Gerró
Brcko
Novaki
|
Brcko have lost their last 6 jogos.
|
05/12
15:30
|
Croàcia 2. ŽNL Bjelovarsko-bilogorska
Gordowa
Imsovac
|
Imsovac have lost their last 6 jogos.
|
05/12
19:00
|
França Ligue 1
Marsella
Lorient
|
Lorient have lost their last 6 jogos.
|
05/12
12:00
|
República Txeca Divize B
Admira Praha B
UnionCheb
|
L'Union Cheb ha perdut els seus últims 6 partits.
|
05/12
15:00
|
Romania Lliga 4 Sălaj
Venus Giurtelec
Someșul Someș Odorhei
|
Venus Giurtelec ha perdut els seus últims 6 partits.
|
05/12
19:00
|
Copa de Bolívia Simón Bolívar
Club River San Julian
Nueva Santa Cruz
|
El Club River San Julián ha perdut els seus últims 6 partits.
|
05/12
08:00
|
Romania Lliga 5 Dolj
Recolta Măceșu De Jos
Unirea Vela
|
L'Unirea Vela ha perdut els seus últims 6 partits.
|
05/12
13:00
|
Alemanya Oberliga Niedersachsen
Egestorf/Langreder
Rotenburger SV
|
Rotenburger SV have lost their last 6 jogos.
|
05/12
09:00
|
Suïssa 2. Lliga FVRZ
Albisrieden
Witikon
|
Albisrieden have lost their last 6 jogos.
|
05/12
15:00
|
Croàcia 3. ŽNL Koprivničko-križevačka
Drava (SP)
Buspan
|
Drava (SP) have lost their last 6 jogos.
|
05/12
08:00
|
Romania Lliga 5 Constanta
Chirnogeni
Unirea 23 Cobadin
|
Chirnogeni ha perdut els seus últims 6 partits.
|
05/12
15:30
|
Croàcia 1. ŽNL Karlovac
Dobra Sveti Petar
Slunj
|
Dobra Sveti Petar have lost their last 6 jogos.
|
05/12
15:00
|
Romania Lliga 5 București
Alexandru Văidean II
International Bucuresti
|
Alexandru Văidean II have lost their last 6 jogos.
|
05/12
09:00
|
Sèrbia Prva Beogradska Lliga A
Tren
Šećeranac
|
El Šećeranac ha perdut els seus últims 6 partits.
|
05/12
14:00
|
Itàlia Categoria Prima Sardenya – Girone A
Castor 1977
Uragano Pirri
|
Uragano Pirri have lost their last 6 jogos.
|
05/12
15:00
|
Lliga Peta de Bulgària – BOG Pazardzhik
Draginovo
Minyor
|
Minyor have lost their last 6 jogos.
|
05/12
19:30
|
Argentina Riotercerense – Primera A, Apertura
Nàutic Fitz Simón
Atlético Estudiantes de Hernando
|
El Náutico Fitz Simón ha perdut els seus últims 6 partits.
|
05/12
13:00
|
Lliga Chetvarta de Bulgària – OG Sofia
Ciutat Obelya
Nadezhda Dobroslavtsi
|
Obelya City have lost their last 6 jogos.
|
05/12
15:00
|
Sèrbia Sremska Lliga
Granicar (K)
Fruškogorac
|
Fruškogorac have lost their last 6 jogos.
|
05/12
15:00
|
Argentina Lliga Independiente de Las Colonias – Apertura, Grup A
Unió (G)
Unió (CB)
|
La Unión (G) ha perdut els seus últims 6 partits.
|
05/12
15:10
|
Argentina Lliga Independiente de Las Colonias – Apertura, Grup A
Deportivo Arias
Unió (G)
|
La Unión (G) ha perdut els seus últims 6 partits.
|
05/12
13:30
|
Primera Lliga Russa, Femenina
Rubin
WFC Spartak Moscou
|
Rubin have lost their last 6 jogos.
|
05/12
08:00
|
Romania Lliga 5 Gorj
Știința Popmond Plopșoru
Dănești
|
Știința Popmond Plopșoru have lost their last 6 jogos.
|
05/12
15:00
|
Portugal AF Porto I Divisió – Sèrie 2
Perafita
Melres
|
Melres have lost their last 6 jogos.
|
05/12
08:00
|
Romania Lliga 5 Dolj
Coneixement Calopăr
Coneixement Malu Mare
|
Știința Calopăr ha perdut els seus últims 6 partits.
|
05/12
10:00
|
Lliga Elit de Macau
Tak Chun Ka I
Gala
|
Gala have lost their last 6 jogos.
|
05/12
15:00
|
Romania Lliga 4 Bacau
Barsanesti
Viitorul (Ca)
|
Barsanesti ha perdut els seus últims 6 partits.
|
05/12
12:00
|
Països Baixos 1e Klasse Zondag – A West
Wormerveer Fortune
Landsmeer
|
Fortuna Wormerveer ha perdut els seus últims 6 partits.
|
05/12
16:00
|
Portugal AF Lisboa II Divisió
Alverca C
Bobadelense
|
Alverca C have lost their last 6 jogos.
|
05/12
13:00
|
Segona divisió de Rússia, grup 3
Kvant Obninsk
Tambov
|
Kvant Obninsk have lost their last 6 jogos.
|
05/12
14:00
|
Itàlia Promozione Sardegna Girone A
Monastir Kosmoto
Verde Isola
|
Verde Isola have lost their last 6 jogos.
|
05/12
08:00
|
Romania Lliga 5 Braila
Kazakh II Comunal
Dunărea Tichilești
|
El Comunal Cazasu II ha perdut els seus últims 6 partits.
|
05/12
16:00
|
Tercera Federació Espanya, Grup 13
Balsicas Atlètic
Racing de Múrcia
|
Racing Murcia have lost their last 6 jogos.
|
05/12
08:00
|
Romania Lliga 5 Brasov
Asalt Cincu
Viitorul Progresul Voivodeni
|
Asalt Cincu have lost their last 6 jogos.
|
05/12
16:00
|
Portugal A.F. Setúbal II Divisió
Estrella Sant Andreu
Els Pelezinhos
|
L'Estrela St André ha perdut els seus últims 6 partits.
|
05/12
15:30
|
Croàcia 2. ŽNL Karlovac
Tuškani
Krnjak
|
Tuškani have lost their last 6 jogos.
|
05/12
15:00
|
Ghana GAED Divisió 3 – Zona 1
Atomic Gateway
Paga Zenga
|
Atomic Gateway have lost their last 6 jogos.
|
05/12
15:30
|
Croàcia 1. ŽNL Zagrebačka – Gerró
Brcko
Novaki
|
Novaki have lost their last 6 jogos.
|
05/12
15:00
|
Lliga Regional de Bòsnia i Hercegovina RS – Zapad
Krajina (BL)
lema de Saničani
|
Sloga Saničani ha perdut els seus últims 6 partits.
|
05/12
12:00
|
Alemanya Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar
FC Cosmos Koblenz
FC Bitburg 1919
|
El FC Bitburg 1919 ha perdut els seus últims 6 partits.
|
05/12
15:00
|
Portugal AF Leiria Divisió d'Honor LizSport
Leiria Marrazes
Beneditense
|
Beneditense have lost their last 6 jogos.
|
05/12
15:00
|
Romania Lliga 5 Bihor
Zorile Buntești
Crișana Oradea
|
Crișana Oradea ha perdut els seus últims 6 partits.
|
05/12
15:00
|
Eslovènia MNL Lendava
Panonija (G)
Mostje
|
Mostje ha perdut els seus últims 6 partits.
|
05/12
14:00
|
Romania Lliga 5 București
Fulgerul București
Romprim București II
|
El Fulgerul București ha perdut els seus últims 6 partits.
|
05/12
08:00
|
Romania Lliga 5 Constanta
Independència
Aurora 23
|
Independența ha perdut els seus últims 6 partits.
|
05/12
16:30
|
Portugal A.F. Divisió d'Honor de Braga - Sèrie A
M.A.R.C.A.
Soarense
|
El Soarense ha perdut els seus últims 6 partits.
|
05/12
13:30
|
Itàlia Terza Categoria Calàbria – Girone A
Real Soveria Simeri
Reial Casino
|
Real Casino have lost their last 6 jogos.
|
05/12
15:00
|
Romania Lliga 4 Elite Satu Mare
Talna Orașu Nou
Căpleni
|
El Căpleni ha perdut els seus últims 6 partits.
|
05/12
14:00
|
Itàlia Categoria Prima Sardenya – Girone A
Muntanya Alma
Berchidda
|
Berchidda have lost their last 6 jogos.
|
05/12
15:30
|
Croàcia 2. ŽNL Novska
Jasenovac
Uštica
|
L'Uštica ha perdut els seus últims 6 partits.
|
05/12
12:15
|
Hongria NB I
Kisvárda
Mezőkövesd
|
Mezőkövesd ha perdut els seus últims 6 partits.
|
05/12
08:00
|
Romania Lliga 5 Gorj
Viitorul Bolboși
Coneixement Godinești
|
Viitorul Bolboși have lost their last 6 jogos.
|
05/12
08:00
|
Romania Lliga 5 Dolj
ACSO Filiasi II
Vulturul Cernătești
|
ACSO Filiasi II ha perdut els seus últims 6 partits.
|
05/12
15:30
|
Croàcia 1. Međimurska NL
Trnava (G)
Dubravčan (DD)
|
Trnava (G) ha perdut els seus últims 6 partits.
|
05/12
08:00
|
Romania Lliga 5 Calarasi
Viitorul Ileana II
Progresul Perișoru
|
Progresul Perișoru have lost their last 6 jogos.
|
05/12
15:00
|
Zona "Centar" de Sèrbia
Orljane
Zemljoradnik
|
Orljane have lost their last 5 jogos.
|
05/12
20:00
|
Colòmbia Primera B
Real Santander
Cortuluá
|
El Reial Santander ha perdut els seus últims 5 partits.
|
05/12
15:00
|
Polònia Klasa Okręgowa – Świętokrzyska
Victòria Skalbmierz
Partyzant Radoszyce
|
Partyzant Radoszyce ha perdut els seus últims 5 partits.
|
05/12
13:00
|
Bulgaria Peta liga – B OG Sofia (Sever)
Spartak 2015 (DP)
Orlovets 2015
|
Orlovets 2015 have lost their last 5 jogos.
|
05/12
15:00
|
Hongria NB III Nyugat
Kelen
Csornai
|
Csornai have lost their last 5 jogos.
|
05/12
14:00
|
Noruega 3a Divisió, Grup 2
Sandnes II
Barana
|
Madla ha perdut els seus últims 5 partits.
|
05/12
16:00
|
Portugal AF Santarém II Divisió
Pego
Alpiarça Eagles
|
Pego have lost their last 5 jogos.
|
05/12
08:00
|
Romania Lliga 5 Sibiu
Glòria Loamnes
Săliște 2012
|
Gloria Loamnes have lost their last 5 jogos.
|
05/12
10:00
|
Romania Lliga 5 Cluj
Viitorul Răscruci
Progresul Cornești
|
Progresul Cornești have lost their last 5 jogos.
|
05/12
08:00
|
Romania Lliga 5 Alba
Șoimii Vințu de Jos
Progresul Fărău
|
Șoimii Vințu de Jos have lost their last 5 jogos.
|
05/12
10:00
|
Noruega 2a Divisió Grup 2
Vålerenga II
Alta
|
Vålerenga II have lost their last 5 jogos.
|
05/12
20:00
|
Argentina Lliga Regional Futbol del Sud – Corral de Bustos
River Plate
Esportiu Isla Verde
|
River Plate have lost their last 5 jogos.
|
05/12
16:00
|
Tercera Federació Espanya, Grup 3
Targetes UC
Tropezón
|
UC Cartes have lost their last 5 jogos.
|
Dibuixant prediccions i estadístiques de ratlles d'equips de futbol. Sorteig de la majoria de partits de futbol seguits.
Equip de casa – Visitant | Motiu de l'aposta | |
---|---|---|
05/12
20:00
|
Argentina Lliga Regional Futbol del Sud – Corral de Bustos
Sant Carles
Joventut Unida
|
San Carlos have ended draw their last 5 jogos.
|
05/12
15:00
|
Espanya Preferent Galícia – Grup Nord
Vilallonga
Celtiga CF
|
Villalonga have ended draw their last 4 jogos.
|
05/12
13:30
|
Suïssa 2. Lliga Interregional
FC Dardania Lausanne
Esports del FC Veyrier
|
FC Veyrier Sports have ended draw their last 4 jogos.
|
05/12
15:00
|
Copa FA de Ghana
Bofoakwa Tano
Somnis
|
Bofoakwa Tano have ended draw their last 4 jogos.
|
05/12
19:30
|
Argentina Riotercerense – Primera A, Apertura
Deportivo Independiente Río Tercero
Club de Futbol Belgrano
|
Deportivo Independiente Río Tercero have ended draw their last 4 jogos.
|
05/12
12:00
|
Alemanya Regionalliga Nord
Kiel II
Phönix Lübeck
|
Kiel II have ended draw their last 4 jogos.
|
05/12
20:00
|
República Dominicana Lliga Dominicana de Futbol
Cibao
Moca FC
|
Moca FC have ended draw their last 4 jogos.
|
05/12
16:00
|
Portugal AF Vila Real Divisió d'Honor - Sèrie A
Murça
Valpaços
|
El Murça ha acabat amb empat en els últims 4 partits.
|
05/12
11:00
|
Finlàndia Kansallinen Liiga
PK-35 Vantaa
KuPS
|
PK-35 Vantaa have ended draw their last 4 jogos.
|
05/12
15:30
|
Eslovènia PrvaLiga
Felicitats
Mura
|
Bravo have ended draw their last 4 jogos.
|