💡Direktan izvor sa LEAGUELANE.com. Za dnevne profitabilne savjete posjetite njihov link PREMIUM PREDICTIONS.

Njemačka Bundesliga
Datum: subota 3
Počinje u 14 UK / 30 CET
Mjesto održavanja: Weserstadion.

Plavi su upravo stigli do vrha i, uprkos svom neiskustvu, ostavili su svoj trag. Prvi meč je bio protiv Frankfurta, jednog od najboljih timova lige, a ipak je uspio osigurati neriješeno 1-1.

Tim je uslijedio nakon toga pobjedom na domaćem terenu nad Kelnom rezultatom 1-0. Čini se da je samopouzdanje visoko u kampu Plavih i da će nastojati da produže svoj niz neporaženosti za još jednu sedmicu.

Međutim, za to će se morati suočiti s konkurentskim stanovnicima River Islanda. Ljudi Floriana Kohfeldta uspjeli su ostati u Bundesligi uprkos tome što su prošle sezone bili uključeni u doigravanje za ispadanje, a također su izgradili određeni zamah jakim igrama u predsezoni.

Iako su utakmice bile prijateljske, ekipa je u ovim utakmicama bila vrlo obećavajuća. Osim toga, oni su također kod kuće i imaju impresivan h2h rekord protiv svog rivala tokom godina.

Vjerovatno možemo očekivati ​​da obje ekipe budu ravnopravne. A sudeći po nedavnim nastupima, vjerovatni ishod je da oba tima pronađu leđa u mreži. Sva tri boda će vjerovatno otići u ruke domaćina, ali najperspektivnija opklada je BTTS.

Werder Bremen vs Arminia Bielefeld: okršaj (h2h)

• River Islanders su u nizu od dvije pobjede.
  • U sedam od prethodnih osam susreta postignuti su golovi oba tima.
  • Osam od posljednjih devet pobjeda na ovom terenu pripalo je domaćinima.
  • Bez obzira na jednu utakmicu u 2009. godini, domaći tim je postigao dva ili više golova u svakoj utakmici od 1997. godine na ovom terenu.

Werder Bremen vs Arminia Bielefeld: Prognoza

Kohfeldtovi izabranici pobijedili su u gostima sa 1-3 u prošlom kolu, protiv Schalkea. U međuvremenu, ljudi Uwea Neuhausa su izveli 1-0 domaću pobjedu nad Kelnom.

U nastavku, River Islandersi su pokazali veliku izdržljivost da izbjegnu ispadanje prošle sezone i odlučni su da ne dopuste da taj test ponovo prođe.

Postigli su dosta golova u posljednje vrijeme, a nakon opsežnih priprema van sezone njihov napad izgleda dobro.

Također su uvjereni da se suoče sa novopromoviranim timom i da su dominirali nad njima u padovima h2h tokom godina.

Vjerovatno biste očekivali da stvaraju stalnu prijetnju protivničkoj polovini čitavih devedeset minuta.

S druge strane, čini se da su Neuhausovi ljudi odlučni u namjeri da osiguraju završnicu u prvom poluvremenu ove sezone, i do sada su ostali vjerni svom cilju. Već u prvom meču pokazali su dosta borbenosti, uključujući i protiv Ajntrahta iz Frankfurta, stalnog kandidata za evropska mesta u Bundesligi.

Konačno, većina h2h okršaja između ova dva tima uvijek je imala golove s obje strane. I kao takvi, očekujte da će se isto desiti i ove subote.

Werder Bremen vs Arminia Bielefeld: savjeti za klađenje