šŸ’”Direktan izvor sa LEAGUELANE.com. Za dnevne profitabilne savjete posjetite njihov link PREMIUM PREDICTIONS.

Å vedska ā€“ Allsvenskan
Datum: ponedeljak, 26. oktobar 2024
Počinje u 18 UK / 00 CET
Lokacija: Paskbergsvallen (Varberg).

Varbergsove predizborne vježbe nastavljene su u 5. utakmici ove sezone. Ovaj niz bez pobjede koŔtao ih je nekoliko bodova zbog čega su pali na 12. mjesto sa 27 bodova (7W 6D 11L) u kampanji.

Bilo je teÅ”ko za Elfsborg da drži igru ā€‹ā€‹u svojim rukama punih devedeset minuta. Većinom njihovih utakmica dominiraju remi koji ih stavljaju na četvrto mjesto sa 39 bodova (9W 12D 3L) na tabeli.

Varbergs vs Elfsborg međusobno (h2h)

• Timovi su se sastajali samo jednom u posljednjih nekoliko godina.
  • Njihov jedini susret rezultirao je nerijeÅ”enim rezultatom 3-3 kod Elfsborga.

Varbergs - Elfsborg Prognoza

Varbergs se ove sezone razlikuje od gosta na tabeli za neverovatnih 12 bodova. Å taviÅ”e, dva uzastopna poraza kod kuće baÅ” i ne podižu moral promovisanog tima u kampanji. Domaćin dolazi bez pobjede u posljednjih pet susreta, nakon poraza na svom terenu od Norrkopinga, rezultatom 1-3, za prvenstvo.

Elfsborg je četiri uzastopne utakmice imao niz bez pobjede, ali uz samo jedan poraz. Ipak, ekipa je tražila pobjede na gostovanju nakon pobjede na domaćem terenu nad Kalmarom od 3-1, u posljednjem meču u kalendaru.

U preokretu, Varbergsov Stromberg je uskratio pobjedu Elfsborga u posljednjim minutama meča, koji je zavrÅ”en nerijeÅ”enim rezultatom 3-3. S obzirom da oba tima igraju visoko u meču, možemo očekivati ā€‹ā€‹sličan okrÅ”aj pun akcije i u narednom meču; zato je napojnica BTTS najbolja opklada u igri.

Žuti će se osloniti na svoje ligaÅ”ko iskustvo i pristojnu formu na gostovanju kako bi se osvetili za posljednju ligaÅ”ku utakmicu. Da budemo sigurni, opklada bez nereÅ”enog rezultata na Elfsborgu će verovatno biti prikladna opcija za igrače.