💡Direktan izvor sa LEAGUELANE.com. Za dnevne profitabilne savjete posjetite njihov link PREMIUM PREDICTIONS.

Njemačka – Bundesliga
Datum: subota 24
Počinje u 14:30 UK / 15:30 CET
Mjesto održavanja: Stadion An der Alten Försterei.

Željezni su ovu sezonu imali pozitivan početak kampanje. Izgubili su prvu utakmicu protiv Augsburga, ali su od tada ostali neporaženi, čak su uspjeli remizirati sa Borussijom iz Menhengladbaha.

Brazilci iz Breisgaua takođe imaju sličnu statistiku za pokazivanje u sezoni 2024-21, a takođe su imali i neke teške borbe na putu. Morali su se suočiti sa Wolfsburgom i Dortmundom u ovoj prvoj fazi kampanje.

Uprkos tome, oba tima su do sada radila prilično dobro i pristupit će ovom okršaju s namjerom da ga maksimalno iskoriste.

U nastavku, većina h2h okršaja između ova dva tima završila je golovima oba tima. I izgleda da bi se ista stvar trebala dogoditi ovog vikenda.

Union Berlin vs Freiburg: Uporedno (h2h)

• Posljednji okršaj završio je pobjedom ljudi Christiana Streich-a rezultatom 3-1, kod kuće.
  • Šest od sedam prethodnih sastanaka imalo je tri ili više ciljeva.
  • Na ovom mjestu, niti jednom domaćini nisu uspjeli postići gol u prvenstvenoj utakmici.
  • U posljednje četiri godine samo jednom je meč završio bez golova za oba tima.

Union Berlin vs Freiburg: Prognoza

Podružnici Urija Fišera odigrali su neriješeno 1-1 u gostima posljednjeg dana utakmice, protiv Schalkea. Nakon prvog poluvremena bez golova, gosti su dali prvu krv golom početkom drugog. Ipak, domaćini su uspjeli uklopiti izjednačenje 70-ih godinaº minutu.

U međuvremenu, Brazilci iz Breisgaua remizirali su kod kuće sa Bremenom 1-1.

U nastavku, Iron One su postigli četiri ili više golova u dvije od svoje prethodne tri utakmice i postigli su u 18 od posljednjih 20 utakmica. Na domaćem terenu je također postigao golove u 22 od posljednja 24 nastupa.

S druge strane, njihove kolege su postigle golove u 13 od ukupno 15 posljednjih utakmica, a u samo posljednje četiri utakmice postigli su ukupno 13 golova.

Štaviše, svaki h2h okršaj od 2004. godine imao je tri ili više golova, a na ovom stadionu nijedna ekipa nije uspjela postići samo jednom u svojoj historiji h2h.

Imajući tu statistiku na umu, očekujte golove oba tima ove subote.

Union Berlin vs Freiburg: savjeti za klađenje