Swansea – Millwall statistika

Bwin savjeti i predviđanjaSwansea – Millwall predviđanja

Swansea – Millwall Tipovi i kvote. 3. oktobar, 15:00 ENGLESKA: Prvenstvo – 4. kolo.

• Swansea City je započeo svoju ligašku kampanju bez poraza u tri utakmice (G2, L1) i još nije primio gol. Oni su ujedno i jedini klub u ligi koji je još dobio žuti karton, a sa pet od njihovih posljednjih šest mečeva u H2H protiv Millwall-a koji su postigli manje od 2,5 gola, mogu biti istaknuti u nizu različitih pokazatelja.
  • Prošle sezone Svonsi je postigao samo dva ligaška gola kod kuće nakon 75. minuta, ali je imao i drugi najveći (kombinovani) broj remija na domaćem terenu (13). Njihovi domaći 'golovi' su ionako umjereni, sa Swanseajem koji je primio 2+ gola samo jednom u 15 mečeva lokalne lige, ali je postigao 3+ gola samo dva puta.
  • Sve u svemu, Millwall je bilo teško pobijediti već neko vrijeme, izgubivši samo četiri od svojih prethodnih 18 ligaških utakmica (G7, D7, L4), uz samo četiri koja su svjedočila preko 2,5 gola. Štaviše, šef Millwall-a Gary Rowett lično voli da se bori sa Swanseajem, izbjegavajući poraz u prethodna tri H2H susreta (G2, D1), a oba su pobijedila sa 1-0.
  • 'Lavovi' su pobijedili u pet od posljednjih devet gostujućih ligaških bitaka (G5, D2, L2), a sedam dobijenih/neriješenih utakmica ostavilo je čist gol. Iako često pobjeđuju u tesnim mečevima, njihovih posljednjih pet gostujućih ligaških poraza u prosjeku imaju relativno visokih 4,20 golova po utakmici.
  • Igrači koje treba gledati: Swansea je pobijedio u posljednjih pet utakmica domaće lige u kojima je Andre Ayew postigao gol, uključujući četiri gola nakon 60 minuta.
  • Millwallov Jed Wallace postigao je gol u uzastopnim prvenstvenim utakmicama za svoj klub, dok je sedam od njegovih posljednjih devet ligaških golova postigao na gostujućim utakmicama.
  • Ključna statistika: Prošle sezone Millwall je primio najmanje golova u gostima u gornjoj polovini divizije (0,30 po utakmici u prosjeku).
Heads-up meč: SWANSEA – MILLWALL
30/06/20 CHA Millwall Swansea 1: 1
23.11.19 CHA Swansea Millwall 0: 1
09.02.19 CHA Swansea Millwall 1: 0
01.09.18 CHA Millwall Swansea 1: 2
30.04.11 CHA Millwall Swansea 0: 2