💡Direktan izvor sa LEAGUELANE.com. Za dnevne profitabilne savjete posjetite njihov link PREMIUM PREDICTIONS.

Francuska - Liga 1
Datum: subota, 26. septembar 2024
Početak u 16:17 UK / XNUMX:XNUMX CET
Lokacija: Stade Geoffroy-Guichard (Saint Etienne).

Ova utakmica će sigurno biti zanimljiv spektakl, jer se sučeljavaju dva tima blizu vrha Ligue 1.

Saint Etienne i Rennes ostaju neporaženi, obojica su pobijedili u 3 utakmice i vezali 1 za po 10 bodova i trenutno su na 1. odnosno 2. mjestu. Tako da će biti veoma uzbudljivo prisustvovati ovoj utakmici u subotu popodne.

Saint Etienne je izgubio prve bodove u sezoni u gostima od Nanta prošlog vikenda, kada je meč završio rezultatom 2-2, ali kod kuće imaju stopostotni rekord gdje su već pobijedili Strasbourg i Lorient.

Rennes bi pobjedom bio na vrhu lige, tako da ima svu motivaciju koja mu je potrebna. Tim u ovu utakmicu dolazi pobjedom u posljednje 3 uzastopne pobjede, a posljednja utakmica je završena pobjedom nad Monacom od 2-1, što je impresivan rezultat.

Na gostovanju, Rennes je pobijedio Nimes i remizirao sa Lilom. Već su postigli 5 golova u gostima.

Saint-Etienne - Rennes: međusobni susret

• Prošle sezone ovaj ligaški meč je završio rezultatom 1-1.
  • Rennes nije pobijedio na Saint Etienneu od 2011. godine.
  • Šest od posljednjih deset susreta Ligue 1 između klubova završeno je remijem.
  • U 5 od posljednjih šest utakmica oba tima su postigla gol.

Saint-Etienne vs Rennes: Prognoza

Dva kluba čekaju najteže utakmice u sezoni i zabrinutost je da bi se mogli međusobno poništiti. Ali može doći do odlučnog pobjednika u drugom poluvremenu, kada se noge umore.

Zato ćemo rezultat poluvremena ratifikovati neriješenim rezultatom i za više golova u 2. poluvremenu. Oba kluba će igrati veoma blizu svojih grudi i otvarati se i preuzimati rizik kako utakmica bude napredovala, trebalo bi da vidimo veoma intrigantnu utakmicu u kojoj niko neće hteti da popusti.

Saint-Etienne vs Rennes: savjeti za klađenje:

• Poluvrijeme: neriješeno u 1,91 (10/11)
  • Poluvrijeme sa najboljim rezultatom: 2. poluvrijeme na 2,10 (11/10)
  • Najbolji strijelac u bilo kojem trenutku: Serhou Guirassy (Saint Etienne) u 3,00 (2/1).

Tražite više igara? pročitaj sve Predviđanja za francusku Ligu 1 ovdje ili skočite na našu glavnu stranicu stranica sa fudbalskim savjetima.

????Direktan izvor sa LEAGUELANE.com. Za dnevne profitabilne savjete posjetite njihov link PREMIUM PREDICTIONS.