Sacavenense x Sporting: Pogledajte gdje gledati Kup Portugala UŽIVO

Sporting će se suočiti sa Sacavenenseom u tome Ponedeljak, 23. u 18:15 (Brazilijsko vrijeme), in Nacionalni stadion Jamor, u Oeirasu – Lisabon, za 3. kolo Kup Portugala. Utakmicu će prenositi SPORTTV u Portugalu u 22:15 sati.

Sporting na vrhu portugalskog prvenstva, Sporting otvara u ponedjeljak, 23. novembra, drugi front borbe. Debitovaće u izdanju Kupa Portugala 2024/2024.

Sporting je u posljednjih nekoliko utakmica postigao dva gola, oba rezultatom 4-4. Prvi, u Lisabonu, protiv Tondele, stavio ga je na vrh portugalskog prvenstva. Drugi, u gostima, protiv Vitória de Guimarães, povećao je svoju prednost. Ima 19 bodova (šest pobjeda i jedan remi). Tu su još četiri pored Brage i Benfike, njihovih najbližih goniča.

Iznad očekivani početak dao je nadu navijačima da će osvojiti titulu koja se nije dogodila od sezone 1999/2000. Sporting nikada nije osvojio prvenstvo Portugala u XNUMX. vijeku. Naravno, još je prerano za to, posebno imajući u vidu velika ulaganja, kako Benfike, tako i Porta u potpise.

Alviverde je, međutim, ekskluzivno posvećen lokalnim turnirima, pošto se nije uspio kvalificirati za Ligu Evrope. U posljednjem kolu kvalifikacija pao je od LASK-a iz Linca iz Austrije. Od tada nije izgubio. Bilo je pet pobjeda i jedan poraz.

Sacavenense vs Sporting: gdje gledati, raspored, raspored i najnovije vijesti, pratite iz minuta u minut u realnom vremenu.