💡Direktan izvor sa LEAGUELANE.com. Za dnevne profitabilne savjete posjetite njihov link PREMIUM PREDICTIONS.

Datum: ponedeljak, 14. septembar 2024
Počinje u 18 UK / 30 CET
Lokacija: Rostov Arena (Rostov).

Rostov Arena će se suočiti s dva najuspješnija kluba u Ruskoj Premijer ligi u posljednjih nekoliko godina, koji će igrati tri boda jedan protiv drugog.

Rostov ima za cilj da se popne malo više na tabeli poboljšanjem forme. U međuvremenu, Lokomotiva Moskva će pokušati da povrati titulu koju su izgubili kao drugoplasirani prošle sezone.

Valeri Karpin i njegovi ljudi susreli su se s Krasnodarom u prethodnom ligaškom okršaju prošlog mjeseca. Timovi su podijelili plijen u tom okršaju koji je završio rezultatom 1-1.

Loko je na gostovanju nakon remija bez golova kod kuće protiv Zenita, što je bila četvrta uzastopna utakmica bez pobjede, uz dva remija i dva poraza.

Rostov vs Lokomotiva iz Moskve Međusobna utakmica (h2h)

• Samo jedna od posljednjih pet utakmica završila je neriješeno.
  • Gost bilježi četiri od posljednjih pet ukupnih pobjeda.
  • Prethodni susret je donio pobjedu Loka u gostima rezultatom 1-3.
  • U četiri od posljednjih pet mečeva oba tima su postigla gol.

Prognoza Rostov vs Lokomotiva Moskva

Uz niz od tri meča bez poraza na rasporedu lige, Selmashi će vjerovatno pokušati da zatekne goste nespremne u nekom trenutku utakmice.

I pored toga, gost je upisao više pobjeda u posljednjim h2h susretima sa domaćinom. Na osnovu ovoga, domaćin neće mnogo koristiti prednost terena na sredini.

Lokomotiva Moskva se suočila s nekim problemima na kraju prošle sezone, a njihov niz bez pobjede u posljednja četiri meča u kalendaru bio je jasan primjer za to. Stoga će dvostruka šansa koja ide u prilog Loku vjerovatno poslužiti igračima da zarade pristojne povrate.

S obzirom na to da možemo očekivati ​​nekoliko golova u susretu dva tima sa vjerovatnoćom međusobnog susreta za devedeset minuta, savjet za više od 1,5 gola je vjerovatno najbolja opklada za igrače.