Reims – Strasbourg Predviđanja, predviđanja i savjeti

Bwin savjeti i predviđanjaReims – Strasbourg Predviđanja

Reims – Strasbourg Tipovi i kvote. 1. novembar, 15:1 FRANCUSKA: Liga 9 – XNUMX. kolo.

Reims – Strasbourg pregled

• Reimsov niz od sedam mečeva bez pobjede u Ligue 1 (L1) (D2, L5) konačno je došao do kraja kada su pobijedili Montpellier sa 4-0 posljednji put, što je bila ne samo njihova prva pobjeda u kampanji, već i njihov najviši vrh. Let pobjeda u istoriji kluba! Taj rezultat je također zadržao nedavni trend, jer je prvi gol postignut u prvih 20 minuta u posljednjih pet ligaških utakmica Reimsa.
  • Međutim, uprkos snažnoj pobjedi, Reims je postigao golove kod kuće, a oni su kasnije postigli manje od 1,5 golova po timu u 14 od posljednjih 15 utakmica domaće lige (G4, L6, L5). Ovi ofanzivni problemi, koji su dijelom odgovorni za tri uzastopna domaća poraza u L1, sada imaju 'Les Rouges et Blancs' na ivici nesretnog novog rekorda, jer nikada nisu izgubili četiri uzastopna domaće utakmice u najboljoj kategoriji.
  • S obzirom da Strazbur putuje ovamo, očekujte pobjednika jer su oni jedan od samo tri L1 tima koji još nisu izjednačili (W2, L6). Međutim, pobjeda u gostima od 3-0 u njihovom posljednjem susretu u Diviziji XNUMX bila je vrijedna pažnje jer su u posljednje četiri ligaške utakmice pobjednički tim dana preuzeo vodstvo HT-a.
  • Ponavljanje te pobjede zahtijevat će dobar početak, jer je Strazbur dobio samo jednu od posljednje 34 gostujuće utakmice u ligi, u kojoj je primio prvi (P1, D7, P26). Očigledno je da su radili na defanzivnoj čvrstoći od početka, pošto su u prvom poluvremenu zadržali čistu mrežu u tri od četiri gostovanja L1 u ovom terminu.
  • Igrači koje treba gledati: Boulaye Dia je posljednji put ušao u historiju postavši prvi igrač Reimsa koji je postigao 3+ gola u meču L1 od Santiago Santamarije 1978. godine.
  • Ludovic Ajorque (STR) bio je najbolji strijelac utakmice na svoja dva gostovanja ove sezone.
  • Pobjednički niz: jedan penal dosuđen u posljednjih pet gostujućih utakmica Strazbura u L1.
Međusobne utakmice: REIMS – STRASBOURG
02.09.20 L1 Strasbourg Reims 3: 0
01.07.20 COU Reims Strasbourg 1: 0 (0: 0)
18.08.19 L1 Reims Strasbourg 0: 0
04.03.19 L1 Strasbourg Reims 4: 0