💡Direktan izvor sa LEAGUELANE.com. Za dnevne profitabilne savjete posjetite njihov link PREMIUM PREDICTIONS.

Engleska – Prvenstvo
Datum: utorak, 20. oktobar 2024
Počinje u 20 UK / 00 CET
Lokacija: stadion Madejski.

Royals je bio najbolji tim u takmičenju ove sezone, zajedno sa Bristol Cityjem. Oni su dosad neporaženi i samo su jedan od tri tima u ligi koji su ostvarili ovaj status. Napominjemo da u ligi ima ukupno 24 tima.

U nastavku, imaju i najbolju odbranu na turniru, pošto su ukupno primili samo jedan gol tokom cijele kampanje. Samo je Watford održao tako čvrstu odbranu u dosadašnjem takmičenju.

U međuvremenu, Chairboysi su najgora ekipa u ligi. Izgubili su sve svoje utakmice do danas, a primili su i više golova u tom procesu. I za kraj, postigao je i najmanje golova među 24 tima.

Štaviše, ljudi Veljka Paunovića imaju fenomenalan h2h rekord protiv ovog protivnika.

Vjerovatno očekivati ​​da će Reading u utorak osigurati laku pobjedu.

Reading vs Wycombe: jedan na drugog (h2h)

• Royals ima niz od pet pobeda protiv ovog protivnika.
  • Do sada su postigli dva ili više golova u svim utakmicama osim u jednoj.
  • Na ovom stadionu domaćini imaju stopostotnu pobjedničku stopu.
  • Domaći tim je također postigao dva ili više golova u svim dosadašnjim utakmicama na ovom stadionu.

Reading vs Wycombe: prognoza

Paunovićevi su u prošlom kolu remizirali bez golova na gostovanju kod Midlsbroa. U međuvremenu, ljudi Garetha Ainswortha izgubili su 1-2 kod kuće od Millwall-a prošle sedmice.

U nastavku, Chairboysi imaju 100% poraza u takmičenju i primili su najviše golova od bilo koje ekipe. Također su postigli ukupno samo jedan gol u cijeloj dosadašnjoj kampanji.

Očekuje se da budu posljednji na tabeli, osim Sheffield Wednesdaya, kojem je savez oduzeo 12 bodova.

S druge strane, Royals su jedni od prvih, i bez obzira na jedan remi, imaju stopostotni pobjednički rekord u takmičenju. Povrh toga, oni također imaju savršenu evidenciju pobjeđivanja u h100h nesrećama kod kuće, i postigli su dva ili više golova u svim tim okršajima od 2. godine.

Imajući ta zapažanja na umu, očekujte da će Reading udobno pobijediti ove protivnike u utorak.

Reading vs Wycombe: savjeti za klađenje

• Pobjednik: Read @ 1,60 (3/5)
  • Preko 1,5 timskih golova, 1,75 čitanja (3/4).

????Direktan izvor sa LEAGUELANE.com. Za dnevne profitabilne savjete posjetite njihov link PREMIUM PREDICTIONS.