Porto x Tondela: UŽIVO [HD]: Pogledajte gdje gledati ligu NOS UŽIVO

Porto će se suočiti sa Tondelom u tome Subota (05) u 17:30 (Brazilijsko vrijeme), in Stadion Dragao u Portu, za 9. dan Premijer liga NOS. Utakmicu će prenositi ESPN i SPORT TV u Portugalu u 21:30 sati.

Pošto je misija Lige šampiona ispunjena, Porto sada može da skrene pažnju na portugalsko prvenstvo.

U utorak, 1. decembra, takođe na Estádio do Dragãu, Porto je potvrdio kvalifikacije za osminu finala Lige šampiona sa jednim danom unapred, održavajući remi XNUMX-XNUMX sa Mančester Sitijem. Rezultat je bio dobar, ali učinak nije bio. Klub je igrao kao mali tim. Samo dvije prilike za završetak meča. Samo jedan od njih je pogodio metu.

Izbjegao je poraz zahvaljujući greškama Manchester Cityja u šutu koji je stvorio 19 prilika za šut. Njih pet otišlo je na gol Portugala. Ali nisu uspjeli zamahnuti mrežu. Međutim, čak i ako bi izgubili, Porto bi se kvalifikovao, jer bi pobjeda Olympiquea iz Marseillea nad Olympiacosom (2-1) u drugoj odlučujućoj utakmici garantirala plasman u narednu fazu turnira.

Međutim, Porto će sigurno morati da proizvede više kako bi ubacio tri boda na svoj konto u utakmici ove subote. Ne možete ni pomisliti na drugi ishod. Sa 16 bodova (pet pobjeda, jedan remi i dva poraza) zauzima skromnu četvrtu poziciju na tabeli. Zaostaje šest bodova za liderom Sportinga. Kao glavno, performanse su superiorne. Ima drugu najbolju kampanju na rang listi vlasnika nekretnina. Od 12 spornih bodova u koloni, jedan je osvojio devet (tri pobjede i jedan poraz) postigavši ​​devet golova i primivši pet.

Porto x Tondela: gdje gledati, raspored, program i najnovije vijesti, pratite iz minuta u minut u realnom vremenu.