Montpellier – Reims Guess

Bwin savjeti i predviđanjaMontpellier – Reims Predviđanja

Montpellier – Reims Tipovi i kvote. 25. oktobar, 15:00 FRANCUSKA: Liga 1 – 8. kolo.

Montpellier – Pregled Reimsa

• Sa prosjekom od 3,60 golova po utakmici u posljednjih pet H2H Ligue 1 (L1) na Stade de la Mossonu, ovaj okršaj Montpellier-Reimsa ima veliki potencijal za golove. Štaviše, sa najmanje jednim golom u 70. minuti ili kasnije u šest od sedam ligaških utakmica Montpelliera ove kampanje, ovaj meč bi mogao imati kasnu dramu.
  • Domaćini su željni dobrog starta, s obzirom na to da su držali prednost od jednog gola u HT-u u svakoj od svoje tri domaće pobjede ove sezone (L1), nakon što su u dva navrata zabili uvod u prvih 20 minuta. Zanimljivo je da su tri od njihovih posljednjih pet poraza kod kuće u L1 otvorili pogodak točno u šestoj minuti, uključujući njihovu posljednju H2H u L1 ovdje.
  • Reims još uvijek juri svoju prvu pobjedu (D2, L5) i stoga se suočava sa svojim najgorim početkom sezone u Ligi (L1) u istoriji kluba. Međutim, ohrabrujuće je da je u 12 prethodnih H2H susreta u Montpellieru u svojoj L1 istoriji, Reims bio blago dominantan, vraćajući rekord od: W6, D1, L5 – GF 21, GA 21.
  • Navijači bi ovdje trebali očekivati ​​ranu akciju, jer je uvodni gol postignut prije 20. minute u svim osim jednog od četiri puta gostiju ove sezone. To je također bio slučaj u svakoj od posljednja tri L1 H2H održana ovdje. Dvije trećine postignutih/prihvaćenih golova u tom periodu došlo je prije HT-a.
  • Igrači koje treba gledati: Gaëtan Laborde je bio najbolji strijelac Montpelliera u četiri od posljednjih šest ligaških utakmica. Mladić Reimsa El Bilal Touré bio je prvi strijelac svoje ekipe u tri od posljednje četiri utakmice L1 u kojima je postigao gol.
  • Pobjednički niz: Montpellier je bez pobjede u pet takmičarskih utakmica koje je sudio Willy Delajod (L1, L4), uključujući dva poraza od Reimsa prošle sezone.
Heads-up utakmice: MONTPELLIER – REIMS
17/12/19 COU Reims Montpellier 1: 0
19,10,19 L1 Reims Montpellier 1: 0
24/02/19 L1 Montpellier Reims 2: 4
01.09.18 L1 Reims Montpellier 0: 1