💡Direktan izvor sa LEAGUELANE.com. Za dnevne profitabilne savjete posjetite njihov link PREMIUM PREDICTIONS.

Danska – Super liga
Datum: petak, 23. oktobar 2024
Počinje u 18 UK / 00 CET
Mjesto održavanja: stadion Lyngby (Kongens Lyngby).

Budući da ove sezone nisu pobijedili ni u jednoj superligaškoj utakmici, Lyngby izgleda da će biti u problemu kada u petak uveče ugosti Odense u Kongens Lyngbyju. Odense namerava da se izbori sa vikendom sa proslavama u kampanji i boljom formom.

Vikinzi će biti domaćini nakon pet uzastopnih utakmica bez pobjede nakon poraza od Vejlea u gostima sa 3-2 u prošloj ligi. U međuvremenu, Jakob Michelsen i njegovi ljudi su u nizu od tri poraza, sa samo jednom pobjedom u posljednjih pet ligaških utakmica.

Lyngby - Odense uporedno (h2h)

• Obje ekipe su postigle gol u posljednje četiri utakmice.
  • Prethodni susret doneo je pobedu domaćinu Odenseu rezultatom 3-1.
  • Samo tri od njihovih posljednjih deset susreta završila su neriješeno.
  • Gost bilježi četiri od posljednjih pet ukupnih pobjeda.
  • Domaćini su izgubili samo jednu od posljednjih sedam utakmica kod kuće.

Lyngby - Odense Prognoza

Odense će gostovati nakon poraza od 3-1 od Midtjyllanda u posljednjoj ligaškoj utakmici u kalendaru. Jakobu Michelsenu će biti teško da vrati svoj tim iz tog poraza, ali kako smo mi u ranoj fazi takmičenja, oni imaju šansu da se oporave.

Uzastopne utakmice mogu umoriti igrače zbog putovanja, pa možemo očekivati ​​da će gostujući tim biti malo umoran u drugom poluvremenu. Sa svojom prethodnom prednošću, Lyngby može nadograđivati ​​to razočarenje i vjerovatno postići barem jedan gol u devedeset minuta. Dakle, BTTS će vjerovatno poslužiti za pristojne povrate u gol-zoni.

Međutim, i sa tri uzastopna poraza na rasporedu, Odense i dalje ima sve da testira odbranu domaće ekipe u sredini. To smo vidjeli u njegovoj h2h priči sa Royal Blues-om, kao što je gore spomenuto. Stoga je opklada bez izvlačenja na Odense vjerovatno najbolja opklada za igrače.