Lorient – ​​Nantes Predviđanja, predviđanja i savjeti

⚽ Predviđanja Lorijen – Nant

Lorient – ​​Nantes Tipovi i kvote. 8. novembar, 15:00 FRANCUSKA: Liga 1 – 10. kolo.

Lorient – ​​Pregled Nanta

• Lorient je iznad tri donja u Ligue 1 (L1) po gol-razlici samo nakon pobjede u samo jednoj od svojih posljednjih osam ligaških utakmica (G1, L2, L5), iako su tri poraza bila s razlikom od jednog gola. Lorient, jedini L1 tim koji još uvijek vodi HT ove sezone, postigao je sedam od svojih 12 L1 golova nakon 60. minute. To mu je, međutim, pomoglo da dobije dva od pet mečeva u kojima je primio prvi (G2, L3), iako još nije dobio nijednu ligašku utakmicu u kojoj je postigao prvi gol (D1, L2).
  • Međutim, zabrinjava činjenica da Lorient nije pobijedio u posljednjih sedam L1 H2H (D2, L5). Također nisu pobijedili kod kuće u posljednje tri utakmice L1 (D1, L2), izgubivši pet bodova nakon što su postigli prvi u dvije od te utakmice.
  • Nantes je dobio samo jednu od posljednjih šest utakmica L1 (P1, P1, L4) iu pet je primio više od 2 gola. Međutim, očekujte kasnu akciju, jer je sedam od 13 "autogolova" Nanta u L1 došlo nakon 60. minuta, uz pet primljenih u periodu 61-70, koji su bili neporaženi u utakmicama Nantea L1 (G6, D1).
  • Gosti su bez pobjede u gostima ove sezone L1 (L1, L3) i nisu uspjeli postići gol protiv HT-a u tri od te četiri utakmice. Nakon toga, prvi su patili (i izgubili) u posljednja tri.
  • Igrači koje treba gledati: Yoane Wissa je postigao svoja posljednja tri gola u produžetku L1, dvostruko više od najboljeg strijelca Lorienta. U međuvremenu, Imrân Louza iz Nantesa postigao je svoje golove u L1 prije HT-a i sa bijele tačke.
  • Zanimljiva statistika: Lorient je zadržao čistu mrežu u posljednjih 19 domaćih utakmica u prvoj ligi, iako su primili samo 11 golova.
Heads-up meč: LORIENT – NANTES
29.04.17 L1 Nantes Lorient 1: 0
15.10.16 L1 Lorient Nantes 1: 2
27.07.16 CF Lorient Nantes 0: 1