💡Direktan izvor sa LEAGUELANE.com. Za dnevne profitabilne savjete posjetite njihov link PREMIUM PREDICTIONS.

Švedska – Allsvenskan
Datum: ponedeljak, 14. septembar 2024
Počinje u 18 UK / 00 CET
Lokacija: Arena Guldfageln (Kalmar).

Pripremite se za utakmicu sa visokim rezultatom u kojoj će oba tima najvjerovatnije na kraju pronaći leđa u mreži za devedeset minuta na Guldfageln Areni.

Kada Kalmar ugosti jednu od pet najboljih ekipa u Allsvenskanu prošle sezone, sigurno će se nadati da im rezultati neće ići u prilog. Ali kao što sugeriše njegova h2h priča, malo je verovatno da će domaćin odustati bez borbe.

Kalmarov niz od pet mečeva bez pobjede sada se završava neriješenim rezultatom 1-1 na gostovanju kod Helsingborga u posljednji put. A povratak kući nakon dva uzastopna putovanja bit će utjeha za Nanne Bergstrand. U međuvremenu, Norrkoping gostuje na kraju domaćeg remija 2-2 protiv Ostersundsa.

Kalmar vs Norrkoping uzastopno (h2h)

• Gost je neporažen već dvanaest utakmica.
  • Prethodni okršaj doneo je pobedu Pekingu sa 2-1.
  • U četiri od posljednjih pet okršaja oba tima su postigla gol.
  • Samo jedan od posljednjih pet susreta završen je neriješenim rezultatom.
  • Domaćin nije pobedio kod kuće već pet utakmica.

Kalmar - Norrkoping Prognoza

Kao što je spomenuto u uvodnoj riječi, meč obećava aferu visokih rezultata sa vjerovatnim BTTS-om za devedeset minuta. Razlog zašto podržavamo ove statistike u ovoj igri je uglavnom zbog historije h2h između strana.

U njihovim h2h okršajima, u četiri od posljednjih pet utakmica oba tima su postigla gol. Uz to, tri od njihovih posljednjih pet utakmica dale su 2,5+ golova u punom vremenu. Uz ove karakteristike, sljedeća utakmica će vjerovatno imati iste rezultate u Kalmaru.

Kalmar je tim koji nije pobijedio četiri h2h utakmice kod kuće. Osim toga, Peking je 14 bodova ispred domaćeg tima na ovosezonskoj tabeli. Dakle, opklada bez nerešenog rezultata na Norrkoping će vjerovatno donijeti pristojan profit.