Guaraní vs Grêmio UŽIVO: Pogledajte gdje gledati na TV-u i online

Guarani i Grêmio momak, u tome četvrtak (26.) em 9.30 h (Brazilijsko vrijeme), in Defenders of the Chaco, u Asuncionu, Paragvaj, za 16. kolo Libertadores kup 2024. Utakmica će se prenositi uživo tog dana Facebook Watch.

Odlaskom Paragvaja ovog četvrtka završava se prvo kolo osmine finala.

Tim Renata Portaluppija ne zna kako je izgubiti od 11. oktobra, kada je poražen od Santosa kod Vila Belmiro rezultatom 2-1. Nakon duela sa Peixeom odigrano je 12 utakmica, ukupno devet pobjeda i tri remija.

Uprkos pozitivnoj seriji, Grêmio je dobio kritike navijača u prošlonedeljnoj utakmici, kada su remizirali 0-0 sa Corinthiansom u Brazilu. Alvinegro je i dalje imao dva igrača manje, a čak i pored toga, Gaučosi nisu bili u stanju da izbalansiraju mrežu.

Sada je očekivanje da ponovo pokažemo dobar učinak na terenu i zadržimo seriju bez poraza. Da bi to uradio, Renato Portaluppi mora da se penje maksimalnom snagom, osim Kannemanna, koji je suspendovan. Tendencija je da David Braz zauzme mjesto Argentinca.

Sa strane Guaranija, trenutak nije najbolji. Tim se nalazi u sredini tabele u prvenstvu Paragvaja, a na utakmicu stiže nakon poraza od 12. oktobra.

Nakon duela u četvrtak, timovi će se ponovo suočiti 3. decembra u Areni do Grêmio. Oni koji se kvalificiraju suočit će se sa pobjednikom Santosa i LDU-a.

Guaraní x Grêmio: gdje gledati, rasporediti, rasporediti i najnovije vijesti, pratite iz minuta u minut u realnom vremenu.

TEHNIČKI LIST: GUARANÍ X GÊMIO

Datum/Vrijeme: 26. u 11:2024
Lokacija: Defensores del Chaco, Asunción (Paragvaj)
Sudija: Guillermo Guerrero (Ekvador)
Pomoćnici: Christian Lescano i Byron Romero (Ekvador)
Video sudija: Daniel Fedorczuk (Urugvaj)

Vjerovatne postave:

GUARANÍ: srpski; Tripichio, Romaña, Báez i Miguel Benítez; Jorge Morel, Florentín i Rodrigo Fernández; Cecílio Domínguez, Merlini i Fernando Fernández.; tehnički: Gustavo Costas

pronevjera: Guillermo Benítez.

CEH: Vanderlei; Victor Ferraz, Geromel, David Braz i Cortez; Darlan, Matheus Henrique, Luiz Fernando, Jean Pyerre i Pepê; Diego Souza.; tehnički: Renato Portaluppi

pronevjera: Kaneman, Alison, Maikon i Leonardo.

Gdje danas gledati Guarani x Grêmio?

Prenos: Ekskluzivno prenosimo na zvaničnoj stranici Svjetskog prvenstva na društvenoj mreži.