Fluminense protiv Athletico-PR UŽIVO: Pogledajte gdje gledati na TV-u i online

River Plate i Athletico PR momak, u tome utorak (01) em 19h15 (brazilsko vrijeme), na Estadio Libertadores da América, u Avellanedi – Buenos Aires, U revanšu osmine finalaLibertadores kup 2024. Utakmica će se prenositi uživo tog dana conmebol tv.

Timovi izlaze na teren ovog utorka (01), za revanš osmine finala Libertadoresa; pogledajte kako pratiti uživo na TV-u i internetu.

U Libertadoresu, gol u gostima je taj-brejk. Uz to, 0 do 0 daje River. Neriješeno za dva ili više golova (2 prema 2, 3 prema 3...) daje Atlético. I 1 prema 1 vodi pravo u penale. I ko god pobedi, naravno, napreduje. Ko prođe, uzima Independiente del Valle ili Nacional-URU u četvrtfinalu – usput, 0-0.

Za duel ovog utorka, treneri žive različite situacije u odnosu na okupljanje svojih timova. Dok Marcelo Gallardo ima maksimalnu snagu, Paulo Autuori gomila probleme. Ima 15 faulova, među imenima kao što su Santos, Jandrei, Abner, Nikão i Reinaldo.

River Plate vs Athletico-PR: gdje gledati, rasporediti, rasporediti i najnovije vijesti, pratite iz minuta u minut u realnom vremenu.

Vjerovatna postava Athletico-PR-a: Benedict; Erick, Pedro Henrique, Thiago Heleno i João Victor; Wellington, Richard, Christian i Léo Cittadini; Carlos Eduardo (Walter) i Kayzer.

svjetla: Napadač Reinaldo (suspendovan), golmani Santos, Jandrei i Léo Linck, desni bek Khellven, defanzivci Felipe Aguilar i Zé Ivaldo, lijevi bek Abner, vezni Alvarado, vezni Nikão i napadač Geuvânio (Covid-19); desni bek Jonathan, lijevi bek Márcio Azevedo i napadač Vitinho (povređen).

Moguća ekipa za River Plate: Armani; Montiel, Paulo Diaz, Pinola i Casco; Sosa i Enzo Pérez; De La Cruz i Ignacio Fernández; Borré i Matías Suarez.

pronevjera: niko.