Famalicão x Sporting: UŽIVO [HD]: Pogledajte gdje gledati Ligu NOS UŽIVO

Famalicão lice Sportingu tome Subota (05) u 15:00 (Brazilijsko vrijeme), in Općinski stadion Famalicão, u Vila Nova de Famalicão, za 9. dan Premijer liga NOS. Utakmicu će prenositi ESPN i SPORT TV u Portugalu u 19:00 sati.

U želji da iskoristi prednost koju nudi lakši kalendar, Sporting se ove subote (05.) suočava sa Famalicãom.

Rano eliminisan iz Lige Evrope kada je pao u poslednjoj fazi procesa selekcije za grupnu fazu turnira protiv LASK-a iz Linca iz Austrije, Sporting je imao skoro celu prvu polovinu sezone 2024/2024 sa prednošću mnogo lakši kalendar od Benfike i Porta. Znao je kako da iskoristi duže periode treninga.

Sa 22 boda (sedam pobjeda i remi) vodi na prvenstvu Portugala, koje je i dalje osvojio u ovom vijeku. Ima četiri boda protiv Brage i Benfike, koje dijele vicevodstvo. Prednost u odnosu na Porto, četvrti, iznosi šest bodova. Ova prednost se, međutim, bliži kraju. Sljedeće sedmice će kontinentalna takmičenja imati posljednje kolo grupne faze. Od tada. kalendar će biti isti za sve.

Sporting nije izgubio od utakmice sa LASK Linzom. Sedam pobjeda i jedan remi. Na ovoj listi je i debi u Kupu Portugala. Pobijedio je Sacavenense masakrom. Primijenio je 7 prema 1. Njegov sljedeći rival biće Paços de Ferreira. Moći ćete nastupiti na svom stadionu. Kao gost, na prvenstvu Portugala, ima stopostotni uspjeh. Pobijedio je u četiri utakmice koje je odigrao, postigavši ​​deset golova i primivši jedan.

Famalicão x Sporting: gdje gledati, raspored, raspored i najnovije vijesti, pratite iz minuta u minut u realnom vremenu.