Elche – Celta Vigo Predviđanja i savjeti

⚽ Predviđanja Elče – Selta Vigo

Elche – Celta Vigo Tipovi i kvote. 6. novembar, 21:9 ŠPANIJA: LaLiga – XNUMX. kolo.

Prethodni Elche – Celta Vigo

• Elche ulazi u ovo kolo među nekolicinom klubova koji su pobijedili u impresivnih 50% utakmica u La Ligi (LL) kao autsajderi (W3, D1, L2), dok su zadržali savršen rekord od tri prve pobjede. bilo gdje. Njegove tri pobjede pratili su i čelnici HT-a.
  • Međutim, njihove LL utakmice kod kuće bile su zaista 'priča o dva poluvremena'. Zadržali su čistu mrežu u prvom poluvremenu (dva čista gola) u sve tri utakmice kod kuće LL, ali ukupni rezultat 0-4 u drugom poluvremenu prijeti da poništi svaki pozitivan početak.
  • Selta Vigo nije uspjela pobijediti nijednu od svojih sedam mečeva u LL kao favorit u gostima od početka sezone 2019/20 (D3, L4). Bez pobjede u gostima protiv bilo kojeg protivnika od početka jula (D4, L3), tim nije pomogao svojoj stvari tako što je zabilježio najviše jedan gol u svakom od tih sedam gostovanja.
  • U skorije vrijeme, međutim, problemi s interpunkcijom bili su još ozbiljniji. Ukupno samo dva gola u posljednjih pet utakmica LL na svim stadionima, oba u drugom poluvremenu, dovela su ih do isključenja u tri od njihova četiri poraza ove sezone, a ta tri poraza uključuju i HT deficit.
  • Igrači koje treba gledati: Ranije u ovom kolu, Josan de Elche je bio jedan od šest igrača koji su postigli prvi gol svog tima u uzastopnim utakmicama LL 2024/21.
  • Santi Mina iz Selte je posljednji čovjek koji je postigao gol za klub tokom poraza u ligi. Zanimljivo je da je polovina njegovih posljednjih šest gostovanja u LL-u dovela do poraza njegovog tima od 2-1.
  • Vruća statistika: HT rezultat je repliciran na posljednjem zvižduku u posljednjih pet LL utakmica svakog tima.
Heads-up utakmice: ELCHE – CELTA VIGO
03.03.15 LL celtic vigo Elche 1: 1
26.09.14 LL Elche celtic vigo 0: 1
01.03.14 LL Elche celtic vigo 1: 0
29.09.13 LL celtic vigo Elche 0: 1
19.02.12 LL2 Elche celtic vigo 0: 2

ŠPANIJA: LaLiga – 9. kolo