Defensa y Justicia vs Vasco UŽIVO [HD]: Pogledajte gdje gledati na TV-u i online

Odbrana i pravda x Vasco momak, u tome četvrtak (26.) em 9.30 h (Brazilijsko vrijeme), in Stadion Norberto Tomaghello, u Florencio Varela – Argentina, za prvu utakmicu osmine finala Copa Sudamericana 2024. Utakmica će se prenositi uživo tog dana ConmebolTV.

Argentinski tim prolazi kroz lošu fazu dok malteški kros pokušava da se reorganizuje sa Rikardom Sa Pintom – iako je Portugalac, sa Covid-19, ostao u Riju.

Duel se igra u Argentini, gde je rođen Dijego Armando Maradona, genije koji nas je napustio u četvrtak, u 60. godini, zbog kardiorespiratornog zastoja.

Vasco stiže do osmog mjesta nakon što je igrao protiv Oriente Petrolero-BOL i Caracas-VEN. U oba meča je u Riju slavio sa 1-0 i remizirao bez golova u gostima. Defensa je debitovala u prethodnoj fazi, pošto je Libertadores ostavila na trećem mjestu u svojoj grupi. Do sada su se susreli samo sa Sportivo Luqueñom iz Paragvaja i pobijedili 2-1 u gostima i remizirali 1-1 kod kuće.

Defensa y Justicia x Vasco: gdje gledati, rasporediti, rasporediti i najnovije vijesti, pratite iz minuta u minut u realnom vremenu.

TEHNIČKI LIST: VASCO

mjesto: Stadion Norberto Tomaghello, u Florencio Varela – Argentina
Datum i vrijeme: 26/10/2024, às 21h30
Lokacija: Norberto Tomaghello, u Florencio Varela (ARG)
Sudija: Andres Matonte (URU)
Pomoćnici: Carlos Barreirro (URU) i Martin Soppi (URU) VAR: Jhon Ospina (COL)

Vjerovatne postave:

ODBRANA I PRAVDA (Hernán Crespo): Unsaín; Paredes, Frías i Martínez; Rius, Loaiza, Benítez i Gallardo (Camacho); Hachen, Romero i Pizzini.

pronevjera: Huan Gabriel Rodríguez, Eugenio Isnaldo i Enzo Fernández, povrijeđeni

VASCO (trener: Alexandre Grasseli): Lucão, Miranda, Marcelo Alves i Leandro Castan; Léo Matos, Marcos Junior, Gil i Neto Borges; Vinícius, Cano i Torres.

pronevjera: Fernando Miguel, Werley, Ulisses, Tiago Reis, Benítez, Talles Magno, Jadson, Ribamar, Fellipe Bastos i Fintelman su žrtve Covid-19. Andrey, suspendovan, kompletira tim za pronevjeru.

Gdje danas gledati Defensa y Justicia x Vasco?

Emitovanje: Conmebol TV i realno vrijeme na TudoTV!