Top 5
Domaći tim – Gost | Razlog za klađenje | |
---|---|---|
05/12
15:00
|
Srbija 2. Južnobanatska liga “Istok”
polet
Banatul
|
Banatul je pobedio u poslednjih 21 utakmica.
|
05/12
14:00
|
Farska Ostrva Premier liga
KÍ
vikingur
|
Víkingur je pobijedio u posljednjih 21 utakmica.
|
05/12
15:00
|
Rumunija Liga 4 Covasna
Rođak Brăduț
Perko Sanzieni
|
Prima Brăduț su pobijedili u posljednjih 20 utakmica.
|
05/12
08:00
|
Rumunjska Liga 6 Valcea
Recolta Laloșu
Cerna Fârtățești
|
Recolta Laloșu je pobijedio u posljednjih 18 utakmica.
|
05/12
13:00
|
Njemačka Oberliga Niedersachsen
TuS Bersenbrück
Emden
|
Emden je pobijedio u posljednjih 18 utakmica.
|
Predviđanja i statistika nizova pobjedničkih fudbalskih timova. Pobjeda u većini fudbalskih utakmica zaredom.
Domaći tim – Gost | Razlog za klađenje | |
---|---|---|
05/12
15:00
|
Srbija 2. Južnobanatska liga “Istok”
polet
Banatul
|
Banatul je pobedio u poslednjih 21 utakmica.
|
05/12
14:00
|
Farska Ostrva Premier liga
KÍ
vikingur
|
Víkingur je pobijedio u posljednjih 21 utakmica.
|
05/12
15:00
|
Rumunija Liga 4 Covasna
Rođak Brăduț
Perko Sanzieni
|
Prima Brăduț su pobijedili u posljednjih 20 utakmica.
|
05/12
08:00
|
Rumunjska Liga 6 Valcea
Recolta Laloșu
Cerna Fârtățești
|
Recolta Laloșu je pobijedio u posljednjih 18 utakmica.
|
05/12
13:00
|
Njemačka Oberliga Niedersachsen
TuS Bersenbrück
Emden
|
Emden je pobijedio u posljednjih 18 utakmica.
|
05/12
14:30
|
Srbija Moravička Okružna Liga
Prilike
Zadrugar (DT)
|
Zadrugar (DT) je pobijedio u posljednjih 17 utakmica.
|
05/12
14:00
|
Grčka Gamma Ethniki – Playoff za promociju, Grupa 1
Palama atromiti
Zdravo. Volou
|
Zdravo. Volou je pobijedio u posljednjih 17 utakmica.
|
05/12
08:00
|
Rumunija Liga 4 Gorj
Vulturii Fărcășești
CS Minerul Motru 2008
|
Vulturii Fărcășești su pobijedili u posljednjih 17 utakmica.
|
05/12
14:00
|
Grčka Gamma Ethniki – Playoff za promociju, Grupa 1
Palama atromiti
Zdravo. Volou
|
Atromitos Palama je pobijedio u posljednjih 16 utakmica.
|
05/12
11:00
|
Rumunjska Liga 4 Bistrita-Nasaud
Sageata
Atletico Monor
|
Atletico Monor je pobijedio u posljednjih 15 utakmica.
|
05/12
15:00
|
Rumunija Liga 6 Timiș
Victorul Cruceni
Partizan Diniaș
|
Partizan Diniaș je pobedio u poslednjih 15 utakmica.
|
05/12
14:00
|
Grčka B EPS Ilias
Kavasilon atromiti
Aetos Alpokhoriou
|
Atromitos Kavasilon je pobijedio u posljednjih 15 utakmica.
|
05/12
08:00
|
Rumunjska Liga 4 Valcea
Mălaia Forest
Sparta
|
Sparta je pobedila u poslednjih 15 utakmica.
|
05/12
08:00
|
Rumunija Liga 5 Brasov
Olympia Sasciori
Clabucet Nord
|
Clabucet Nord je pobijedio u posljednjih 15 utakmica.
|
05/12
12:00
|
Rumunjska Liga 5 Vaslui
Gloria Mânjești
Hușana Huși
|
Hușana Huși je pobijedio u posljednjih 14 utakmica.
|
05/12
15:00
|
Rumunija Liga 6 Timiș
Šuma Mănăștiur
Steaua Roșie Stanciova
|
Steaua Roșie Stanciova je pobijedila u posljednjih 14 utakmica.
|
05/12
15:30
|
Hrvatska 3. ŽNL Bjelovarsko-bilogorska – Jug
Lasta
Aplikacija
|
Lasta je pobijedila u posljednjih 14 utakmica.
|
05/12
08:00
|
Rumunija Liga 4 Neamt
Speranța Răucești
rimski
|
Roman je pobedio u poslednjih 13 utakmica.
|
05/12
09:00
|
Poljska Liga Okręgowa – Siedlce
Pogoń II Siedlce
Fenix Siennica
|
Pogoń II Siedlce su pobijedili u posljednjih 13 utakmica.
|
05/12
15:30
|
Hrvatska 1. ŽNL Zagrebačka – Zapad
Pušća
Mladost (KD)
|
Mladost (KD) je pobijedila u posljednjih 12 utakmica.
|
05/12
08:00
|
Rumunjska Liga 5 Botoşani
Viitorul Gorbănești
Ripiceni
|
Ripiceni su pobedili u poslednjih 12 utakmica.
|
05/12
11:00
|
Rumunjska Liga 4 Satu Mare
Frohlich Foieni
Real Andrid
|
Fröhlich Foieni je pobijedio u posljednjih 11 utakmica.
|
05/12
13:00
|
Pobjednički kup Rusije – Grupa C
StroyGarant
Gorky Kursk
|
StroyGarant su pobijedili u posljednjih 11 utakmica.
|
05/12
15:00
|
Portugal A.F. Porto Honor Division
Pojavio se
Leixões B
|
Aparecida je pobijedila u posljednjih 11 utakmica.
|
05/12
13:30
|
Italija Prima Kategorija Calabria Girone C
Calcio Malvito
Acri Academy
|
Calcio Malvito je pobijedio u posljednjih 11 utakmica.
|
05/12
14:30
|
Grčka B EPS Evoias
Katenoi
Dystos
|
Katenoi su pobijedili u posljednjih 11 utakmica.
|
05/12
16:00
|
Portugal AF Setubal II Division
Pinhalnovense
sesimbra
|
Sesimbra je pobijedila u posljednjih 10 utakmica.
|
05/12
08:00
|
Rumunjska Liga 5 Arges – Seria Nord
Miroși
Cornățel
|
Miroși je pobijedio u posljednjih 10 utakmica.
|
05/12
13:00
|
Grčka B EPS Korinthias
aetos
Korintos 2006
|
Korinthos 2006 je pobedio u poslednjih 10 utakmica.
|
05/12
15:00
|
Rumunija Liga 5 Arad
Unirea Gurahonț
Crișul Chișineu Criș II
|
Crișul Chișineu Criș II su pobijedili u zadnjih 10 utakmica.
|
05/12
15:00
|
Srbija Međuopštinska liga Srem
Borac (M)
Zeka Buljubaša
|
Borac (M) je pobijedio u posljednjih 10 utakmica.
|
05/12
12:00
|
Rumunija Liga 6 Dambovita
Găești
Unirea Cobia
|
Găești su pobijedili u posljednjih 10 utakmica.
|
05/12
15:30
|
Hrvatska 2. ŽNL Vinkovci
Frankopan RA
Hajduk Mirko
|
Frankopan RA je pobijedio u posljednjih 9 utakmica.
|
05/12
14:30
|
Mađarska Pest Megye I. osztály
GSK
Vac VLSE
|
GSK je pobijedio u posljednjih 9 utakmica.
|
05/12
15:00
|
Hrvatska 2. ŽNL Koprivničko-križevačka
Prekodravac
Omladinac (H)
|
Omladinac (H) je dobio posljednjih 9 utakmica.
|
05/12
14:00
|
Italija Prima Kategorija Sardegna – Girone A
Segariu
Atletico Masainas
|
Atletico Masainas je pobijedio u posljednjih 9 utakmica.
|
05/12
15:30
|
Hrvatska 1. ŽNL Splitsko-dalmatinska
Orkan Dugi Rat
Val
|
Val je pobijedio u posljednjih 9 utakmica.
|
05/12
14:00
|
Italija Promozione Sardegna Girone A
Pol Ovodda
Alghero
|
Alghero je pobijedio u posljednjih 9 utakmica.
|
05/12
08:00
|
Rumunjska Liga 4 Tulcea
Progresul Isaccea
Academica Heracleea
|
Progresul Isaccea je pobijedio u posljednjih 9 utakmica.
|
05/12
15:00
|
Poljska Liga Okręgowa – Siedlce
ŁDK Łosice
Wektra Zbuczyn
|
Wektra Zbuczyn su pobijedili u posljednjih 9 utakmica.
|
05/12
08:00
|
Rumunjska Liga 5 Constanta
Pescăruşul Gîrliciu
Peter
|
Peštera je pobedila u poslednjih 9 utakmica.
|
05/12
13:15
|
Njemačka Oberliga Mittelrhein
sindikat (S)
E. Hohkeppel
|
E. Hohkeppel je pobijedio u zadnjih 9 utakmica.
|
05/12
15:00
|
Srbija Vojvođanska Liga “Istok”
Vojvodina 1928
Proleter (BK)
|
Vojvodina 1928 je pobedila u poslednjih 9 utakmica.
|
05/12
16:00
|
Turska Super Lig
Karagümrük
Galatasaray
|
Galatasaray je pobijedio u posljednjih 9 utakmica.
|
05/12
15:30
|
Hrvatska 2. ŽNL Sisak
Češko Selo
Petrovec
|
Češko Selo je pobijedilo u posljednjih 9 utakmica.
|
05/12
08:00
|
Rumunija Liga 5 Iasi
Sportul Studențesc Iași
Gloria Românești
|
Gloria Românești je pobijedila u posljednjih 9 utakmica.
|
05/12
22:00
|
Britansko Djevičansko Ostrvo BVIFA National League
Wolues
Otočani
|
Islanders su pobijedili u posljednjih 9 utakmica.
|
05/12
15:00
|
Bugarska Peta liga – BOG Pazardžik
Draginovo
Minyor
|
Draginovo su pobedili u poslednjih 9 utakmica.
|
05/12
14:00
|
Grčka Gamma Ethniki – Playoff za promociju, Grupa 1
Mandraikos AO
Neas Ionias
|
Neas Ionias je pobijedio u posljednjih 9 utakmica.
|
05/12
11:30
|
Rumunjska Liga 5 Olt
AS Rapid Piatra Olt
Birza
|
Birza je pobijedila u posljednjih 9 utakmica.
|
05/12
08:00
|
Rumunjska Liga 7 Prahova
Podenii Vechi
Voinţa Măgurele
|
Voinţa Măgurele su pobijedili u posljednjih 8 utakmica.
|
05/12
10:00
|
Španija 1. provincijska divizija ljubitelja Primera – Zamora
Bez imena
Sanabria
|
Noname je pobijedio u posljednjih 8 utakmica.
|
05/12
15:00
|
Bosna i Hercegovina Regionalna liga RS – Zapad
Sloga DIPO Gornji Podgradci
Bratstvo Kozinci
|
Sloga DIPO Gornji Podgradci su pobijedili u posljednjih 8 utakmica.
|
05/12
16:00
|
Portugal AF Lisboa II Division
Rio de Mouro
Belenenses
|
Belenenses B je pobijedio u posljednjih 8 utakmica.
|
05/12
15:00
|
Rumunjska Liga 5 Alba
Arieșul Apuseni Baia de Arieș
Inter Ciugud
|
Arieșul Apuseni Baia de Arieș je pobijedio u posljednjih 8 utakmica.
|
05/12
15:30
|
Hrvatska 2. ŽNL Brodsko-posavska
NK Bonk
Pitajte
|
NK Bonk je pobijedio u posljednjih 8 utakmica.
|
05/12
12:00
|
Rumunija Liga 6 Dambovita
Voința Buciumeni
Valahii 1456 Târgoviște
|
Valahii 1456 Târgoviște su pobijedili u posljednjih 8 utakmica.
|
05/12
15:00
|
Srbija Sremska Liga
Šumar
Budućnost (SN)
|
Šumar je dobio posljednjih 8 utakmica.
|
05/12
08:00
|
Rumunija Liga 5 Dambovita
Steagu Rosu
Lungulețu
|
Lungulețu je pobijedio u posljednjih 8 utakmica.
|
05/12
15:30
|
Srbija Druga Novosadska Liga
Dinamo (B)
Stražilovo
|
Stražilovo je pobedilo u poslednjih 8 utakmica.
|
05/12
15:45
|
Hrvatska MŽNL SB-PŽ
Omladinac Gornja Vrba
Vinogorac
|
Vinogorac je pobijedio u posljednjih 8 utakmica.
|
05/12
13:30
|
Evropsko U17 Evropsko prvenstvo za žene
Belgija
Španija
|
Španija je pobedila u poslednjih 8 utakmica.
|
05/12
13:00
|
Francuska Championnat National U19
Lille
Amiens
|
Lille je pobijedio u posljednjih 8 utakmica.
|
05/12
08:00
|
Rumunija Liga 5 Dambovita
Vânătorul 2015 Rățoaia
Sportul Lucieni
|
Sportul Lucieni je pobijedio u posljednjih 8 utakmica.
|
05/12
15:30
|
Hrvatska 1.NL
NK Jarun
Zrinski Jurjevac
|
Zrinski Jurjevac je pobijedio u posljednjih 8 utakmica.
|
05/12
14:00
|
Grčka B EPS Ilias
Pyrgou 2023
Keraunos (Vr)
|
Pyrgou 2023 je pobijedio u posljednjih 8 utakmica.
|
05/12
13:00
|
Rumunjska Liga 5 Calarasi
Phoenix Ulmu
Viktorija Potcoava 2024
|
Phoenix Ulmu je pobijedio u posljednjih 8 utakmica.
|
05/12
14:00
|
Grčka Gamma Ethniki – Playoff za promociju, Grupa 1
AS Meteora
Anthoupolis
|
Anthoupolis je pobijedio u posljednjih 8 utakmica.
|
05/12
14:00
|
Ruska Premijer liga, žene
Krasnodar
CSKA
|
CSKA je pobedio u poslednjih 7 utakmica.
|
05/12
10:00
|
Spain Primera Federation
Castellon
UD Ibiza
|
Castellón je pobijedio u posljednjih 7 utakmica.
|
05/12
16:00
|
Portugal AF Setubal I Division
Trgovina i industrija
Moitense
|
Comércio e Indústria su pobijedili u posljednje 7 utakmice.
|
05/12
13:00
|
Francuska Pariz Îles-de-France National 3
USM Saran
Balagne
|
Balagne je pobijedio u posljednjih 7 utakmica.
|
05/12
08:00
|
Rumunjska Liga 4 Tulcea
AS Pescărușul 1969 Sarichioi
Șoimii Topolog
|
AS Pescărușul 1969 Sarichioi su pobijedili u posljednjih 7 utakmica.
|
05/12
14:00
|
Italija Eccellenza Sardegna
Ossesis
Villasimius
|
Ossese je pobijedio u posljednjih 7 utakmica.
|
05/12
15:30
|
Hrvatska 3. ŽNL Istarska – Sjever
Marušići
Babići 1947
|
Marušići su pobijedili u posljednjih 7 utakmica.
|
05/12
14:00
|
Druga Libija – Bengazi, Grupa 1
Ittihad Al Marj
Al Mojahed
|
Ittihad Al Marj je pobijedio u posljednjih 7 utakmica.
|
05/12
08:00
|
Rumunjska Liga 5 Constanta
Negru Vodă
Viisoara
|
Viisoara je pobijedio u posljednjih 7 utakmica.
|
05/12
14:00
|
Grčka Gamma Ethniki – Playoff za promociju, Grupa 1
Loutraki
AO Thiva
|
Loutraki je pobijedio u posljednjih 7 utakmica.
|
05/12
08:15
|
Češka MSFL
Baník Ostrava B
FK Blansko
|
Baník Ostrava B je pobijedio u posljednjih 7 utakmica.
|
05/12
14:00
|
Italija Promozione Sardegna Girone A
Lanteri Sassari
Nuorese Calcio 1930
|
Nuorese Calcio 1930 je pobijedio u posljednjih 7 utakmica.
|
05/12
13:00
|
Francuska Championnat National U19
Vertou Ussa
Stad Rennais
|
Stade Rennais je pobijedio u posljednjih 7 utakmica.
|
05/12
15:30
|
Hrvatska 1. ŽNL Zagrebačka – Istok
Slice
Ban Jelačić Banovo
|
Lonja je dobio zadnjih 7 utakmica.
|
05/12
15:00
|
Srbija zona „Jug”.
jablanica
Dinamo Jug
|
Dinamo Jug je dobio posljednjih 7 utakmica.
|
05/12
16:00
|
Druga liga Rusije, grupa 4
Smena Kazan
Dinamo Kirov
|
Dinamo Kirov je pobijedio u posljednjih 7 utakmica.
|
05/12
08:00
|
Rumunjska Liga 4 Tulcea
National Somova
Viitorul Murighiol
|
Viitorul Murighiol je pobijedio u posljednjih 7 utakmica.
|
05/12
14:00
|
Italija Serija D, Poule Scudetto
pećina
Tim Altamura
|
Cavese je pobijedio u posljednjih 7 utakmica.
|
05/12
15:00
|
Slovenija Pomurska nogometna liga
Čarda Martjanci
Turnišče
|
Čarda Martjanci su pobijedili u posljednjih 7 utakmica.
|
05/12
09:00
|
Rumunija Liga 5 Buzau
Unirea
Avântul Zărnești
|
Avântul Zărnești su pobijedili u zadnjih 7 utakmica.
|
05/12
08:00
|
Rumunjska Liga 5 Sibiu
Collect Soul
Stăruința Laslea
|
Recolta Alma je pobijedila u posljednjih 7 utakmica.
|
05/12
13:00
|
Bugarska Chetvarta liga – OG Sofija
Obelya City
Nadezhda Dobroslavtsi
|
Nadezhda Dobroslavtsi je pobedila u poslednjih 7 utakmica.
|
05/12
16:00
|
Portugal AF Santarem I Division
Fatima
Samora Correa
|
Fátima je pobijedila u posljednjih 7 utakmica.
|
05/12
08:00
|
Rumunjska Liga 5 Olt
Lupii Profa
AS Voința Margineni
|
Lupii Profa su pobijedili u posljednjih 7 utakmica.
|
05/12
13:00
|
Italija Serija D, Girone D
Ravenna
Lentigion
|
Ravenna je pobijedila u posljednjih 7 utakmica.
|
05/12
08:00
|
Srbija Šumadijska Okružna Liga
Šumadija (T)
OFK Aranđelovac
|
OFK Aranđelovac je pobedio u poslednjih 7 utakmica.
|
05/12
15:00
|
Srbija Međuopštinska liga Sever
Bratstvo Međureč
Partizan Glogovac
|
Partizan Glogovac je pobedio u poslednjih 7 utakmica.
|
05/12
16:00
|
Španija Tercera federacija, grupa 13
Murcia B
Deportiva Minera
|
Murcia B je pobijedila u posljednjih 7 utakmica.
|
05/12
14:00
|
Rumunija Liga 4 Harghita
gheorgheni
Lendület
|
Gheorgheni je pobijedio u posljednje 7 utakmice.
|
05/12
15:30
|
Hrvatska 1. ŽNL Vukovarsko-srijemska
Mladost (V)
Borac (D)
|
Mladost (V) je pobijedila u posljednjih 7 utakmica.
|
05/12
15:00
|
Rumunija Liga 6 Timiș
Făget II
Viitorul Ohaba Forgaci
|
Viitorul Ohaba Forgaci su pobijedili u posljednjih 7 utakmica.
|
05/12
08:00
|
Rumunjska Liga 5 Sibiu
Gura Râului
Miercurea Sibiului
|
Miercurea Sibiului je pobijedila u posljednjih 7 utakmica.
|
05/12
13:00
|
Francuska Grand Est National 3
Troyes 2
Raon
|
Troyes 2 je pobijedio u posljednjih 7 utakmica.
|
05/12
14:00
|
Italija Prima Kategorija Sardegna – Girone A
Asseminesis
Utah Calcio 2024
|
Uta Calcio 2024 je pobijedio u posljednjih 7 utakmica.
|
05/12
14:00
|
Italija Prima Kategorija Sardegna – Girone A
Baunese
Ulassai
|
Baunese je pobijedio u posljednjih 7 utakmica.
|
05/12
15:00
|
Bosna i Hercegovina 2. Liga RS – Zapad
Crni Vrh
Ps. Novi Grad
|
Crni Vrh je dobio posljednjih 7 utakmica.
|
05/12
14:30
|
Srbija Međuopštinska liga Kikinda-Žitište
Podgrmeč
Vojvodina (B)
|
Vojvodina (B) je pobedila u poslednjih 7 utakmica.
|
05/12
09:00
|
Srbija Zapadno-moravska zona
Jedinstvo
Jedinstvo (K)
|
Jedinstvo je pobedilo u poslednjih 7 utakmica.
|
05/12
11:00
|
Rumunija Liga 5 Cluj
Meteor Mociu
Voința 2011 Pata
|
Meteor Mociu je pobijedio u posljednjih 7 utakmica.
|
05/12
13:30
|
Italija Prima Kategorija Calabria Girone C
Guardavalle 1975
Promosport Lamezia
|
Guardavalle 1975 je pobijedio u posljednjih 7 utakmica.
|
05/12
14:30
|
Mađarska Pest Megye I. osztály
GSK
Vac VLSE
|
Vác VLSE su pobijedili u posljednje 6 utakmice.
|
05/12
15:00
|
Srbija Vojvođanska Liga “Istok”
Mladost Omoljica
Budućnost (SC)
|
Mladost Omoljica je pobijedila u posljednjih 6 utakmica.
|
05/12
15:00
|
Hrvatska 2. ŽNL Kutina
Strijelac
Dinamo (O)
|
Dinamo (O) je pobijedio u posljednjih 6 utakmica.
|
05/12
09:00
|
Rumunija Liga 5 Cluj
Avântul Bizonii Recea
Bonțida
|
Bonțida je pobijedila u posljednjih 6 utakmica.
|
05/12
08:00
|
Rumunjska Liga 6 Valcea
Făurești
Cerna Copăceni
|
Făurești su pobijedili u posljednjih 6 utakmica.
|
05/12
11:00
|
Tajland Tajlandska liga 2
Rayong FC
Ayutthaya United
|
Ayutthaya United je pobijedio u posljednje 6 utakmice.
|
05/12
10:00
|
Spain Division of Honor Guipúzcoa
Eibar Urko
Aretxabaleta
|
Eibar Urko je pobijedio u zadnjih 6 utakmica.
|
05/12
15:00
|
Srbija Vojvođanska Liga “Istok”
Mladost Omoljica
Budućnost (SC)
|
Budućnost (SC) je pobijedila u posljednjih 6 utakmica.
|
05/12
15:00
|
Srbija Opštinska liga Lučani
Jelica
Letite
|
Pobijedili ste u zadnjih 6 utakmica.
|
05/12
15:00
|
Srbija Opštinska Liga Pančevo-Kovin-Kovačica-Opovo
Kolonija
Omladinac 1927
|
Omladinac 1927 je dobio posljednjih 6 utakmica.
|
05/12
16:00
|
Portugal AF Viseu Division of Honor
Oliveira de Frades
Sampedrense
|
Oliveira de Frades je pobijedio u posljednje 6 utakmice.
|
05/12
11:00
|
Rumunjska Liga 4 Bistrita-Nasaud
Sageata
Atletico Monor
|
Sageata je pobijedio u zadnjih 6 utakmica.
|
05/12
15:00
|
Rumunjska Liga 5 Ialomita
Flacăra Andrasești
Spicul Milosesti
|
Spikul Milošesti su pobedili u poslednjih 6 utakmica.
|
05/12
15:00
|
Rumunjska Liga 5 Ialomita
Olympia Radulesti
Prisjetite se Malu Roșua
|
Recolta Malu Roșu je pobijedio u posljednjih 6 utakmica.
|
05/12
09:30
|
Hong Kong divizija 1
Sai Kung Dsa
kowloon city
|
Kowloon City je pobijedio u posljednjih 6 utakmica.
|
05/12
16:00
|
Bosna i Hercegovina Područna liga RS – Gradiška
Laminci
Potkozarje Aleksandrovac
|
Potkozarje Aleksandrovac je pobedilo u poslednjih 6 utakmica.
|
05/12
15:00
|
Portugal AF Leiria I divizija – Serija A
Ansiao
Figueiro dos Vinhos
|
Figueiró dos Vinhos je pobijedio u posljednjih 6 utakmica.
|
05/12
15:30
|
Hrvatska 2. ŽNL Bjelovarsko-bilogorska
Lasta
Mladost (DB)
|
Lasta je pobijedila u posljednjih 6 utakmica.
|
05/12
12:30
|
Švicarska 3. Liga FTC
Solduno
Gordola Calcio
|
Solduno je pobijedio u posljednje 6 utakmice.
|
05/12
11:00
|
Švedska Elitettan, žene
Umeå
Kalmar
|
Umeå je pobijedio u posljednje 6 utakmice.
|
05/12
15:00
|
Slovenija MNL Lendava
Hungarikum Olimpija
Nedelica
|
Hungarikum Olimpija je pobijedila u posljednjih 6 utakmica.
|
05/12
12:00
|
Kenijska nacionalna super liga
Kisumu All Stars FC
Mara Sugar
|
Mara Sugar je pobijedila u zadnjih 6 utakmica.
|
05/12
16:00
|
Portugal AF Santarem I Division
Coruchense
Fazenda
|
Fazendense je pobijedio u posljednjih 6 utakmica.
|
05/12
16:00
|
Portugal AF Lisboa II Division
Sobreirense
Vialonga
|
Vialonga je pobijedila u posljednjih 6 utakmica.
|
05/12
13:00
|
Njemačka Oberliga Niederrhein
Schonnebeck
Homberg
|
Homberg je pobijedio u posljednje 6 utakmice.
|
05/12
08:00
|
Rumunjska Liga 5 Arges – Seria Nord
Radesti
Petrolul Hîrtiești
|
Petrolul Hîrtiești su pobijedili u zadnjih 6 utakmica.
|
05/12
23:00
|
Mexico Liga de Expansión MX, Clausura
crni lavovi
Atlante
|
Atlante je pobijedio u posljednjih 6 utakmica.
|
05/12
12:00
|
Rumunija Liga 6 Dambovita
Tartasesti
Rapid Dambovicioara
|
Tartasesti su pobijedili u posljednjih 6 utakmica.
|
05/12
13:30
|
Italija Terza Kategorija Kalabrija – Girone A
Real Soveria Simeri
Royal Casino
|
Real Soveria Simeri je pobedio u poslednjih 6 utakmica.
|
05/12
15:00
|
Poljska Klasa Okręgowa – Zachodniopomorska Grupa 1
Iskra Białogard
Zefir Wyszewo
|
Zefir Wyszewo je pobijedio u posljednje 6 utakmice.
|
05/12
08:00
|
Španija 1. provincijska divizija ljubitelja Primera – Zamora
Zamora International
Corese
|
Coreses su pobijedili u posljednjih 6 utakmica.
|
05/12
04:00
|
Oceanija OFC Liga prvaka
Solomon Warriors
Hekari Utd
|
Hekari Utd je pobijedio u posljednje 6 utakmice.
|
05/12
14:00
|
Grčka B EPS Kerkyras – Grupa A doigravanje
Foinikes
Hraklhs Sfakeron
|
Hraklhs Sfakeron su pobijedili u zadnjih 6 utakmica.
|
05/12
15:00
|
Rumunija Liga 6 Arad
Progresul Hălmagiu
Olympia Bocsig
|
Olimpia Bocsig je pobijedila u posljednjih 6 utakmica.
|
05/12
13:00
|
Španija Tercera federacija, grupa 13
UD Caravaca
Cieza CD
|
UD Caravaca je pobijedio u posljednje 6 utakmice.
|
05/12
15:00
|
Rumunjska Liga 4 Bihor
Viitorul Dobrești
Unirea Roșia
|
Unirea Roșia je pobijedila u posljednjih 6 utakmica.
|
05/12
15:30
|
Hrvatska 2. ŽNL Varaždinska
polet (M)
Sloboda (V)
|
Sloboda (V) je pobijedila u posljednje 6 utakmice.
|
05/12
12:00
|
Kenijska Premier League
Kenijska policija
City Stars
|
Kenijska policija je pobijedila u posljednje 6 utakmice.
|
05/12
08:00
|
Rumunija Liga 4 Mehedinti
Viitorul Cujmir
Unirea 2023 Gârla Mare
|
Viitorul Cujmir je pobijedio u posljednjih 6 utakmica.
|
05/12
09:00
|
Rumunjska Liga 4 Galati
Covurluiul 2024
Agrostar
|
Covurluiul 2024 je pobijedio u posljednjih 6 utakmica.
|
05/12
15:00
|
Rumunija Liga 6 Arad
Cetate Săvîrșin
Mureșana Mândruloc
|
Cetate Săvîrșin su pobijedili u zadnjih 6 utakmica.
|
05/12
14:00
|
Brazil Suburban Curitiba
União Vila Sandra
Barreirinha Combat
|
Combate Barreirinha su pobijedili u posljednjih 6 utakmica.
|
05/12
14:00
|
Rumunija Liga 5 Harghita
Miklos Marton Mădăraș
Fisag Ciucsângiorgiu
|
Fisag Ciucsângiorgiu je pobijedio u posljednjih 6 utakmica.
|
05/12
14:00
|
Rumunija Liga 5 București
Tracțiunea
Electrica București
|
Electrica București je pobijedila u posljednjih 6 utakmica.
|
05/12
09:00
|
Rumunjska Liga 4 Galati
Vointa 2015
Chipping
|
Vointa 2015 je pobijedila u zadnjih 6 utakmica.
|
05/12
08:00
|
Rumunija Liga 4 Iasi
Stejarul Dobrovat
USV Iasi
|
USV Iasi je pobijedio u posljednjih 6 utakmica.
|
05/12
13:00
|
Zimbabve Premier Soccer League
Manica Diamonds
Zifa Ersl Champions
|
Manica Diamonds su pobijedili u posljednjih 6 utakmica.
|
05/12
08:00
|
Australija NPL Queensland, žene
Istočna predgrađa
Brisbane City FC
|
Eastern Suburbs su pobijedili u posljednjih 6 utakmica.
|
05/12
15:00
|
Slovenija MNL Lendava
Kobilje
Čentiba
|
Čentiba je pobijedila u posljednjih 6 utakmica.
|
05/12
15:00
|
Španija Tercera federacija, grupa 2
Union Ceares
UD Llanera
|
UD Llanera su pobijedili u posljednje 6 utakmice.
|
05/12
10:00
|
Španija Preferirani regionalni Aragón
Gurrea
Altorricon
|
Altorricon je pobijedio u posljednjih 6 utakmica.
|
05/12
13:00
|
Bosna i Hercegovina 1. ŽNL Hercegovačko-neretvanska
Mostar
Neretva Čeljevo
|
Neretva Čeljevo je pobijedilo u posljednjih 6 utakmica.
|
05/12
15:00
|
Rumunjska Liga 5 Caras Severin
Hrvatska Clocotici
Mehadia
|
Croatia Clocotici su pobijedili u posljednjih 6 utakmica.
|
05/12
11:00
|
Rumunjska Liga 5 Suceava
Larix Dornisoara
Juniorul Fălticeni
|
Larix Dornisoara je pobijedio u posljednjih 6 utakmica.
|
05/12
06:00
|
Australija NPL 2, Viktorija
Western United FC rezerve
M. Victory Y.
|
M. Victory Y. su pobijedili u zadnjih 6 utakmica.
|
05/12
15:00
|
Srbija MFL Sombor – 1. razred
Mladost (K)
Dinamo (BB)
|
Dinamo (BB) je pobijedio u posljednjih 5 utakmica.
|
05/12
07:00
|
Hong Kong FA kup
Lee Man
Sham Shui
|
Lee Man je pobijedio u posljednjih 5 utakmica.
|
05/12
16:00
|
Argentinska liga Regionalna kolona – peta, zona A
Deportivo Colón
kolon (VdT)
|
Deportivo Colón je pobijedio u posljednjih 5 utakmica.
|
05/12
12:00
|
Prvenstvo Rusije SFF Centar
Kameya-SGUS
Alexander Dyatkovo
|
Aleksandr Djatkovo je pobedio u poslednjih 5 utakmica.
|
05/12
08:00
|
Rumunija Liga 5 Dolj
Unirea Tâmburești
Progresul Amărăștii De Sus
|
Progresul Amărăștii De Sus su pobijedili u zadnjih 5 utakmica.
|
05/12
14:30
|
Italija Promozione Veneto Girone C
Piovese
New Monselice
|
Piovese je pobijedio u posljednje 5 utakmice.
|
05/12
15:00
|
Norveška Eliteserien
KFUM Oslo
Fredrikstad
|
Fredrikstad je pobijedio u posljednje 5 utakmice.
|
05/12
15:30
|
Hrvatska 3. ŽNL Varaždinska – Ludbreg
slogan (S)
Mladost (SP)
|
Mladost (SP) je pobijedila u posljednjih 5 utakmica.
|
05/12
15:00
|
Rumunjska Liga 5 Ialomita
Amara II
Recolta Gheorghe Doja II
|
Recolta Gheorghe Doja II je pobijedio u posljednjih 5 utakmica.
|
05/12
08:00
|
Rumunija Liga 5 Dolj
Avântul Pielești II
Sopot
|
Sopot je dobio posljednje 5 utakmice.
|
05/12
14:00
|
Prvenstvo Rusije Voronješke oblasti – Grupa 3
Temp Boguchar
Olkhovatka
|
Temp Boguchar su pobijedili u zadnjih 5 utakmica.
|
05/12
15:30
|
Hrvatska 3. ŽNL Bjelovarsko-bilogorska – Jug
Bedenik
Moslavina (VT)
|
Moslavina (VT) je pobijedila u posljednjih 5 utakmica.
|
05/12
13:00
|
Češka 1. Liga, žene
Slovan Lib.
slavia praha
|
Slavia Praha je pobijedila u posljednjih 5 utakmica.
|
05/12
11:30
|
Rumunjska Liga 5 Giurgiu
AS Sabarelul Cioceveni
AS Viitorul Baneasa
|
AS Viitorul Baneasa su pobijedili u zadnjih 5 utakmica.
|
05/12
20:00
|
Kolumbija Primera B
Boca Juniors
Union Magdalena
|
Boca Juniors je pobijedila u posljednjih 5 utakmica.
|
05/12
11:00
|
Njemačka Regionalliga Nordost
RW Erfurt
Victoria Berlin
|
Viktoria Berlin je pobijedila u posljednjih 5 utakmica.
|
05/12
15:00
|
Srbija MFL Sombor – 2. razred
Jedinstvo Stanišić
Pik 2023 Sombor
|
Jedinstvo Stanišić je pobijedilo u posljednjih 5 utakmica.
|
05/12
15:00
|
Mađarska NB III Nyugat
Szombathelyi Haladah
Bicskei TC
|
Bicskei TC je pobijedio u zadnjih 5 utakmica.
|
05/12
08:00
|
Rumunija Liga 5 Dambovita
Vointa Cretu
Flacăra Zavoiu
|
Flacăra Zavoiu je pobijedio u posljednje 5 utakmice.
|
05/12
16:00
|
Portugal AF Lisabon I Division
Zvijezda Amadore B
gume
|
Estrela da Amadora B je pobijedio u posljednjih 5 utakmica.
|
05/12
15:30
|
Hrvatska 3. ŽNL Osijek
HORSE
Laslovo '91
|
LIO je pobijedio u posljednjih 5 utakmica.
|
05/12
10:00
|
Španija Tercera federacija, grupa 12
UD Lanzarote
CD Unión Sur Yaiza
|
UD Lanzarote je pobijedio u posljednjih 5 utakmica.
|
05/12
09:00
|
Srbija Srpska Liga Istok
Borac (P)
Vlasina
|
Vlasina je pobedila u poslednjih 5 utakmica.
|
05/12
08:00
|
Rumunija Liga 5 Gorj
Bradul Polovragi
Știința Drăguțești
|
Știința Drăguțești su pobijedili u zadnjih 5 utakmica.
|
05/12
16:00
|
Španija Tercera federacija, grupa 8
CD Mirandes B
real avila
|
Real Ávila je pobijedio u posljednjih 5 utakmica.
|
05/12
08:00
|
Rumunija Liga 5 Dolj
Betis Craiova
Viitorul Predești
|
Viitorul Predești su pobijedili u posljednje 5 utakmice.
|
05/12
14:00
|
Druga divizija Libije – Zapad
Wefaq
Al Shabiba Surman
|
Wefaq je pobijedio u posljednjih 5 utakmica.
|
05/12
21:00
|
El Salvador Druga Divizija
CD Pipil
CD El Roble de Ilobasco
|
CD El Roble de Ilobasco je pobijedio u posljednjih 5 utakmica.
|
05/12
16:00
|
Portugal A.F. Coimbra Elite League
Nogueirense
AA Coimbra SF
|
AA Coimbra SF je pobijedio u posljednjih 5 utakmica.
|
05/12
14:30
|
Italija Eccellenza Campania Girone A
Pompei
Nola
|
Nola je pobijedio u zadnjih 5 utakmica.
|
05/12
08:00
|
Rumunija Liga 5 Cluj
Vulturul II
Luceafărul Orman
|
Vulturul II su pobijedili u zadnjih 5 utakmica.
|
05/12
15:00
|
Španija Liga F
Barselona
Atletik Bilbao
|
Barselona je pobedila u poslednjih 5 utakmica.
|
05/12
11:00
|
Norveška 1. Divizija, žene
Neto vrijednost Aalesunda
Hønefoss BK
|
Fortuna Aalesund je pobijedila u posljednjih 5 utakmica.
|
05/12
16:00
|
Španija Tercera federacija, grupa 9
Atl. Malagueño
Huetor Tajar
|
Atl. Malagueño je pobijedio u posljednjih 5 utakmica.
|
05/12
08:00
|
Rumunjska Liga 6 Teleorman
Teleormanul Troianul
Oltul Plopii Slavitesti
|
Teleormanul Troianul su pobijedili u zadnjih 5 utakmica.
|
05/12
13:00
|
Rumunija Liga 5 Mureș
Steaua Cornești
Înfrățirea Deaj
|
Înfrățirea Deaj je pobijedio u zadnjih 5 utakmica.
|
05/12
13:00
|
Grčka B EPS Korinthias
Dafni Eksamilion
Saronikos
|
Saronikos je pobedio u poslednjih 5 utakmica.
|
Predviđanja i statistika za nizove u nizu gubljenja fudbalske reprezentacije. Gubici za većinu fudbalskih utakmica u nizu.
Domaći tim – Gost | Razlog za klađenje | |
---|---|---|
05/12
21:00
|
El Salvador Druga Divizija
CD Titan
CSD Gale
|
CSD Vendaval je izgubio zadnjih 25 utakmica.
|
05/12
16:00
|
Portugal A.F. Coimbra Elite League
União FC
Arganil
|
Arganil je izgubio posljednje 25 utakmice.
|
05/12
16:00
|
Portugal AF Santarem I Division
Atl. Ouriense
ADRC Vasco Gama
|
ADRC Vasco Gama je izgubio posljednje 23 utakmice.
|
05/12
15:00
|
Bosna i Hercegovina 2. Liga FBIH – Sjever
Svatovac
Prokosovići
|
Prokosovići su izgubili posljednjih 22 utakmica.
|
05/12
15:00
|
Poljska IV. Liga – Podkarpacka
Sokół Kamień
Korona Rzeszów
|
Korona Rzeszów je izgubila zadnjih 20 utakmica.
|
05/12
14:00
|
Grčka B EPS Ilias
ermis
Doxa Elaiona
|
Doxa Elaiona je izgubila zadnjih 19 utakmica.
|
05/12
15:30
|
Hrvatska 1. ŽNL Bjelovarsko-bilogorska
Tomislav Berek
bilo
|
Tomislav Berek je izgubio zadnjih 18 utakmica.
|
05/12
08:00
|
Rumunija Liga 4 Gorj
Tismana
Bumbești-Jiu Parangul
|
Parângul Bumbești-Jiu je izgubio zadnjih 16 utakmica.
|
05/12
14:30
|
Grčka B EPS Veotia – Grupa 1
AEO Orxomenos
PAVLOY
|
AEO Orxomenos su izgubili zadnjih 16 utakmica.
|
05/12
11:00
|
Rumunjska Liga 5 Suceava
Sporting Vointa Bunesti
Viitorul Forasti
|
Sporting Vointa Bunesti je izgubio zadnjih 16 utakmica.
|
05/12
15:30
|
Hrvatska 1. ŽNL Primorsko-goranska
Snježnik
Goranin
|
Snježnik je izgubio posljednjih 16 utakmica.
|
05/12
14:30
|
Srbija Međuopštinska liga Dunav
stig
Napredak (B)
|
Stig je izgubio zadnjih 15 utakmica.
|
05/12
08:00
|
Rumunija Liga 5 Iasi
Sakupite Conțești
CS Unirea Mircești
|
Recolta Conțești su izgubili zadnjih 15 utakmica.
|
05/12
15:30
|
Hrvatska 1. ŽNL Sisačko-moslavačka
slogan (H)
Radnik (M)
|
Sloga (H) je izgubila zadnjih 14 utakmica.
|
05/12
09:00
|
Rumunija Liga 5 Buzau
Sport klub Vernesti
Flamura Racovițeni
|
Flamura Racovițeni su izgubili zadnjih 14 utakmica.
|
05/12
15:45
|
Hrvatska 2. ŽNL Požeško-slavonska
Eminovci
B.S.K.
|
BSK je izgubio poslednjih 13 utakmica.
|
05/12
08:00
|
Rumunija Liga 5 Cluj
Viitorul Sopor
Chimia Turda
|
Chimia Turda je izgubila zadnjih 13 utakmica.
|
05/12
14:00
|
Italija Prima Kategorija Sardegna – Girone A
Fer Massenti S. Giovanni
Tonara
|
Fer Massenti S. Giovanni su izgubili zadnjih 13 utakmica.
|
05/12
15:00
|
Bugarska Peta liga – BOG Pazardžik
Spartak Kalugerovo II
Rodopi 1921
|
Spartak Kalugerovo II je izgubio poslednjih 13 utakmica.
|
05/12
15:00
|
Turska TFF 1. Lig
Giresunspor
umraniyespor
|
Giresunspor je izgubio zadnjih 13 utakmica.
|
05/12
15:30
|
Hrvatska 2. ŽNL Novska
sava
socol
|
Sava je izgubila poslednjih 12 utakmica.
|
05/12
15:30
|
Hrvatska 2. ŽNL Splitsko-dalmatinska
Prugovo
Čaporice Trilj
|
Prugovo je izgubilo zadnjih 12 utakmica.
|
05/12
09:00
|
Švicarska 2. Liga FVRZ
Albisrieden
Witikon
|
Witikon je izgubio zadnjih 12 utakmica.
|
05/12
08:00
|
Rumunija Liga 5 Dambovita
Spicul Jugureni
Luceafărul Poiana
|
Luceafărul Poiana su izgubili zadnjih 12 utakmica.
|
05/12
15:30
|
Hrvatska 2. ŽNL Brodsko-posavska
NK Bonk
Pitajte
|
ASK je izgubio zadnjih 12 utakmica.
|
05/12
09:30
|
Rumunjska Liga 5 Teleorman
Spicul Balaci
Vointa Dunarea Pietrosani
|
Vointa Dunarea Pietrosani su izgubili zadnjih 12 utakmica.
|
05/12
14:00
|
Italija Promozione Sardegna Girone A
Hostal
Bonorva
|
Posada je izgubila zadnjih 12 utakmica.
|
05/12
15:00
|
Poljska IV. Liga – Swiętokrzyska
Hetman Włoszczowa
Granata
|
Hetman Włoszczowa su izgubili zadnjih 11 utakmica.
|
05/12
14:30
|
Srbija Zapadno-moravska zona
Budućnost (A)
Ovčar
|
Budućnost (A) je izgubila zadnjih 11 utakmica.
|
05/12
08:00
|
Rumunjska Liga 6 Prahova
Tineretul Poienarii Burchii
Flacăra Mălăieşti
|
Tineretul Poienarii Burchii su izgubili zadnjih 11 utakmica.
|
05/12
15:00
|
Španija Preferente Galicia – Sjeverna grupa
Allaríz
Youth Cambados
|
Allaríz je izgubio zadnjih 11 utakmica.
|
05/12
12:00
|
Druga liga Rusije, grupa 2
Enisey 2
Zvezda Sankt Peterburg
|
Enisey 2 je izgubio zadnjih 11 utakmica.
|
05/12
13:00
|
Rusija Belgorodska oblast–Centar
Vorskla Borisovka
Spartak Proletarsky
|
Spartak Proletarski je izgubio poslednjih 10 utakmica.
|
05/12
08:00
|
Rumunija Liga 5 Dambovita
Luceafărul Dărmănești
ACS Gloria Bucsani
|
ACS Gloria Bucsani je izgubio zadnjih 10 utakmica.
|
05/12
11:00
|
Prvenstvo Rusije Voronješke oblasti – Grupa 3
Gribanovka
Energy Talovaya
|
Energy Talovaya je izgubila zadnjih 10 utakmica.
|
05/12
14:00
|
Luksemburg Promotion d'Honneur
Etzella
Blo-W. Medernach
|
Blo-W. Medernach je izgubio zadnjih 10 utakmica.
|
05/12
13:00
|
Rumunija Liga 5 Mureș
Ațintiș Commune
Bekecs Măgherani
|
Bekecs Măgherani je izgubio zadnjih 10 utakmica.
|
05/12
15:00
|
Rumunija Liga 4 Harghita
Homorod Merești
Ezüstfenyő
|
Ezüstfenyő su izgubili zadnjih 10 utakmica.
|
05/12
16:00
|
Kipar 1. Divizija
Nea salamina
aez
|
AEZ je izgubio zadnjih 10 utakmica.
|
05/12
12:00
|
Rumunija Liga 6 Dambovita
Muscelul Văleni
Sportul Runcu
|
Muscelul Văleni su izgubili zadnjih 10 utakmica.
|
05/12
15:00
|
Bosna i Hercegovina Kantonalna liga USK
Željezničar Bosanska Krupa
Omladinac Pokoj
|
Željezničar Bosanska Krupa je izgubio zadnjih 10 utakmica.
|
05/12
15:00
|
Portugal AF Braga Pro-national
Cabreiros
Amares
|
Amares je izgubio zadnjih 10 utakmica.
|
05/12
15:00
|
Portugal AF Leiria I divizija – Serija A
Mirense
Monte Real
|
Monte Real je izgubio poslednjih 10 utakmica.
|
05/12
08:00
|
Rumunjska Liga 5 Arges – Seria Nord
Vulturii Vulturești
AFCS Cetateni
|
Vulturii Vulturești su izgubili zadnjih 10 utakmica.
|
05/12
15:30
|
Hrvatska 1. ŽNL Zagrebačka – Zapad
B.S.K.
Sveta Jana
|
Sveta Jana je izgubila zadnjih 10 utakmica.
|
05/12
08:00
|
Rumunjska Liga 5 Constanta
Real Năvodari
Înfrățirea 23
|
Înfrățirea 23 je izgubio zadnjih 10 utakmica.
|
05/12
15:00
|
Srbija PFL Pančevo
Ševac
Budućnost (A)
|
Budućnost (A) je izgubila zadnjih 10 utakmica.
|
05/12
14:00
|
Norveška 3. Divizija, Grupa 4
Mosjøen
Byaasen
|
Mosjøen je izgubio zadnjih 10 utakmica.
|
05/12
08:00
|
Rumunjska Liga 4 Bihor
Universitatea Oradea
CS Osorhei
|
Universitatea Oradea je izgubila zadnjih 10 utakmica.
|
05/12
15:00
|
Srbija zona “Centar”.
Bukovik
Brzi Brod
|
Bukovik je izgubio zadnjih 10 utakmica.
|
05/12
16:00
|
Portugal AF Viseu Division of Honor
lamego
The Vouzelenses
|
Lamego je izgubio zadnjih 10 utakmica.
|
05/12
15:00
|
Rumunija Liga 5 Brasov
Codlea II
Recolta Budila
|
Codlea II je izgubio zadnjih 9 utakmica.
|
05/12
08:30
|
Grčka A EPS Makedonias Grupa 1
Hlioupoli
Enwsi Sikaiwn
|
Enwsi Sikaiwn su izgubili zadnjih 9 utakmica.
|
05/12
08:00
|
Rumunjska Liga 4 Botoşani
Soimii
Sulita
|
Soimii su izgubili zadnjih 9 utakmica.
|
05/12
15:00
|
Srbija Sremska Liga
slogan (V)
Krušedol
|
Krušedol je izgubio zadnjih 9 utakmica.
|
05/12
08:00
|
Rumunija Liga 4 Iasi
Tonmir Iași
Stejarul Sinesti
|
Stejarul Sinesti su izgubili zadnjih 9 utakmica.
|
05/12
15:00
|
Rumunija Liga 4 Bacau
Barsanesti
Viitorul (Ca)
|
Viitorul (Ca) su izgubili zadnjih 9 utakmica.
|
05/12
08:00
|
Rumunjska Liga 5 Sibiu
Sorostin Șeica-Mică
Speranța Biertan
|
Sorostin Șeica-Mică su izgubili zadnjih 9 utakmica.
|
05/12
08:00
|
Rumunjska Liga 7 Prahova
Şoimii Apostolache
Cricovul Ciocini
|
Cricovul Cioceni su izgubili zadnjih 9 utakmica.
|
05/12
14:00
|
Srbija Mozzart Bet Prva Liga
Novi Sad
Radnički (NB)
|
Radnički (NB) je izgubio poslednjih 9 utakmica.
|
05/12
15:00
|
Hrvatska 2. ŽNL Dubrovačko-neretvanska
Libertas
SOŠK 1919
|
SOŠK 1919 je izgubio zadnjih 9 utakmica.
|
05/12
16:00
|
Portugal AF Braga Division of Honor – Serija A
Serzedelo
Manastir
|
Mosteiro je izgubio zadnjih 9 utakmica.
|
05/12
15:30
|
Hrvatska 1. ŽNL Zagrebačka – Istok
Rakovec
Hrvatska (NK)
|
Hrvatska (NK) je izgubila zadnjih 9 utakmica.
|
05/12
15:30
|
Hrvatska 2. ŽNL Varaždinska
Poljoprivrednik
Radnički (H)
|
Poljoprivrednik je izgubio zadnjih 9 utakmica.
|
05/12
15:30
|
Hrvatska 1. ŽNL Vukovarsko-srijemska
Nosteria
Sinđelić
|
Nosteria je izgubila zadnjih 9 utakmica.
|
05/12
08:00
|
Rumunjska Liga 5 Constanta
Voința Cochirleni
Marmura Deleni
|
Voința Cochirleni su izgubili zadnjih 9 utakmica.
|
05/12
15:00
|
Rumunija Liga 5 Cluj
Inter Dezmir
Voința Sâncraiu
|
Inter Dezmir je izgubio zadnjih 9 utakmica.
|
05/12
12:00
|
Rumunija Liga 6 Dambovita
Voința Valea Voievozilor
Luceafărul Dărmănești II
|
Voința Valea Voievozilor su izgubili zadnjih 9 utakmica.
|
05/12
13:30
|
Italija Terza Kategorija Kalabrija – Girone A
Time Jone
Sportski centar Valle Del Crocchio
|
Polisportiva Valle Del Crocchio je izgubio zadnjih 8 utakmica.
|
05/12
08:00
|
Rumunjska Liga 4 Tulcea
Viitorul Horia
Triumf Cerna
|
Viitorul Horia su izgubili zadnjih 8 utakmica.
|
05/12
21:00
|
Argentina Primera Division, žene
izletnici
Rosario Central
|
Izletnici su izgubili zadnjih 8 utakmica.
|
05/12
15:00
|
Rumunija Liga 6 Timiș
Šuma Mănăștiur
Steaua Roșie Stanciova
|
Foresta Mănăștiur je izgubio zadnjih 8 utakmica.
|
05/12
08:30
|
Slovenija 1. MNL Murska Sobota
Lipa
Hodoš
|
Lipa je izgubila zadnjih 8 utakmica.
|
05/12
14:30
|
Srbija Šumadijsko-Raška zona
Outpost
Goč
|
Zastava je izgubila poslednjih 8 utakmica.
|
05/12
08:00
|
Rumunjska Liga 4 Botoşani
Sportivul Trusesti
Unirea Săveni
|
Unirea Săveni su izgubili zadnjih 8 utakmica.
|
05/12
15:00
|
Bosna i Hercegovina Kantonalna Liga ZDK
NK Pobjeda Tešanjka
Proleter (M)
|
Proleter (M) je izgubio zadnjih 8 utakmica.
|
05/12
14:00
|
Grčka B EPS Ilias
Andritsainas 2023
Alfeios
|
Alfeios je izgubio zadnjih 8 utakmica.
|
05/12
11:00
|
Rumunjska Liga 5 Suceava
Sporting Vointa Bunesti
Viitorul Forasti
|
Viitorul Forasti su izgubili zadnjih 8 utakmica.
|
05/12
13:00
|
Njemačka Oberliga Niedersachsen
BW Bornreihe
Heeslinger SC
|
BW Bornreihe su izgubili posljednje 8 utakmice.
|
05/12
12:00
|
Finska Kakkonen, grupa B
Inter Turku
Pöxyt
|
Pöxyt je izgubio zadnjih 8 utakmica.
|
05/12
14:00
|
Grčka A EPS Makedonias Grupa 1
Napulj
Ethnikos Metewrwn
|
Ethnikos Metewrwn je izgubio zadnjih 8 utakmica.
|
05/12
14:30
|
Srbija Međuopštinska liga Kikinda-Žitište
Bega Novi Itebej
1. Oktobar
|
1. Oktobar je izgubio zadnjih 8 utakmica.
|
05/12
15:00
|
Austrija Regionalliga Zapad
Rankweil
Imst 1933
|
Rankweil je izgubio zadnjih 8 utakmica.
|
05/12
12:00
|
Rumunija Liga 6 Dambovita
Viitorul Sălcioara
Flacăra Ghinești
|
Viitorul Sălcioara su izgubili zadnjih 8 utakmica.
|
05/12
12:00
|
Kenijska nacionalna super liga
Gusii FC
Vihiga Utd
|
Gusii FC su izgubili zadnjih 7 utakmica.
|
05/12
15:30
|
Hrvatska 1. ŽNL Sisačko-moslavačka
Voloder
Jelengrad
|
Jelengrad je izgubio zadnjih 7 utakmica.
|
05/12
15:00
|
Rumunjska Liga 5 Bihor
Transilvania Sport Academy
Minerul Șuncuiuș
|
Minerul Șuncuiuș je izgubio zadnjih 7 utakmica.
|
05/12
15:00
|
Srbija zona “Centar”.
živio (Ž)
OFK Niš
|
Morava (Ž) je izgubila zadnjih 7 utakmica.
|
05/12
10:00
|
Rumunjska Liga 4 Vaslui
Viitorul Văleni
Speranţa Drânceni
|
Speranţa Drânceni je izgubio zadnjih 7 utakmica.
|
05/12
20:00
|
Dominikanska Republika Liga Dominicana de Fútbol
Atl. San Cristobal
Univerzitet O&M
|
Atl. San Cristóbal je izgubio posljednje 7 utakmice.
|
05/12
15:30
|
Hrvatska 2. ŽNL Sisak
AŠK
Gvozd
|
Gvozd je izgubio zadnjih 7 utakmica.
|
05/12
08:00
|
Rumunija Liga 5 Iasi
Windsock Movileni
Poiana Popești
|
Poiana Popești su izgubili zadnjih 7 utakmica.
|
05/12
08:00
|
Rumunija Liga 5 Dolj
Jiul Breasta
Șimnicu De Sus
|
Șimnicu De Sus su izgubili zadnjih 7 utakmica.
|
05/12
08:00
|
Rumunija Liga 5 Braila
Kazahstan II komunalni
Dunărea Tichilești
|
Dunărea Tichilești je izgubio zadnjih 7 utakmica.
|
05/12
13:30
|
Italija Prima Kategorija Calabria Girone C
Taurianova Academy
Gebbione 2024
|
Gebbione 2024 je izgubio zadnjih 7 utakmica.
|
05/12
15:30
|
Hrvatska 3. ŽNL Osijek
Sarvaš
Filipovica
|
Filipovica je izgubila zadnjih 7 utakmica.
|
05/12
15:45
|
Hrvatska 2. ŽNL Požeško-slavonska
Eminovci
B.S.K.
|
Eminovci su izgubili zadnjih 7 utakmica.
|
05/12
11:30
|
Rumunjska Liga 6 Giurgiu – Nord
ACS Maxima Hobaia II
Gaiseni
|
ACS Maxima Hobaia II je izgubio zadnjih 7 utakmica.
|
05/12
08:30
|
Grčka A EPS Makedonias Grupa 1
Keravnos Kolxikou
Makedonikos Litis
|
Keravnos Kolxikou je izgubio zadnjih 7 utakmica.
|
05/12
12:00
|
Rumunjska Liga 5 Maramureș
CS Seini
Speranţa Fersig
|
CS Seini su izgubili zadnjih 7 utakmica.
|
05/12
13:00
|
Superliga Kosova i Kosovo
Ballkani
Kosovo Polje
|
Kosovo Polje je izgubilo svoje poslednje 7 utakmice.
|
05/12
15:00
|
Srbija Srpska Liga Istok
Žitorađa 1957
Jagodina
|
Žitorađa 1957 je izgubila zadnjih 7 utakmica.
|
05/12
13:00
|
Grčka B EPS Korinthias
Ethnikos
Thiella (KD)
|
Thiella (KD) je izgubila zadnjih 7 utakmica.
|
05/12
15:30
|
Srbija Druga Novosadska Liga
Vinarstvo
Slanobarac
|
Vinogradar je izgubio zadnjih 7 utakmica.
|
05/12
15:00
|
Bosanskohercegovačka Kantonalna liga Sarajevo – Grupa A
SAŠK
Hrid
|
Hrid je izgubio zadnjih 7 utakmica.
|
05/12
15:00
|
Srbija 2. Južnobanatska liga “Zapad”
Partizan (G)
Bavanište
|
Partizan (G) je izgubio poslednjih 7 utakmica.
|
05/12
12:00
|
Rumunija Liga 5 Cluj
Avantul Panticeu
Vulturul Bunești
|
Vulturul Bunești su izgubili zadnjih 7 utakmica.
|
05/12
15:00
|
Rumunija Liga 5 Timiș
Avantul Jamu Mare
CS Utvin
|
CS Utvin su izgubili zadnjih 7 utakmica.
|
05/12
13:00
|
Švedska Divizija 2, Norra Svealand
Dalkurd
dobro
|
Dalkurd je izgubio zadnjih 7 utakmica.
|
05/12
09:00
|
Rumunija Liga 5 Buzau
Glodeanu Silistea
Viitorul Rusetu
|
Viitorul Rusetu su izgubili zadnjih 7 utakmica.
|
05/12
08:00
|
Rumunija Liga 5 Dolj
Desnatuiul Giurgița
Viitorul Ciupercenii Noi
|
Desnatuiul Giurgița je izgubio zadnjih 7 utakmica.
|
05/12
14:00
|
Rumunija Liga 6 Timiș
Liebling II
AS Cornești
|
AS Cornești je izgubio zadnjih 7 utakmica.
|
05/12
15:00
|
Poljska Klasa Okręgowa: Nowy Sącz I
Babia Góra Lipnica Wielka
Płomień Limanowa
|
Płomień Limanowa su izgubili zadnjih 7 utakmica.
|
05/12
15:30
|
Hrvatska 2. ŽNL Vinkovci
meteor
Šokadija (SM)
|
Meteor je izgubio zadnjih 7 utakmica.
|
05/12
08:00
|
Rumunjska Liga 4 Vaslui
Victoria Muntenii De Jos
CS Sporting Juniorul Vaslui
|
Victoria Muntenii De Jos je izgubila zadnjih 7 utakmica.
|
05/12
14:00
|
Rumunija Liga 5 Harghita
José Ocna
Subcetate
|
Subcetate su izgubili zadnjih 7 utakmica.
|
05/12
12:00
|
Rumunija Liga 6 Dambovita
Gloria Doicești
Cetatea Târgoviște 1396
|
Gloria Doicești je izgubila zadnjih 7 utakmica.
|
05/12
15:00
|
Srbija Srpska Liga Istok
Timočanin
Radnički (P)
|
Timočanin je izgubio poslednjih 7 utakmica.
|
05/12
08:00
|
Rumunjska Liga 6 Teleorman
Viitorul Turris Turnu Măgurele
Dinamo Bogdana
|
Dinamo Bogdana je izgubio zadnjih 7 utakmica.
|
05/12
16:00
|
Španija Tercera federacija, grupa 9
Torredonjimeno
Atletico Melilla CF
|
Atletico Melilla CF je izgubio zadnjih 7 utakmica.
|
05/12
11:00
|
Druga liga Rusije, grupa 3
Rjazanj
Kolomna
|
Kolomna je izgubila zadnjih 7 utakmica.
|
05/12
13:00
|
Francuska Grand Est National 3
Strazbur 2
Metropole Troyenne
|
Métropole Troyenne je izgubio zadnjih 7 utakmica.
|
05/12
14:00
|
Andorra Primera Division
EC Carroi
Penya Incarnada iz Andore
|
CE Carroi je izgubio zadnjih 6 utakmica.
|
05/12
16:00
|
Poljska Liga Okręgowa – Warszawa I
Promnik Łaskarzew
Legionovia II
|
Promnik Łaskarzew su izgubili posljednje 6 utakmice.
|
05/12
08:00
|
Rumunjska Liga 5 Galati
inter 2000
Razesii
|
Inter 2000 je izgubio zadnjih 6 utakmica.
|
05/12
08:00
|
Rumunjska Liga 5 Galati
Malina
inter 2000
|
Inter 2000 je izgubio zadnjih 6 utakmica.
|
05/12
13:00
|
Njemačka Westfalenliga – Staffel 1
SG Bockum Hovel 2013
Peckeloh
|
SG Bockum Hovel 2013 su izgubili zadnjih 6 utakmica.
|
05/12
08:00
|
Rumunjska Liga 5 Constanta
Voința Cochirleni
Marmura Deleni
|
Marmura Deleni su izgubili zadnjih 6 utakmica.
|
05/12
09:00
|
Poljska Liga Okręgowa – Warszawa I
PKS Radość Warszawa
Bug Wyszków
|
PKS Radość Warszawa su izgubili zadnjih 6 utakmica.
|
05/12
09:30
|
Rumunjska Liga 5 Teleorman
Spicul Balaci
Vointa Dunarea Pietrosani
|
Spicul Balaci su izgubili zadnjih 6 utakmica.
|
05/12
15:00
|
Španija 1. provincijska divizija ljubitelja Primera – Zamora
Morales del Vino Atlético
Inter Los Valles
|
Inter Los Valles je izgubio zadnjih 6 utakmica.
|
05/12
15:30
|
Srbija Prva Rasinska Okružna Liga
Gradina
slogan (D)
|
Gradina je izgubila posljednje 6 utakmice.
|
05/12
15:30
|
Hrvatska 1. ŽNL Zagrebačka – Jug
Brčko
Novaki
|
Brčko je izgubilo posljednjih 6 utakmica.
|
05/12
15:30
|
Hrvatska 2. ŽNL Bjelovarsko-bilogorska
Gordowa
Imsovac
|
Imsovac je izgubio zadnjih 6 utakmica.
|
05/12
19:00
|
Francuska Ligue 1
Marsej
Lorient
|
Lorient je izgubio zadnjih 6 utakmica.
|
05/12
12:00
|
Češka Divize B
Divite se Prahi B
UnionCheb
|
Union Cheb je izgubio zadnjih 6 utakmica.
|
05/12
15:00
|
Rumunija Liga 4 Sălaj
Venus Giurtelec
Someșul Someș Odorhei
|
Venus Giurtelec je izgubila zadnjih 6 utakmica.
|
05/12
19:00
|
Bolivija Copa Simon Bolivar
Club River San Julian
Novi Santa Cruz
|
Club River San Julián je izgubio zadnjih 6 utakmica.
|
05/12
08:00
|
Rumunija Liga 5 Dolj
Recolta Măceșu De Jos
Unirea Vela
|
Unirea Vela je izgubila zadnjih 6 utakmica.
|
05/12
13:00
|
Njemačka Oberliga Niedersachsen
Egestorf/Langreder
Rotenburger SV
|
Rotenburger SV je izgubio zadnjih 6 utakmica.
|
05/12
09:00
|
Švicarska 2. Liga FVRZ
Albisrieden
Witikon
|
Albisrieden je izgubio zadnjih 6 utakmica.
|
05/12
15:00
|
Hrvatska 3. ŽNL Koprivničko-križevačka
Drava (SP)
Buspan
|
Drava (SP) je izgubila zadnjih 6 utakmica.
|
05/12
08:00
|
Rumunjska Liga 5 Constanta
Chirnogeni
Unirea 23 Cobadin
|
Chirnogeni su izgubili zadnjih 6 utakmica.
|
05/12
15:30
|
Hrvatska 1. ŽNL Karlovac
Dobra Sveti Petar
Slunj
|
Dobra Sveti Petar su izgubili zadnjih 6 utakmica.
|
05/12
15:00
|
Rumunija Liga 5 București
Alexandru Văidean II
International Bucuresti
|
Alexandru Văidean II je izgubio zadnjih 6 utakmica.
|
05/12
09:00
|
Srbija Prva Beogradska Liga A
Voz
Šećeranac
|
Šećeranac je izgubio zadnjih 6 utakmica.
|
05/12
14:00
|
Italija Prima Kategorija Sardegna – Girone A
Kastor 1977
Uragano Pirri
|
Uragano Pirri je izgubio posljednje 6 utakmice.
|
05/12
15:00
|
Bugarska Peta liga – BOG Pazardžik
Draginovo
Minyor
|
Minyor je izgubio zadnjih 6 utakmica.
|
05/12
19:30
|
Argentina Riotercerense – Primera A, Apertura
Nautical Fitz Simon
Atlético Estudiantes de Hernando
|
Náutico Fitz Simón je izgubio posljednje 6 utakmice.
|
05/12
13:00
|
Bugarska Chetvarta liga – OG Sofija
Obelya City
Nadezhda Dobroslavtsi
|
Obelya City je izgubio zadnjih 6 utakmica.
|
05/12
15:00
|
Srbija Sremska Liga
Graničar (K)
Fruškogorac
|
Fruškogorac je izgubio poslednjih 6 utakmica.
|
05/12
15:00
|
Argentinska liga Independiente de Las Colonias – Apertura, Grupa A
sindikat (G)
sindikat (CB)
|
Unión (G) je izgubio posljednje 6 utakmice.
|
05/12
15:10
|
Argentinska liga Independiente de Las Colonias – Apertura, Grupa A
Deportivo Arias
sindikat (G)
|
Unión (G) je izgubio posljednje 6 utakmice.
|
05/12
13:30
|
Ruska Premijer liga, žene
Rubin
WFC Spartak Moskva
|
Rubin je izgubio zadnjih 6 utakmica.
|
05/12
08:00
|
Rumunija Liga 5 Gorj
Știința Popmond Plopșoru
Dănești
|
Știința Popmond Plopșoru je izgubio zadnjih 6 utakmica.
|
05/12
15:00
|
Portugal AF Porto I divizija – Serija 2
perafite
Melres
|
Melres je izgubio zadnjih 6 utakmica.
|
05/12
08:00
|
Rumunija Liga 5 Dolj
Știința Calopăr
Știința Malu Mare
|
Știința Calopăr je izgubio zadnjih 6 utakmica.
|
05/12
10:00
|
Macao Elite League
Tak Chun Ka I
gala
|
Gala je izgubila zadnjih 6 utakmica.
|
05/12
15:00
|
Rumunija Liga 4 Bacau
Barsanesti
Viitorul (Ca)
|
Barsanesti su izgubili zadnjih 6 utakmica.
|
05/12
12:00
|
Holandija 1e Klasse Zondag – A West
Wormerveer Fortune
Landsmeer
|
Fortuna Wormerveer je izgubio zadnjih 6 utakmica.
|
05/12
16:00
|
Portugal AF Lisboa II Division
Alverca C
Bobadelense
|
Alverca C je izgubila zadnjih 6 utakmica.
|
05/12
13:00
|
Druga liga Rusije, grupa 3
Kvant Obninsk
Tambov
|
Kvant Obninsk je izgubio zadnjih 6 utakmica.
|
05/12
14:00
|
Italija Promozione Sardegna Girone A
Monastir Kosmoto
Green Isola
|
Verde Isola je izgubio posljednje 6 utakmice.
|
05/12
08:00
|
Rumunija Liga 5 Braila
Kazahstan II komunalni
Dunărea Tichilești
|
Comunal Cazasu II je izgubio zadnjih 6 utakmica.
|
05/12
16:00
|
Španija Tercera federacija, grupa 13
Balsicas Atletico
Racing Murcia
|
Racing Murcia je izgubila posljednje 6 utakmice.
|
05/12
08:00
|
Rumunija Liga 5 Brasov
Asalt Cincu
Viitorul Progresul Voivodeni
|
Asalt Cincu su izgubili zadnjih 6 utakmica.
|
05/12
16:00
|
Portugal AF Setubal II Division
Star St Andrew
The Pelezinhos
|
Estrela St André su izgubili posljednje 6 utakmice.
|
05/12
15:30
|
Hrvatska 2. ŽNL Karlovac
Tuškani
Krnjak
|
Tuškani su izgubili zadnjih 6 utakmica.
|
05/12
15:00
|
Gana GAED Divizija 3 – Zona 1
Atomic Gateway
Plati Zenga
|
Atomic Gateway je izgubio zadnjih 6 utakmica.
|
05/12
15:30
|
Hrvatska 1. ŽNL Zagrebačka – Jug
Brčko
Novaki
|
Novaki su izgubili poslednjih 6 utakmica.
|
05/12
15:00
|
Bosna i Hercegovina Regionalna liga RS – Zapad
krajina (BL)
Saničani slogan
|
Sloga Saničani su izgubili zadnjih 6 utakmica.
|
05/12
12:00
|
Njemačka Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar
FC Cosmos Koblenz
FK Bitburg 1919
|
FC Bitburg 1919 je izgubio posljednje 6 utakmice.
|
05/12
15:00
|
Portugal AF Leiria Division of Honor LizSport
Leiria Marrazes
Benediktinac
|
Beneditense je izgubio zadnjih 6 utakmica.
|
05/12
15:00
|
Rumunjska Liga 5 Bihor
Zorile Buntești
Crișana Oradea
|
Crișana Oradea su izgubili zadnjih 6 utakmica.
|
05/12
15:00
|
Slovenija MNL Lendava
Panonija (G)
Mostje
|
Mostje je izgubilo zadnjih 6 utakmica.
|
05/12
14:00
|
Rumunija Liga 5 București
Fulgerul București
Romprim București II
|
Fulgerul București su izgubili zadnjih 6 utakmica.
|
05/12
08:00
|
Rumunjska Liga 5 Constanta
Nezavisnost
Aurora 23
|
Independența je izgubila zadnjih 6 utakmica.
|
05/12
16:30
|
Portugal AF Braga Division of Honor – Serija A
BRAND
Soarense
|
Soarense je izgubio posljednje 6 utakmice.
|
05/12
13:30
|
Italija Terza Kategorija Kalabrija – Girone A
Real Soveria Simeri
Royal Casino
|
Real Casino je izgubio zadnjih 6 utakmica.
|
05/12
15:00
|
Rumunjska Liga 4 Elite Satu Mare
Talna Orasu Nou
Căpleni
|
Căpleni su izgubili zadnjih 6 utakmica.
|
05/12
14:00
|
Italija Prima Kategorija Sardegna – Girone A
Mount Alma
Berchidda
|
Berchidda je izgubio zadnjih 6 utakmica.
|
05/12
15:30
|
Hrvatska 2. ŽNL Novska
Jasenovac
Uštica
|
Uštica je izgubila zadnjih 6 utakmica.
|
05/12
12:15
|
Mađarska NB I
Kisvárda
Mezőkövesd
|
Mezőkövesd su izgubili zadnjih 6 utakmica.
|
05/12
08:00
|
Rumunija Liga 5 Gorj
Viitorul Bolboși
Știința Godinești
|
Viitorul Bolboși je izgubio zadnjih 6 utakmica.
|
05/12
08:00
|
Rumunija Liga 5 Dolj
ACSO Filiasi II
Vulturul Cernătești
|
ACSO Filiasi II je izgubio zadnjih 6 utakmica.
|
05/12
15:30
|
Hrvatska 1. Međimurska NL
Trnava (G)
Dubravčan (DD)
|
Trnava (G) je izgubila zadnjih 6 utakmica.
|
05/12
08:00
|
Rumunjska Liga 5 Calarasi
Viitorul Ileana II
Progresul Perișoru
|
Progresul Perișoru je izgubio zadnjih 6 utakmica.
|
05/12
15:00
|
Srbija zona “Centar”.
Orljane
Zemljoradnik
|
Orljane su izgubile zadnjih 5 utakmica.
|
05/12
20:00
|
Kolumbija Primera B
Real Santander
Cortuluá
|
Real Santander je izgubio zadnjih 5 utakmica.
|
05/12
15:00
|
Poljska Klasa Okręgowa – Świętokrzyska
Victoria Skalbmierz
Partyzant Radoszyce
|
Partyzant Radoszyce su izgubili zadnjih 5 utakmica.
|
05/12
13:00
|
Bugarska Peta liga – B OG Sofija (Sever)
Spartak 2015 (DP)
Orlovec 2015
|
Orlovets 2015 je izgubio zadnjih 5 utakmica.
|
05/12
15:00
|
Mađarska NB III Nyugat
Kelen
Csornai
|
Csornai je izgubio zadnjih 5 utakmica.
|
05/12
14:00
|
Norveška 3. Divizija, Grupa 2
Sandnes II
Rukohvat
|
Madla je izgubila zadnjih 5 utakmica.
|
05/12
16:00
|
Portugal AF Santarém II Division
Pogodio sam
Alpiarça Eagles
|
Pego je izgubio zadnjih 5 utakmica.
|
05/12
08:00
|
Rumunjska Liga 5 Sibiu
Gloria Loamnes
Săliște 2012
|
Gloria Loamnes je izgubila zadnjih 5 utakmica.
|
05/12
10:00
|
Rumunija Liga 5 Cluj
Viitorul Răscruci
Progresul Cornești
|
Progresul Cornești je izgubio zadnjih 5 utakmica.
|
05/12
08:00
|
Rumunjska Liga 5 Alba
Șoimii Vințu de Jos
Progresul Fărău
|
Șoimii Vințu de Jos je izgubio zadnjih 5 utakmica.
|
05/12
10:00
|
Norveška 2. divizija Grupa 2
Vålerenga II
Alta
|
Vålerenga II je izgubio zadnjih 5 utakmica.
|
05/12
20:00
|
Argentina Liga Regional Futbol del Sur – Corral de Bustos
River Plate
Sportivo Isla Verde
|
River Plate je izgubio zadnjih 5 utakmica.
|
05/12
16:00
|
Španija Tercera federacija, grupa 3
UC kartice
Spotakni se
|
UC Cartes je izgubio zadnjih 5 utakmica.
|
Izvlačenje nizova fudbalskih timova predviđanja i statistike. Neriješeno za većinu fudbalskih utakmica zaredom.
Domaći tim – Gost | Razlog za klađenje | |
---|---|---|
05/12
20:00
|
Argentina Liga Regional Futbol del Sur – Corral de Bustos
San Carlos
United Youth
|
San Carlos je završio remijem u posljednje 5 utakmice.
|
05/12
15:00
|
Španija Preferente Galicia – Sjeverna grupa
villalonga
Celtiga CF
|
Villalonga je završila remijem u posljednje 4 utakmice.
|
05/12
13:30
|
Švicarska 2. Međuregionalna liga
FC Dardania Lausanne
FC Veyrier Sports
|
FC Veyrier Sports je završio remijem u posljednje 4 utakmice.
|
05/12
15:00
|
FA kup Gane
Bofoakwa Tano
Dreams
|
Bofoakwa Tano je završio remijem u posljednje 4 utakmice.
|
05/12
19:30
|
Argentina Riotercerense – Primera A, Apertura
Deportivo Independiente Río Tercero
Fudbalski klub Belgrano
|
Deportivo Independiente Río Tercero je završio remijem u posljednje 4 utakmice.
|
05/12
12:00
|
Njemačka Regionalliga Nord
Kiel II
Phönix Lübeck
|
Kiel II je završio remijem u posljednje 4 utakmice.
|
05/12
20:00
|
Dominikanska Republika Liga Dominicana de Fútbol
Cibao
Moca FC
|
Moca FC je završio remijem u posljednje 4 utakmice.
|
05/12
16:00
|
Portugal AF Vila Real Division of Honor – Serija A
Murça
Valpaços
|
Murça je završila remijem u posljednje 4 utakmice.
|
05/12
11:00
|
Finska Kansallinen Liiga
PK-35 Vantaa
KuPS
|
PK-35 Vantaa je završio remijem u posljednje 4 utakmice.
|
05/12
15:30
|
Slovenija PrvaLiga
bravo
Mura
|
Bravo je završio remijem u posljednje 4 utakmice.
|