Benfica x Vilafranquense: Pogledajte gdje gledati Kup Portugala UŽIVO

Benfika igra protiv Vilafranquensea u tome Nedjelja (13) u 17:30 (Brazilijsko vrijeme), in Stadion Luz u Lisabonu, za 4. kolo Kup Portugala. Utakmicu će prenositi SPORTTV u Portugalu u 20:30 sati.

Benfikin rival je Vilafranquense ove nedjelje, 13. decembra, u utakmici osmine finala Kupa Portugala u sezoni 2024/2024.

U Kupu Portugala, Benfika je imala privilegiju kasnog debija ponuđenu timovima iz elitne divizije. Svoje učešće otvorio je u trećoj fazi. Suočio se, izvan svog domena, s malim Paredesom. Potvrdio je svoje favorizovanje, ali tijesnom pobjedom od 1:0. Gol Samarisa u 26. minuti prve faze. Daleko ispod očekivanja stvorenih velikim ulaganjima kluba u potpise.

Ovo je standard za lisabonski tim ove sezone. Nastavite da vodite zajedničku kampanju, u okviru standarda. Malo ranije od očekivanog. U četvrtak, 10. decembra, izjednačili su 2-2 sa Standard Liegeom u Belgiji. Uspio je da se plasira u drugo kolo, ali tek kao drugi u grupi D. Imao je 12 bodova (tri pobjede i tri remija). Dva manje od Rangers of Scotland, drugi je klasifikovan.

Čak ni u portugalskom prvenstvu nema očekivani učinak i rezultate. Sa 21 bodom (sedam pobjeda i dva poraza) zauzima drugo mjesto na tabeli. Dva boda je ispod Sportinga. Kao glavni, odigrali su 15 poena i osvojili 12 (četiri pobjede i jedan poraz) postigavši ​​11 golova i primivši šest.

Benfica x Vilafranquense: gdje vidjeti, raspored, raspored i najnovije vijesti, pratite iz minuta u minut u realnom vremenu.

BENFICA JE JEDNOM: Helton, Gilberto, Otamendi, Jardel, Nuno Tavares, Gabriel, Pizzi, Pedrinho, Rafa, Gonçalo Ramos i Seferović-