💡Direktan izvor sa LEAGUELANE.com. Za dnevne profitabilne savjete posjetite njihov link PREMIUM PREDICTIONS.

Njemačka Bundesliga
Datum: nedelja, 25. oktobar 2024
Počinje u 20 UK / 30 CET
Lokacija: BayArena.

Kompanija Eleven jedna je od rijetkih ekipa koja još uvijek ima živ rekord u takmičenju, a ujedno je i jedna od najboljih ekipa u ligi posljednjih godina.

Prošle sezone su za dlaku izmakle prva četiri mjesta i stoga su morali da se bore za ulazak u Ligu Evrope.

U međuvremenu, ljudi Heika Herrlicha bili su posljednja sigurna ekipa u Bundesligi u sezoni 2019-20. Završili su 16º na tabeli od 18, i zabeležio je ukupno samo devet pobeda tokom svoje kampanje.

Idemo dalje, ljudi Petera Bosza takođe imaju odličan h2h rekord protiv ovog protivnika. U stvari, oni su potpuno neporaženi protiv njih.

Vjerovatno očekivati ​​da će Bayer Leverkusen imati veliku prednost ove nedjelje na BayAreni.

Bayer Leverkusen vs Augsburg: Uporedni rezultati (h2h)

• Kompanija Eleven je u nizu od četiri pobjede protiv ovog protivnika.
  • Ukupno su primili samo jedan gol u posljednjih pet utakmica zajedno.
  • Ni jednom do sada nisu izgubili od ovog rivala.
  • Na ovom stadionu domaća ekipa ima stopostotni pobjednički rekord, odbranivši samo tri remija.
  • Od 2015. godine gosti nisu postigli nijedan gol na ovom terenu.

Bayer Leverkusen vs Augsburg: prognoza

Boszovi ljudi su posljednjeg dana u gostima upisali pobjedu od 1-0 protiv Mainza. Lucas Alario je 30. pogodio pobednika za gosteº minutu.

U međuvremenu, Fuggerstadter je izgubio 0-2 na svom terenu prošle sedmice od Leipziga.

Kako sada stoji, Companhia Eleven ima prednost. Tim je u nizu od četiri pobjede protiv ovog protivnika u h2h okršajima, a primio je ukupno samo jedan gol u posljednjih pet utakmica zajedno.

Zapravo, ukupni rezultat u posljednjih pet h2h je 10-1, u njihovu korist. U nastavku, ima i 100% neporaženosti protiv protivnika, a na ovom stadionu od 2015. godine nije primio gol u ovim okršajima.

Nadalje, Herrlichovi ljudi su zabilježili ukupno samo tri prvenstvene pobjede u gostima u cijeloj 2024. godini, uz pobjede protiv Mainza, Schalkea i Union Berlina, tri najlošija tima Bundeslige.

S obzirom na ove statistike, shvatite da je Bayer Leverkusen lako bolji tim. Računajte na njih da će ove nedjelje postići dobar rezultat.

Bayer Leverkusen vs Augsburg: Tipovi

• Pobjednik: Bayer Leverkusen @ 1,60 (3/5)