💡Direktan izvor sa LEAGUELANE.com. Za dnevne profitabilne savjete posjetite njihov link PREMIUM PREDICTIONS.

Njemačka Bundesliga
Datum: subota 17
Počinje u 17 UK / 30 CET
Lokacija: Schuco Arena.

Bavarci su sada u opasnosti nakon poraza od Hofenhajma. Uspjeli su pobjedom od 4-3 nad Herthom da daju izjavu, ali to još uvijek nije bilo na nivou koji očekujemo od pobjede od 3 boda sada.

I u tom scenariju se pojavljuje Die Blauen, tim koji je tek krajem prošle sezone plasiran u prvu ligu. Frustrirani i odlučni Bavarci bi trebali imati dan na terenu protiv ovog skromnog protivnika.

Takođe imaju impresivan h2h rekord protiv ovog protivnika tokom godina (kao što je slučaj sa skoro svakim timom u Nemačkoj).

Vjerovatno očekujte veliku pobjedu minhenskog Bayerna ove subote.

Arminia Bielefeld vs Bayern Minhen: okršaj (h2h)

• Posljednji put kada su se njih dvojica suočili na terenu, branioci titule su pobijedili rezultatom 0-1.
  • Također su pobijedili u osam od prethodnih devet mečeva.
  • Od 1997. godine samo je dva puta izgubio od svog rivala.
  • U posljednjih 14 godina domaćini na ovom stadionu nisu postigli nijedan gol.

Arminia Bielefeld vs Bayern München: Pregled

Momci Uwea Neuhausa izgubili su 1-0 u gostima posljednjeg dana od Werdera iz Bremena. Nakon što su domaći poništili gol 20º minutu VAR-a, sedam minuta kasnije nadoknadili su još jednim golom i održali vodstvo do posljednjeg zvižduka.

U međuvremenu, štićenici Hans-Dietera Flick-a uspjeli su pobijediti na svom terenu rezultatom 4-3 prošle sedmice protiv Herthe. Na majstorskom kursu napada, Robert Lewandowski postigao je sva četiri gola za aktuelnog prvaka Evrope. U stvari, pobjednika je stavio na 90+3.rd minutu.

Gledajući dalje, Bavarci su lako najbolji tim na svijetu u ovom trenutku, i odlučni su da još jednom ponove prošlosezonska herojska djela.

Suočavaju se s novopromoviranim timom bez iskustva u vrhunskim letovima. I odmah je neujednačena igra.

Štaviše, Flickovi ljudi takođe imaju dominantan h2h rekord protiv ovog protivnika. Pokušat će odigrati besprijekornu predstavu i pritom pokušati izbrisati uspomenu na poraz Hoffenheima.

Imajući ta zapažanja na umu, Bayern Minhen bi trebao osigurati tri boda, i to u stilu.

Arminia Bielefeld vs Bayern München: savjeti za klađenje

• Bayern München -1.5 Azijski hendikep @ 1.60 (3/5)