šŸ’”Direktan izvor sa LEAGUELANE.com. Za dnevne profitabilne savjete posjetite njihov link PREMIUM PREDICTIONS.

Danska ā€“ Super liga
Datum: ponedeljak, 26. oktobar 2024
Počinje u 18 UK / 00 CET
Lokacija: Aalborg Portland Park (Aalborg).

AaB je pokazao mjeÅ”ovitu formu ove sezone, sa 8 bodova iz pet utakmica (2W 2D 1L) na kalendaru. Domaćin je neporažen u posljednje dvije prvenstvene utakmice.

Vejle je jurio prvo mjesto nakon promocije, Å”to pokazuje veliko obećanje za klub na sjeveru grada. Oni su neporaženi u posljednje četiri utakmice u kampanji.

AaB Aalborg vs Vejle međusobno (h2h)

• Njegova posljednja četiri generalna sastanka zavrÅ”ila su nerijeÅ”enim rezultatom.
  • U dva od posljednja tri susreta oba tima su postigla gol.
  • Domaćin je neporažen u posljednjih jedanaest utakmica.
  • Gost je upisao samo jednu od posljednjih pet pobjeda u generalnom plasmanu.

Prognoza AaB Aalborg vs Vejle

Alborg zaostaje dva boda za napredovanim timom na tabeli, Å”to će ga vjerovatno odvratiti prije sljedeće utakmice. Oni primaju nakon 1-2 gostujuće pobjede protiv FC Copenhagena po posljednji put u svom kalendaru.

Vejleov niz je bio nevjerovatan za promoviranu ekipu, a njegov povratak u Superligu dobro su najavili Constantin Galca i njegov tim. Tim će gostovati nakon 3-2 domaće pobjede nad Lyngbyjem u ligi.

Gostujući tim je žestok u napadu i ima 12 golova u 5 prvenstvenih utakmica. Ipak, primio je 9 golova u istom periodu. Dakle, njihova odbrana nije van granica za domaćine, a Redsi su se mučili u prethodna dva gostovanja.

Na osnovu ove statistike, možemo očekivati ā€‹ā€‹da će oba tima pronaći leđa u mreži za devedeset minuta. Stoga će BTTS prijedlog vjerovatno zadovoljiti potrebe kladioničara. S obzirom na to da gost ima niži prosjek golova u gostima, vjerovatno je da će na utakmici vidjeti manje od 3,5 gola.