Sacavenense x Sporting: Вижте къде да ГЛЕДАТЕ Купата на Португалия НА ЖИВО

Спортинг ще се изправи срещу Сакавенензе в това Понеделник, 23-ти в 18:15 ч (бразилско време), в Национален стадион Jamor, в Oeiras - Лисабон, за 3-ия кръг на Купа на Португалия. Мачът ще бъде предаван поточно от СПОРТ ТВ в Португалия в 22 ч.

Спортинг на върха в португалското първенство, Спортинг започва в понеделник, 23 ноември, втори фронт на битка. Той ще направи своя дебют в изданието 2024/2024 на Купата на Португалия

Спортинг отбеляза два гола в последните няколко мача, и двата 4-4. Първият, в Лисабон, срещу Тондела, го постави на върха в португалското първенство. Вторият, далеч от дома, срещу Витория де Гимараеш, увеличи предимството им. Той има 19 точки (шест победи и едно равенство). Има още четирима освен Брага и Бенфика, най-близките им преследвачи.

Гореочакваното начало даде надежда на феновете за спечелване на титла, която не се е случвала от сезон 1999/2000. Спортинг никога не е печелил португалското първенство през XNUMX век. Естествено, все още е твърде рано за това, особено като се имат предвид големите инвестиции, направени от Бенфика, но и от Порто в подписвания.

Алвиверде обаче е изключително отдаден на местните турнири, тъй като не успя да се класира за Лига Европа. Той падна от ЛАСК Линц от Австрия в последния кръг на квалификациите. Оттогава той не е губил. Имаше пет победи и една загуба.

Sacavenense срещу Sporting: къде да гледате, график, график и най-новите новини, следвайте минута по минута в реално време.