Porto x Tondela: НА ЖИВО [HD]: Вижте къде да ГЛЕДАТЕ Liga NOS НА ЖИВО

Порто ще се изправи срещу Тондела в това Събота (05) от 17:30 ч (бразилско време), в Стадион Драгао в Порто, за 9-ми ден от Висша лига NOS. Мачът ще бъде предаван поточно от ESPN и телевизия СПОРТ в Португалия в 21 ч.

След като мисията на Шампионската лига е изпълнена, Порто вече може да насочи вниманието си към португалското първенство.

Във вторник, 1 декември, също на Estádio do Dragão, Порто потвърди класирането си за осминафиналите на Шампионската лига с един ден предварително, като запази равенството XNUMX-XNUMX с Манчестър Сити. Резултатът беше добър, но представянето не. Клубът игра като малък отбор. Създадоха само две завършващи възможности по време на мача. Само един от тях попадна в целта.

Той избяга от поражението благодарение на грешките на Манчестър Сити при стрелба, които създадоха 19 възможности за удар. Пет от тях попаднаха към португалската врата. Но не успяха да завъртят мрежата. Но дори и да загуби, Порто ще се класира, тъй като победата на Олимпик Марсилия над Олимпиакос (2-1) в другия решаващ мач ще им гарантира място в следващата фаза на турнира.

Със сигурност обаче Порто ще трябва да произведе повече, за да запише три точки на сметката си в мача тази събота. Дори не можете да мислите за друг резултат. С 16 точки (пет победи, едно равенство и две поражения) той заема скромната четвърта позиция в класацията. Той изостава с шест точки от лидера Спортинг. Като основно, представянето е превъзходно. Има втората най-добра кампания в класацията на собствениците на имоти. От 12-те спорни точки в колоната, една спечели девет (три победи и едно поражение), като отбеляза девет гола и допусна пет.

Porto x Tondela: къде да гледате, график, програмиране и най-новите новини, следвайте минута по минута в реално време.