Porto x Nacional НА ЖИВО [HD]: Вижте къде да ГЛЕДАТЕ Liga NOS НА ЖИВО

Порто ще се изправи срещу Национал в това Неделя (20), 17:00 ч (бразилско време), в Estádio do Dragão, град Порто, за 10 ден от Висша лига NOS. Мачът ще бъде предаван поточно от FoxSports e SPORTTV в Португалия в 20 ч.

С изпълнената мисия в купите, Порто ще играе отново тази неделя, 20-и, за португалското първенство.

Порто си взе кратка „ваканция“ от португалското първенство. Имаше три игри, последвани от други състезания. Всички спечелиха. Първото, чиста формалност. Той вкара 2-0 на Олимпиакос от Гърция, тъкмо попълвайки таблицата за последния кръг от груповата фаза на Шампионската лига. Той вече беше гарантиран на осминафиналите като втори в групата. Той ще поднови спора за турнира през февруари срещу Ювентус.

Следващите два мача обаче бяха на живот и смърт. В Купата на Португалия той си осигури място на осминафиналите, като отбеляза 2-1 срещу Тондела. Сега той очаква да се определи кой ще бъде следващият му съперник. В сряда, 16-и, също на Estádio do Dragão, той дебютира в Купата на лигата на Португалия. За четвъртфиналите резултатът се повтори с Пасош де Ферейра като съперник.

Португалското първенство е мястото, където има по-големи трудности. С 19 точки (шест победи, едно равенство и две поражения) той започна спора от десетия кръг, заемайки третата позиция в класирането. Четири точки под Спортинг, лидер. Като основен обаче има най-доброто представяне в Примейра лига. От 15-те спорни точки в колоната, един спечели 12 (четири победи и едно поражение), като отбеляза 13 гола и допусна осем.

Porto x Nacional: къде да гледате, график, програма и най-новите новини, следвайте минута по минута в реално време.

ФК Порто е домакин на Национал, в мач от 10-ия кръг на Лига NOS. Това са изборите на Sérgio Conceição за мача.

Eleven FC Porto: Marchesín; Нану, Мбемба, Диого Лейте и Зайду; Отавио, Урибе и Серхио Оливейра; Текатито, Тареми и Марега.

Резерви: Диого Коста, Сар, Манафа. Фабио Виейра, Груич, Луис Диас, Жоао Марио, Тони Мартинес и Еванилсън.

ЕДИНАЙСЕ НАЦИОНАЛНИ: Даниел Гимараеш; Рубен Фрейтас, Лукас Кал, Педрао, Жоао Вигарио; Алхасан, Азуни, Данилович; Кенджи Горе, Камачо и Браян Риаскос.

Национални резерви: Рикардо, Козиело, Рубен Микаел, Уити, Рочез, Хулио Сезар, Нуно Борхес, Жоао Виктор и Франсиско Рамос.

Мануел Оливейра, от Порто, е определен съдия за сблъсъка между сини и бели и бели. Тиаго Леандро и Тиаго Мота са асистенти, а Фабио Мело е 4-ти рефер.

Бруно Естевес от Сетубал ще бъде във VAR, подпомаган от Хосе Лусия.