Ponte Preta x Sampaio Corrêa НА ЖИВО [HD]: Вижте къде да го гледате по телевизията и онлайн

Понте Прета и Сампайо Кореа Цар, в това вторник (01), 21h30 (бразилско време), в Стадион Moisés Lucarelli, в Кампинас (SP), за 25-ия кръг на Бразилско първенство от серия B. Мачът ще бъде излъчен на живо в деня ПРЕМИЕРА.

Отборите излизат на терена този вторник (01), за 25-ия кръг на Brasileirão; вижте как да следите на живо по телевизията и интернет.

Четири точки разделят отборите в класацията и двата се стремят да се възстановят в лигата. Понте, на осмо място с 36 точки, идва от поражение с 2-1, от завръщане, от CSA в последния кръг и видя поредица от пет мача, падащи без загуба.

В допълнение към края на непобедимостта, Макака продължи без да спечели нито един директен мач в Серия B. Досега имаше шест мача с пет поражения (América-MG, Chapecoense, Juventude, Cuiabá и CSA) и равенство (América-MG ).

Сега се опитайте да повторите победата от първия кръг над Сампайо, дъно по това време, за да разчупите тази съдба и да се доближите до G-4, който днес е на четири точки.

Трикольорите пък губят у дома от Бразил де Пелотас с 1:0 и искат да започнат от балансираната торта на отборите, които са в G-4.
С 40 точки на трето място Трикольор може да напусне зоната за класиране в случай на загуба от Понте Прета. С победата Боливия Керида ще отвори седем точки от съперническата игра.

Ponte Preta x Sampaio Corrêa: къде да гледате, график, програма и най-новите новини, следвайте минута по минута в реално време.

Къде да гледате Ponte Preta срещу Sampaio Corrêa днес?

предаване: премиера в цяла Бразилия, разказан от Хулио Оливейра и коментари от Карлос Едуардо Лино.