Guaraní срещу Grêmio НА ЖИВО: Вижте къде да гледате по телевизията и онлайн

Гуарани и Гремио Цар, в това четвъртък (26), em 9.30 часа (бразилско време), в Defensores del Chaco в Асунсион, Парагвай, за кръг 16 на Купа Либертадорес 2024. Мачът ще бъде излъчен на живо в деня Facebook Гледайте.

Напускането на Парагвай този четвъртък завършва първия кръг на осминафиналите.

Отборът на Ренато Порталупи не знае какво е да загубиш от 11 октомври, когато бяха победени от Сантос във Вила Белмиро с 2: 1. След двубоя с Пейше имаше 12 мача, като добавиха девет победи и три равенства.

Въпреки положителната серия, Гремио получи критики от феновете в мача миналата неделя, когато завършиха наравно 0-0 с Коринтианс в Бразилиао. Алвинегро все още имаше двама играчи по-малко и въпреки това гаучосите не успяха да балансират мрежите.

Сега очакванията са отново да покажем добро представяне на терена и да запазим непобедената серия. За това Ренато Порталупи трябва да се катери с максимална сила, с изключение на Канеман, който е спрян. Тенденцията е Давид Браз да заеме овакантеното място на аржентинеца.

От страна на Гуарани моментът не е най-добрият. Отборът е в средата на таблицата на парагвайското първенство и пристига за мача след поражение срещу 12 de Outubro.

След двубоя в четвъртък, отборите се изправят отново един срещу друг на 3 декември в Arena do Grêmio. Тези, които се класират, се изправят срещу победителя от Сантос и LDU.

Guaraní срещу Grêmio: къде да гледате, график, график и най-новите новини, следвайте минута по минута в реално време.

ТЕХНИЧЕСКИ ДАННИ: GUARANÍ X GRÊMIO

Дата / час: 26 г., 11:2024 ч
Местоположение: Defensores del Chaco, Asunción (Парагвай)
Съдия: Гийермо Гереро (Еквадор)
Асистенти: Кристиан Лескано и Байрън Ромеро (Еквадор)
Видеорефер: Даниел Федорчук (Уругвай)

Вероятни състави:

ГАРАНЦИЯ: сръбски; Трипичио, Романя, Баес и Мигел Бенитес; Хорхе Морел, Флорентин и Родриго Фернандес; Сесилио Домингес, Мерлини и Фернандо Фернандес.; Технически: Густаво Костас

Присвояване: Гийермо Бенитес.

ГИЛДИЯ: Вандерлей; Виктор Фераз, Джеромел, Дейвид Браз и Кортез; Дарлан, Матеус Енрике, Луис Фернандо, Жан Пиер и Пепе; Диего Соуза.; Технически: Ренато Порталупи

Присвояване: Канеман, Алисон, Майкон и Леонардо.

Къде да гледате Guarani срещу Grêmio днес?

Излъчване: С ексклузивно предаване на официалната страница на Купата в социалната мрежа.