Fluminense срещу Athletico-PR НА ЖИВО: Вижте къде да гледате по телевизията и онлайн

Ривър Плейт и Атлетико PR Цар, в това вторник (01), em 19h15 (време Бразилия), на Estadio Libertadores da América, в Avellaneda – Буенос Айрес, В осминафиналите реванши отКупа Либертадорес 2024. Мачът ще бъде излъчен на живо в деня conmebol tv.

Отборите излизат на терена този вторник (01), за реванша от осминафиналите на Либертадорес; вижте как да следите на живо по телевизията и интернет.

В Либертадорес голът като гост е тайбрек. С това 0 към 0 дава Ривър. Равенство за два или повече гола (2 на 2, 3 на 3…) дава на Атлетико. А 1 към 1 направо води до дузпи. И който победи, разбира се, продължава напред. Който премине, взима Индепендиенте дел Вале или Насионал-УРУ на четвъртфиналите – по пътя 0-0.

За двубоя този вторник треньорите изживяват различни ситуации във връзка със сглобяването на отборите си. Докато Марсело Галярдо разполага с максимална сила, Пауло Аутуори трупа проблеми. Има 15 нарушения, сред имена като Сантос, Яндрей, Абнер, Никао и Рейналдо.

River Plate срещу Athletico-PR: къде да гледате, график, график и най-новите новини, следвайте минута по минута в реално време.

Вероятен състав на Athletico-PR: Бенедикт; Ерик, Педро Енрике, Тиаго Хелено и Жоао Виктор; Уелингтън, Ричард, Кристиан и Лео Читадини; Карлос Едуардо (Валтер) и Кайзер.

Лузи: Нападател Рейналдо (спрян), вратарите Сантос, Яндрей и Лео Линк, десен бек Хелвен, защитници Фелипе Агилар и Зе Ивалдо, ляв бек Абнер, халф Алварадо, полузащитник Никао и нападател Геуванио (Covid-19); десен бек Джонатан, ляв бек Марсио Азеведо и нападател Витиньо (контузен).

Възможен състав за Ривър Плейт: Армани; Монтиел, Пауло Диас, Пинола и Каско; Соса и Енцо Перес; Де Ла Круз и Игнасио Фернандес; Боре и Матиас Суарес.

Присвояване: Никой.