Famalicão x Sporting: НА ЖИВО [HD]: Вижте къде да ГЛЕДАТЕ Liga NOS НА ЖИВО

Famalicão се изправя срещу Sportingв това Събота (05) от 15:00ч (бразилско време), в Общински стадион на Фамаликао, във Вила Нова де Фамаликао, за 9-ми ден от Висша лига NOS. Мачът ще бъде предаван поточно от ESPN и телевизия СПОРТ в Португалия в 19 ч.

Търсейки да се възползва от предимството, предлагано от по-лекия календар, Спортинг се изправя срещу Фамаликао тази събота (05).

Елиминиран рано от Лига Европа, когато отпадна в последната фаза на процеса на селекция за груповата фаза на турнира срещу ЛАСК Линц от Австрия, Спортинг имаше почти цялата първа половина на сезон 2024/2024 с предимството да има много по-лек календар от Бенфика и Порто. Той знаеше как да се възползва от по-дългите периоди на обучение.

С 22 точки (седем победи и равенство) той води в португалското първенство, което все още печели през този век. Има четири точки срещу Брага и Бенфика, които делят вицелидерството. Преднината спрямо четвъртия Порто е шест точки. Това предимство обаче е към своя край. Следващата седмица в континенталните състезания предстои последният кръг от груповата фаза. От този момент нататък. календарът ще е еднакъв за всички.

Спортинг не е губил от мача с ЛАСК Линц. Седем победи и едно равенство. Този списък включва дебюта в Купата на Португалия. Той победи Сакавененсе с клане. Той приложи 7 към 1. Следващият му съперник ще бъде Paços de Ferreira. Ще можете да играете на вашия стадион. Като гост, в португалското първенство, той има 100% успех. Той спечели четирите мача, които изигра, като отбеляза десет гола и допусна един.

Famalicão x Sporting: къде да гледате, график, график и най-новите новини, следвайте минута по минута в реално време.