Benfica x Vilafranquense: Вижте къде да ГЛЕДАТЕ Купата на Португалия НА ЖИВО

Бенфика се изправя срещу Вилафранкуенсе в това Неделя (13) от 17:30ч (бразилско време), в Стадион Луз в Лисабон, за 4-ия кръг на Купа на Португалия. Мачът ще бъде предаван поточно от СПОРТ ТВ в Португалия в 20 ч.

Съперник на Бенфика са Вилафранкуензе тази неделя, 13 декември, в мач за осминафиналите на Купата на Португалия за сезон 2024/2024.

В Купата на Португалия Бенфика имаше привилегията за късен дебют, предложена на отбори от елитната дивизия. Откри участието си в третата фаза. Той се изправи, извън своята област, срещу малкия Паредес. Той потвърди фаворитизма си, но с минимална победа с 1:0.Самарис се разписа в 26-ата минута на първата фаза. Далеч под очакванията, създадени от големите инвестиции, направени от клуба в подписвания.

Това е стандартът за отбора от Лисабон през този сезон. Продължете да провеждате обща кампания, в рамките на стандартите. Малко по-рано от очакваното. В четвъртък, 10 декември, те изравниха 2-2 със Стандарт Лиеж в Белгия. Той успя да се класира за втория кръг, но едва като втори в група D. Той имаше 12 точки (три победи и три равенства). Двама по-малко от Рейнджърс на Шотландия, другият класиран.

Дори в португалското първенство няма очакваното представяне или резултати. С 21 точки (седем победи и две поражения) се нарежда на второ място в класацията. Това е две точки под Спортинг. Като основен играч те изиграха 15 точки и спечелиха 12 (четири победи и едно поражение), като отбелязаха 11 гола и допуснаха шест.

Benfica x Vilafranquense: къде да видите, график, график и най-новите новини, следвайте минута по минута в реално време.

ВЕДНЪЖ НА БЕНФИКА: Хелтън, Жилберто, Отаменди, Жардел, Нуно Таварес, Габриел, Пици, Педриньо, Рафа, Гонсало Рамос и Сеферович-