????Прамая крыніца з LEAGUELANE.com. Для штодзённых прыбытковых парад перайдзіце па іх спасылцы ПРАГНОЗЫ ПРЕМІУМ.

Расія - Прэм'ер-ліга
Дата: панядзелак, 14 верасня 2024 г
Пачатак у 16:30 Вялікабрытаніі / 17:30 CET
Месца правядзення: Газпрам Арэна (Санкт-Пецярбург).

Пасля перамогі ў мінулым сезоне «Газпром Арэна» стане сведкам сутычкі паміж «Зенітам» і тульскім «Арсеналам» у чарговай расійскай Прэм'ер-лізе ў гэтым сезоне.

У гэтым сезоне кожная каманда правяла па шэсць гульняў. Маючы пакуль толькі адну паразу, Зеніт на шляху да яшчэ аднаго тытула ў гэтым сезоне. Яны будуць у выніку нулявой гасцявой нічыі супраць маскоўскага "Лакаматыва".

Тым часам тульскі «Арсенал» апусціўся далей у ніжнюю частку табліцы. Каманда мае толькі 5 ачкоў у 6 гульнях, згуляных на дадзены момант, дзякуючы 1 перамозе і 2 нічыім за гэты перыяд. Яны зробяць візіт пасля запланаванай хатняй паразы ад маскоўскага "Спартака" з лікам 2:1.

Зеніт супраць Арсенала Тула адзін да аднаго (h2h)

• Гаспадары атрымалі сем з дзевяці агульных перамог.
  • Папярэдняя сустрэча прынесла «Зеніту» выязную перамогу з лікам 0:1.
  • Абедзве каманды забілі тры з апошніх пяці гульняў.
  • Толькі адна з апошніх пяці гульняў завяршылася ўнічыю.
  • У шасці хатніх гульнях гаспадары прайгралі толькі аднойчы.

Зеніт - Арсенал Тула Прагноз

«Зеніт» скаціўся з вяршыні табліцы, калі іх серыя з чатырох перамог у пачатку сезона была сапсавана паражэннем у гасцях ад маскоўскага «Дынама».

Прайграўшы толькі адну гульню і ўлічваючы, што яны вярнуліся ў лік з апошняй гульні, "Львы" будуць мець перавагу, прынамсі, у любой палове гульні.

Нягледзячы на ​​​​гэта, "Зенітарс" не значыцца на іх табло, забіўшы толькі 10 галоў у лізе. Яго абарона застаецца некранутай, за той жа перыяд прапушчана толькі тры галы.

Арсенал Тула забіў 6 галоў і атрымаў 8 у адказ, так што ніякі BTTS не будзе прыдатным варыянтам для тых, хто робіць стаўкі, разам з чаявымі менш за 3,5 галоў за дзевяноста хвілін.

Парады па стаўках на матч "Зеніт" - "Арсенал Тула".