????Прамая крыніца з LEAGUELANE.com. Для штодзённых прыбытковых парад перайдзіце па іх спасылцы ПРАГНОЗЫ ПРЕМІУМ.

Еўрапейская ліга
Дата: серада, 4 лістапада 2024 г
Пачатак у 20:00 Вялікабрытаніі / 21:00 CET
Месца правядзення: Стадыён Ванкдорф (Берн).

Гуляючы за сталом аднолькава, гэта будзе блізкі матч у Берне, калі "Янг Бойз" сустрэнецца з сафійскім ЦСКА на групавым этапе Лігі Еўропы. «Янг Бойз» не выйграў у апошніх дзвюх гульнях турніру пасля таго, як на выездзе згулялі ўнічыю 1-1 з ЧФР Клуж у апошні тайм-аўт.

Не забіўшы галоў у турніры, сафійскі ЦСКА займае апошняе месца ў чацвёрцы. Госці таксама пакуль не выйгравалі і прыбылі пасля нулявой нічыёй з «Ромай» у апошняй гульні Лігі Еўропы.

Янг Бойз супраць ЦСКА Сафія адзін да аднаго (h2h)

• Гаспадары не сустракаліся з іншай балгарскай камандай ні на адным буйным спаборніцтве.
  • Госці сустракаліся са швейцарскім «Базэлем», дзе выйгралі з лікам 1:3.

Янг Бойз супраць ЦСКА Сафія Прагноз

Нягледзячы на ​​тое, што гэта першае супрацьстаянне з балгарскай камандай, «Янг Бойз» напэўна атрымае што-небудзь з сутыкнення праз дзевяноста хвілін. Гаспадары карыстаюцца перавагай поля ў гульні, і іх бяспройгрышная серыя ў матчы EL ўключае нічыю, якая будзе суцяшэннем для гаспадароў.

Між тым, гульня ў гасцях павінна запаволіць сафійскі ЦСКА. Форварды каманды гасцей таксама не змаглі рэалізаваць свае шанцы ў дзвюх гульнях EL запар. Гэта таксама дазваляе камандзе гаспадароў крыху апярэджваць каманду гасцей у наступным матчы.

Галоўная хатняя перамога, верагодна, будзе ідэальным выбарам для матчу, улічваючы іх перавагу на сваім полі і перавагу ў лізе. Нягледзячы на ​​тое, што яны з'яўляюцца фаварытамі, яны чакаюць меншай колькасці галоў у матчы. Вось чаму чаявыя менш за 3,5 гала - гэта, верагодна, лепшы варыянт для атрымання годнай прыбытку.