Прагноз, парады па стаўках і прагноз на матч "Вільярэал" - "Вальядалід".

????Прамая крыніца з LEAGUELANE.com. Для штодзённых прыбытковых парад перайдзіце па іх спасылцы ПРАГНОЗЫ ПРЕМІУМ.

іспанская ліга
Дата: нядзеля, 1 лістапада 2024 г
Пачатак у 20:00 Вялікабрытаніі / 21:00 CET
Месца: стадыён Керамік (Вільярэал).

Прайграўшы толькі адзін з сямі матчаў чэмпіянату ў гэтым сезоне, Вільярэал знаходзіцца ў добрай форме ў Ла Лізе перад нядзельнай сутычкай.

Гаспадары набралі па 12 ачкоў з трох перамог і нічыіх у сваім календары.

Ён атрымае пасля нулявой нічыёй у гасцях з павышаным Кадысам, у апошні раз у лізе.

Рэал Вальядалід апусціўся ў ніжнюю частку табліцы з серыяй перамог запар у гэтым сезоне.

Чатыры з іх сямі бязвыйгрышных серый скончыліся паразамі запар, і яны знаходзяцца ў лізе з трыма ачкамі з трох нічыіх у гэтым сезоне.

Каманда наведае каманду з хатняй паражэннем з лікам 0-2 супраць CD Alavés у апошняй гульні лігі ў календары.

Твар у твар Вільярэал супраць Вальядаліда (h2h)

• Дзве з трох апошніх гульняў завяршыліся ўнічыю.
  • Тры з апошніх пяці агульных перамог атрымалі гаспадары.
  • Абедзве каманды забілі толькі ў адной з апошніх пяці сустрэч.
  • Папярэдняя сустрэча завяршылася нічыёй 1:1.
  • Наведвальнік быў паспяховым толькі ў адным з апошніх чатырох наведванняў.

Прагноз матча "Вільярэал" - "Вальядалід".

«Вільярэал» мае серыю з чатырох гульняў без паражэнняў у лізе, з чаргаваннем перамог і нічыіх. У турнірнай табліцы гэтага сезона гаспадары апярэджваюць гасцей на дзевяць ачкоў. У сувязі з тым, што супернік знаходзіцца ў ніжняй частцы табліцы, няма ніякіх сумненняў у тым, што матч выглядае як хатняя перамога.

Гаспадары карыстаюцца перавагай хатняга поля ў матчы, і серыя з чатырох перамог дома запар ва ўсіх асноўных спаборніцтвах у календары дапаможа гаспадарам атрымаць выгаду з іх перавагі. Аднак у апошніх пяці хатніх гульнях абедзве каманды забівалі за дзевяноста хвілін.

Між тым, Вальядалід не выйграў ніводнага з матчаў у календары ў апошніх сямі гульнях лігі. Госць атрымаў толькі адну перамогу ў апошніх дзесяці выязных гульнях кампаніі. Так няўдала выступіўшы на выездзе, Пусела не павінен прадстаўляць пагрозу для гаспадароў.

Згодна са статыстыкай, хатняя перамога ў поўным складзе, хутчэй за ўсё, будзе лепшай стаўкай для тых, хто робіць стаўкі на матч. Акрамя таго, парада «Вільярэалу» выйграць адзін з таймаў матчу таксама спатрэбіцца, каб атрымаць прыстойную аддачу ад матчу.