????Прамая крыніца з LEAGUELANE.com. Для штодзённых прыбытковых парад перайдзіце па іх спасылцы ПРАГНОЗЫ ПРЕМІУМ.

Данія - Суперліга
Дата: пятніца, 30 кастрычніка 2024 г
Пачатак у 18:00 Вялікабрытаніі / 19:00 CET
Месца: стадыён Вайле (Вайле).

Вейле ўзначаліў турнірную табліцу Суперлігі ў гэтым сезоне, гэтак жа як і дабраўся да яе. У гаспадароў 13 ачкоў з 6 гульняў чэмпіянату да гэтага часу, з 4 перамогамі і нічыёй. Яны атрымаюць перамогу пасля трохматчавай пераможнай серыі пасля выязной перамогі з лікам 1:3 супраць Ольбарга ў апошні тайм-аўт.

Рандэрс не здолеў выйграць першы сезон. У гэтым сезоне госці не перамагаюць ужо пяць гульняў, за апошнія тыдні пацярпелі чатыры паразы запар. Каманда наведае гэты візіт пасля хатняга паражэння ад "Сёндэрыске" з лікам 1:2 у папярэднім матчы лігі ў праграме.

Вайле супраць Рандэрса Твар у твар (h2h)

• Госць не прайграваў у апошніх трох гульнях.
  • Коні атрымалі чатыры з апошніх пяці агульных перамог.
  • Толькі адна з апошніх пяці сустрэч завяршылася ўнічыю.
  • Абедзве каманды забілі толькі ў двух з апошніх пяці гульняў.
  • Папярэдняя сустрэча прынесла «Коням» хатнюю перамогу з лікам 2:0.

Вайле супраць Рандэрса Прадказанне

Vejle лідзіруе ў табліцы дацкай Суперлігі ў цяперашнім выглядзе, што паляпшае маральны дух гульцоў у паднятай камандзе ў цэнтры. Гаспадары поля забівалі ў сярэднім 2,6 шайбы ў гэтай кампаніі, але прапускалі 10 мячоў ва ўсіх 6 матчах праграмы.

Яшчэ адна рэч, пра якую трэба памятаць, гэта тое, што ў гэтага сезону ў "Рэдс" былі праблемы з высокім лікам ва ўсіх сваіх хатніх гульнях. Тры хатнія спробы прынеслі не менш за 4 мячы кожная. Гэта забяспечвае высокі вынік, таму парада 2,5+ галоў будзе ідэальна працаваць у брамавай зоне.

Павышэнне - адзіны недахоп Вейле. Тым не менш, Рандэрс не ў лепшай форме, каб змагацца за першыя пазіцыі ў сезоне. Апошнія два матчы лігі ён прайграў, нават не забіўшы гола за дзевяноста хвілін.

Грунтуючыся на гэтай статыстыцы, гаспадар, верагодна, створыць больш магчымасцей у гульні. Такім чынам, двайны шанец на карысць Vejle Boldklub, верагодна, будзе лепшым выбарам для гульцоў.