????Прамая крыніца з LEAGUELANE.com. Для штодзённых прыбытковых парад перайдзіце па іх спасылцы ПРАГНОЗЫ ПРЕМІУМ.

Швецыя – Allsvenskan
Дата: панядзелак, 26 кастрычніка 2024 г
Пачатак у 18:00 Вялікабрытаніі / 19:00 CET
Месцазнаходжанне: Паскбергсваллен (Варберг).

Агітацыйныя вучэнні Варбергса працягваліся ў 5-й гульні гэтага сезона. Гэтая бязвыйгрышная серыя каштавала ім некаторых ачкоў, у выніку чаго яны апусціліся на 12-е месца з 27 ачкамі (7W 6D 11L) у кампаніі.

Эльфсбаргу было цяжка трымаць гульню ў сваіх руках усе дзевяноста хвілін. У большасці іх гульняў дамінуюць нічыйныя вынікі, якія ставяць іх на чацвёртае месца з 39 ачкамі (9W 12D 3L) у табліцы.

Варберг супраць Эльфсборга адзін да аднаго (h2h)

• За апошнія гады каманды сустракаліся толькі аднойчы.
  • Іх адзіная сустрэча завяршылася нічыёй 3-3 у Эльфсбаргу.

Варберг супраць Эльфсборга Прагноз

У гэтым сезоне Варбергс адрозніваецца ад наведвальнікаў за сталом каласальнымі 12 ачкамі. Больш за тое, дзве паразы дома запар не зусім спрыяюць павышэнню баявога духу каманды, якая паднялася ўверх, у кампаніі. Гаспадары не выйгралі ў апошніх пяці сустрэчах пасля паражэння дома ад "Норчэпінга" з лікам 1-3, каб стаць чэмпіёнам.

«Эльфсборг» працягваў бяспройгрышную серыю з чатырох гульняў запар, але зазнаў толькі адно паражэнне. Тым не менш, каманда шукала перамогі ў гасцях пасля хатняй перамогі над «Кальмарам» з лікам 3:1 у апошнім матчы календара.

У зваротнай гульні Стромберг з Варбергса пазбавіў Эльфсбарга перамогі на апошніх хвілінах матчу, які завяршыўся ўнічыю 3-3. Паколькі абедзве каманды гулялі высока ў матчы, мы можам чакаць аналагічнага насычанага экшн сутыкнення ў наступным матчы; вось чаму чаявыя BTTS - лепшая стаўка ў гульні.

Жоўтыя будуць разлічваць на свой досвед у лізе і прыстойную форму на выездзе, каб адпомсціць за апошнюю гульню ў лізе. Каб быць у бяспецы, стаўка без нічыёй на Эльфсборг, верагодна, будзе прыдатным варыянтам для гульцоў.