????Прамая крыніца з LEAGUELANE.com. Для штодзённых прыбытковых парад перайдзіце па іх спасылцы ПРАГНОЗЫ ПРЕМІУМ.

Галандыя - Эрэдывізі
Дата: субота, 16 студзеня 2024 г
Пачатак у 19:00 Вялікабрытаніі / 20:00 CET
Месца правядзення: Stadion Galgenwaard (Утрэхт).

Прызначэнне Рэнэ Хаке тэхнічным дырэктарам «Утрэхта» прынесла яму грошы. Гаспадары не прайгравалі ў шасці з сямі гульняў лігі, калі яны пачыналі, але выйгралі толькі адну з наступных дзесяці гульняў у гэтым сезоне. Яны атрымаюць яго пасля таго, як у мінулым тайм-аўце пацярпелі гасцявое паражэнне з лікам 1:0 ад "Вітэса".

"Херакл" зраўняў лік з гаспадарамі за сталом, атрымаўшы тры перамогі ў апошніх чатырох сустрэчах. У папярэдняй сустрэчы яны атрымалі выдатную хатнюю перамогу над FC Emmen з лікам 4-0. Яны наведаюць пасля гэтай перамогі з паляпшэннем маральнага духу гульца. Але іх трэнер Фрэнк Уормут прайграў пяць з шасці матчаў h2h з Утрэхтам.

Утрэхт супраць Геракла адзін да аднаго (h2h)

• Ніводная з апошніх шасці сустрэч не скончылася ўнічыю.
  • Папярэдняя сустрэча прынесла «Хераклсу» перамогу ў гасцях з лікам 4:1.
  • Гаспадары атрымалі чатыры з апошніх пяці агульных перамог.
  • Абедзве каманды забілі ў трох з апошніх пяці гульняў.
  • Госць выйграў толькі дзве з дзесяці папярэдніх сустрэч.

Прагноз Утрэхт супраць Геракла

Апошнім часам кожны раз, калі гэтыя дзве каманды сустракаліся адна з адной, забіваўся галявы фіяска. Толькі ў адной з іх апошніх сямі гульняў h2h было забіта менш за 3 галы ў матчы. Гэта паказвае, што праз дзевяноста хвілін мы можам чакаць пытання з высокім балам. Акрамя таго, абедзве каманды, верагодна, убачаць вароты ў матчы.

Такім чынам, сумарная падказка больш за 2,5 гала і BTTS, верагодна, будзе прыдатным варыянтам у аддзеле галоў у матчы. Пры каэфіцыенце 2,00 падказка, верагодна, прынясе прыстойную прыбытковасць для гульцоў. Акрамя таго, абедзве каманды забіваюць у сярэднім больш за 1,0 гала ў лізе ў гэтым сезоне.

З моцай сваёй каманды і перавагай на полі "Утрэхт" бліжэй да таго, каб дадаць тры ачкі. Галоўная хатняя перамога, верагодна, будзе лепшай стаўкай на матч для тых, хто робіць стаўкі. Акрамя таго, гаспадар мае лепшы запіс h2h паміж двума бакамі.